Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Jestli to zas bude only PS3, tak ať mi políběj prd€l. *13*
  • GlaDOS
    Fahrenheit byla skvělá adventura. Konec sice více než skřípal ale jinak je to jedna z těch adventur, na kterou se nezapomíná. Doufám, že QD vrátí zase na pc. Alespoň s konverzí.
    • Nevrati. A je velka pravdepodobnost, ze s e v dohledne dobe QD stane studiem Sony.
    • Mám dohraný obě hry, Heavy Rain i Fahrenheit, ale ani o jedný bych neřekl, že je skvělá. Jsou něco jinýho a netradičního na poli adventur a první čtvrtina Fahrenheitu byla opravdu dobrá a nejen tou netradičností, ale od konce první čtvrtiny šla kvalita strmě dolů a u adventur je příběh to nejdůležitější. Konec hry se nehodí ani na hnůj, začátek bych hodnotil klidně 9/10, ale konci bych dal s klidným svedomím 0. Heavy Rain už si drželo kvalitu víceméně celou hru, ikdyž hodně slabších momentů se tam našlo, hodně nedomyšlených věcí a to i v příběhu a to je hodně velká chyba a taky mě srali ty futuristický brejle, hodně to zkazilo pocit realismu
      • GlaDOS
        Nejspíš jsem hrál jiný Fahrenheit. Já bych zase řekl, že poslední čtvrtina byla ujetá a první tři čtvrtiny skvělé. Ale každý má jiný názor. Heavy Rain jsem nehrál, takže nemůžu hodnotit.
  • me se libilo jak se plne vyuzival ovladac sixaxis v heavy rain,treba pohyb v menu cukanim misto sipek,paradni a cela hra na tom je postavena.dnes to vyuziva petina her,po dlouhy dobe jsem narazil opet na pohybovou funkci a to u twisted metal kde jde skubnutim gamepadu vpred aktivovat turbo.k oznameni,ja bych bral hru ve stylu heavy rain z budoucnosti,nejlip licence na blade runner :-)
  • Já bych vám to řekl co to je.. ale svědí mě prcka zrovna. :-)
  • Izmæl
    Heavy Rain je úžasná hra a to ji nemám ani dohranou, jsem teprve někde za začátkem bych řekl, a video s Karou je boží, tedy neskutečně roztomilý. Jo, je. Takže další projekt od QD přijímám s otevřenou náručí, ať už to bude cokoliv.
  • Tak na tuto hru se opravdu teším ať je to cokoliv.Hrál jsem Fahrenheit, který když jsem hrál, tak jsem byl naprosto pohlcen do příběhu, na který jsem nezapomněl do teď (ty herní mechanismy použité ve hře byly opravdu suprové).A časem jsem se dostal i k Heavy Rain, které bylo taktéž naprosto špičkové (i když ta angličtina byla opravdu dost těžká) a myslím si že tato hra by neměla chybět žádnemu majiteli PS3.Tak uvidíme jak se mistři tvůrci ukážou u své nové hry. *4*
    • Pethulla
      Tak Fahrenheit mě spíš pěkně naštval. Příběh fajn, mechanismy fajn, ale pak přišel druhý flashback a vždycky mi to spadlo. A to jsem zkoušel na třech konfiguracích, furt to samé. To je jako bych se zažral do knížky a posledních 50 stránek mi někdo vytrhl.
      Jinak pokračování Nomad Soul si myslím by bylo zbytečné, příběh byl uzavřený a stejně si na to dneska už skoro nikdo nevzpomíná ( pokud se pamatuju, tak se i tehdy o tom říkalo, že to byla divná hra s Bowiem ).
      • To je celkem divné, že ti to nešlo. Já jsem hrál verzi, která vyšla v časopisu score a byly tam k instalaci i české titulky, takže jsem si to užil přímo perfektně a žádné problémy jsem při hraní neměl (ani jednou mi to nespadlo).Jinak Nomad soul jsem nikdy nehrál (příjde mi to moc zastaralé).Heavy Rain jsem dohrál, akorát jsem měl problémy s Angličtinou (ono hrát Fahrenheit v češtině a potom tohle kompletně anglicky bylo celkem těžké, ale i tak je Heavy Rain suprová hra.Navíc je spousta lidí, kteří umí anglicky dobře a tak jim to problémy nedělá).
        • Pethulla
          Tak Nomad Soul nebylo špatné, divné (zvláštní) ano, ale špatné opravdu ne. Ono to je adventura, ve které se teda dost využívala reinkarnace, střižená s bojovkou (ta mě tehdy docela bavila) a střílečkou ( ty levely byly pro změnu spíš za trest ).
          No a Heavy Rain konzolistům fakt závidím.
    • Phillios191
      David Cage je prostě špica, doufám že to bude opět jen pro PS3 jako exkluzivitka ;)
      • mě je jedno jestli to bude exkluzivita, hlavně ať to je na PS3 o čemž nepochybuji
        • Phillios191
          Vzhledem k tomu že QD, mají intenzivní vztah se Sony, tak rozhodně to na PS3 bude
      • To nevim proc..?
        Naopak bych i Heavy Rain dopral vsem hracskym rasam bez rozdilu.
        Zaroven to ale nejsou hry pro kazdyho, no. Pro filmovyho maniaka byl ale HR primo orgasmicky drbani pod krkem.
        Tak jo, sakra! Nekdy v lete to prosvistim znovu : D
        Uz asi popaty.

        Ten novej projekt at je klidne podobne ladenej - jelikoz je styl QD herne fakt ponekud prazdnej, tak takova hra fakt musi stat na bezkonkurencni atmosfere.
        Coz se Heavy Rain povedlo (u Fahrenheita uz mene, i kdyz i ten mel moc moc dobry momenty)
        Jestli to bude dalsi takovej evolucni skok, tak ten disk z konzole mozna celej rok nevyndam : P
  • Nedávno jsem si koupil PS3 a moje první hra byla právě Heavy Rain, která mě uchvátila. Doufám, že to bude hra podobná Kaře.
    • Umaroth
      Ja si prave ps3 koupil a přemýšlím jakou hrou ho odpanit. Uncharted, god of war, GT5 či právě heavy rain...???
      • Malleth
        Záleží jak si to "odpanění" představuješ. Pokud chceš takový pohodovější, doporučuju Little Big Planet nebo Journey, ale pokud to chceš na tvrdo tak Demons Souls.
      • Nebo MGS4.
        • Phillios191
          nebo InFamous / Resistance 3 je taky pecka ;)
  • Ale aj pyčku materi mi jebajte. Takove somariny tady plancete. Chuj vas sper. Krleš
    • Hairy_Ass
      Krleš? http://www.youtube.com/watch?v=1RTn4dm-2SE *1* *1* *1*
      • Ej pajdáši sa vyžnáš kapíruju. Tož dobré ty cápek.
  • Phillios191
    Jéééé, právě jsem si koupi PS3 a zrovna to pařim, doufám že to bude stejně úžasný :) Fahrenheit a Heavy Rain jsou podle mě průkopínic adventure žánru
    • GuruSerpent
      Jako průkopníci mi nepřijdou - adventury tu byly už dlouho. Tyhle hry spíš právě posunuly žánr adventur někam jinam. Každopádně jde o pecky - Heavy Rain už dlouho závidím PS3 hráčům...
    • vůbec nevíš jako brácho, ty seš ale blbej.... to nemá s adventurama nic společního, to je interaktivní filmík.
      • Phillios191
        reply: proud to be gay!
        Nepřipadáš si jako totální pako ?
        • PreidaQ
          A proč tedy nenapíšeš "průkopníci žánru interaktivních filmů"?
          • trolo
            V HR riesis hadanky, dialogy, postupujes pribehom etc etc....
            do kategorie "průkopníci žánru interaktivních filmů" mzoes zaradit call of duty

            ...
            pc master race.
          • Malleth
            Kdo tohle o HR napíše, tak ho buď vůbec nehrál nebo nepchopil.Interaktivní film je podle mě urážka a jediný co se tak dá podle mě nazvat jsou "hry" jako rebel assasult Dragons lair a podobný, kde fakt člověk většinou kouká jen na nějaký videa.
            Heavy rain je především hra a svojí náplní je mnohem hlubší a rozmanitější než valná většina her kde dokola opakuješ pět úkonů.
            • PreidaQ
              Tak v tom případě je to v pořádku, protože já jsem Heavy Rain nehrál.
          • Phillios191
            protože to je adventura
            • PreidaQ
              http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2009/12/04/david-cage-interview.aspx

              David Cage:
              Adventure games are a very clearly defined genre based on established mechanics: exploration, inventory management, puzzles and dialogue choices. There is generally a focus on story and characters with a very slow pacing and cut scenes to make the narrative move forward, generally in a quite linear way.

              Based on this definition, Heavy Rain is NOT an adventure game. There is no inventory in the game, no object to combine or examine, no puzzle, the game does not rely on everlasting dialogues. The story is told through players' actions and not through cutscenes, and players' actions have significant consequences on the narrative. Last but not least, Heavy Rain offers a diversity of situations and gameplay, as well as some spectacular action sequences.

              So to make a long answer short, I don’t think Heavy Rain belongs to the adventure genre, although it is about story and characters. I don’t know to what genre the game belongs. I don’t think it is that important though to put it in a specific box with a label on it. At the end of the day, if people enjoyed it, they rarely wondered if it was because it was an action/adventure or an RPG.
      • A? mení to niečo na tom, že to je proste úžasná vec? Heavy Rain som dohral cca pred týždnom:) a ešte som si postavyl krásnu origami hračku:) Úžasná hra doporučujem všetkím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit