Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně jako lis je i tohle totální vylízaná blbost. *1*
    • Soudit hru, které ještě ani nevyšla je pěkně stupidní.
  • Khanemis
    Zní to opravdu zajímavě. Souhlasím, že to působí docela dost jako upíři ve World of Darkness (tedy v Masquerade i Requiem). A v rámci herní náplně něco jako upíří Hitman:) Škoda, že jde zatím jen o koncept, snad se toho časem dočkáme i v reálné formě.

    Zůstává jen jediná otázka...budou se upíři třpytit?
    • Jo jasně a taky si na vlasy mazat kilo gelu a malovat si rty *1*
  • Přemýšlel jsem, jestli se objeví na e3. . každopádně jsem hodně zvědav, snad navrátí upírům důstojnost, naposledy kvalitní upířina byla VTM - Bloodlines a to už je hoooodně dlouho.
  • Koncept zajímavý, ale asi bych radši uvítal další řadu Life is Strange, klidně v jiném městě, s jinýma postavama a s jiným příběhem. *9*
    • niceguyfromrussia.ru
      LiS 2 je pre nich prioritou momentálne (podľa nich) a podľa vyjadrení Dontnod išlo hlavne o Square Enix (čiže či hra bude úspech) no úspech to bol určite nad očakávania takže LiS 2 bude a na reddite o tom otvorene rozprávajú. Na Vampyre majú menší tím ľudí do ktorého však budú naberať nových ľudí ako som pochopil takže na tom robia zároveň a nijak neovplyvní LiS 2. Ja dúfam že znova to bude o Max a Chloe, tie postavy som si zamiloval a neviem či by to bolo ono - navyše ak by začali znova od začiatku určite by to taký wow efekt nebol, radšej nech to nadväzuje alebo nech robia na niečom úplne inom potom.
      • Tak to jsem nevěděl, že bude 2, super zpráva. Když ten Vampyr nijak neovlivní LiS, tak bezva. Ten Vampyr je taky zajímavý, má to potenciál, ale upíry fakt nemusím. Z LiS se dá vytřískat mnohem víc, takže bezva, že bude pokračování. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit