Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666
    Že se tobě nelíbil je tvůj problém :)
  • Jack1947
    Kdyby se to nezneužívalo trolly tak prosím ale ono to tak nebylo. Nebo je bylo/ podle tebe v pořádku že někdo schytal 0/20mínusů vždyt to podrývalo smysl diskuse 😐
  • škoda že už nejde mínuskovat. tady měla vládnout znamínková pluralita! teď tu někdo napíše kravinu, že byl Vampyr luxusní a já mu nemůžu dát za vyučenou mínuskem.
  • Jack1947
    Přesně bejt to adventura udělali by o moc lépe.
  • PLuto.petr
    Ve Vampyru bylo na můj vkus až moc akce.
  • Jack1947
    Co na novou diskusi říkáš ? já si jen říkám, jestli někdo má taky tolik příspěvků jako já :D
  • TheGGG
    vypadá to dobře, ale hlavní důvod proč píšu je abych testnul diskuzi
  • Jack1947
    Snad se to tentokráte povede a už nebudou dělat experimenty s bojem -rpg a ještě něčím!
  • Fair enough. Diky :D
  • Zrovna tohle téma mi přijde ohraný, Vampyr byl luxusní takže doufám že se tohle povede taky.
  • ales.smutny
    Ne, nebyl dokonale slušný, to, že se vystříháš vulgarit z něj nedělá slušný příspěvek. Jak jsem řekl, zkus to příště napsat bez rudé mlhy před očima a pokud možno někam, kde se může řešit tech support. Neříkám si absolutně nic, pouze konstatuji, že agresivní posty proti redakci tu nebudou a pokud chceš vyřešit svůj problém s přehrávačem, bude třeba detailnější informace a poslat mail.
    A tím to za sebe uzavřu.
  • sukovf
    Můj text byl dokonale slušný - jestli chceš vidět neslušný text, rád předvedu. Před ~dvěma roky jsem napsal politicky korektní připomínku (vlastně asi tři) přímo na redakce@games.cz (už je to delší doba, takže za tuto konkrétní adresu ruku do ohně nedám), ale jediná odpověď, které se mi dostalo, byla, že "můj browser je nekompatibilní" (jako vždy aktuální verze Chrome, tenkrát ještě bez AB). Tohle mi, pěkně prosím, někdo od vás napsal v roce 2016. Právě tehdy jsem zde byl naposledy. Asi si řekneš, že jeden křikloun tě nezajímá, ale já bych řekl, a upřímně doufám, že je takových mnohem víc.

    Fakt, že jsem OT, mi není právě příjemný, ale co mám udělat jiného? Mám zase napsat na ten mail a dozvědět se, že můj browser je "nekompatibilní"? Sorry jako, to fakt ne.
  • Aleši nikdo z nás tu nebyl sprostý ani agresivní, jen jsme poukázali na fakt...
  • Miluju pokrytectvi dnesni doby
  • ales.smutny
    Nemusí. Ono stačí ho napsat slušně a neagresivně a nebo, ještě lépe, někam, kde to nebude offtopic.
    Invektivy směrem k redakci tu prostě nebudou, konstruktivní kritika jde podat bez rudé mlhy a ještě lépe, na můj nebo redakční mail.
  • sukovf
    Vážená redakce, mazáním obsahu diskuze svůj problém nevyřešíte, naopak tím jen potvrdíte to, co tu říkáme. Tam u vás nikomu nezáleží na tom, co si o webu OPRAVDU myslí jeho návštěvníci? Z kdysi svěžího projektu do dnešních dnů opravdu nezůstalo nic, než jen jeden velký billboard s počítadlem prokliků jednotlivých inzercí? Hmm...
  • Ani jsem si ten komentar nestihle precist. Zacina mi z toho byt cim dal vic smutno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit