Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol, už znížili sumu z 1M na 500k doláčov
  • Po prečítaní som sa radšej pozrel do kalendára, či nieje 1.apríl a... nieje *7*
  • No jestli to povedou stejne jako MWO, tak to potes koste. Plane sliby, neopravene chyby, pay2win, nudny grind, nulove naslouchani feedbacku. Do dneska jsem neuveritelne zahorkly, jak zmrzacili tak zajimavy koncept, jaky jsou mechovske hry (+ zabili daleko lepsi, zajimavejsi a propracovanejsi free projekt MW:LL).
    • MW:LL už není? Co se stalo?
      • "Je" v tom smyslu, ze ho sice nezakazali sirit a nezrusili komplet, ale zakazali jakekoliv dalsi prace na nem.

        Ja se jim svym zpusobem nedivim, ze MW:LL slapli na krk. Byla to fanouskovska hra zadarmo, ktera nabizela lepsi hratelnost, lepsi grafiku, neuveritelne vic obsahu od mechu po vozidla a skutecne velike bitvy.

        Nabizet MWO, tak se produktu, ktery byl ve vsech ohledech lepsi - a to byl v betaverzi - take bojim.
  • Pilgrim66
    No tak teda těch "nodů" k Freelancerovi je tam fakt hromada. Vzhledem k tomu, že je to moje TOP 3 hra tak asi budu víc naivnější než ostatní.

    Ale už jenom jak jsem zahlídl Sirius system, vracely se vzpomínky...
  • victor
    *1* Když někde zahlédnu info o nové MMO zajímá mne s úšklebkem ve tváři jedinné - jak daleko od herního stylu WOW už dnes došli ? A najednou je tu někdo , kdo slibuje celý vesmír , kterým budou hýbat jen avataři hráčů ! Ne tomu nevěřím . Hrával jsem svého času Anarchy Online ... obrovské světy , spousta místa ....a repetitivních úkolů , kde většina stejně hrála jen konkrétní "dungeon" a prostředí okolo bylo přístupné hodinám bloudění , ale jinak pusté i s přítomnými NPC .
    Pokud se nechytly sociální MMO zdarma (viz pokus na PS3) , těžko věřit tomu , že se bude prodávat hra , kde každý bude chtít automaticky bojovat či vydělávat ...
    Dost na tom , že čekám co se nakonec vyklube z No Man's Sky ( ...a budu rád pokud se jen přiblíží letitému Frontierovi ) . Nezavedené značce co se hned pasuje do role aktivní MMO nevěřím už kvůli tomu "čistě MMO" ;)
  • TheGGG
    No už vidím, jak se někdo chopí těch civilních povolání. Vážně není nic extra, když jiní hráči budou bojovat a objevovat vesmír a já budu nalívat panáky.
    • XorxoxTalarius
      Proc ne? Co napriklad takove Guilds? Tam jsem mel dokonce vlatni kostel :D
  • walltar
    Když slyším MWO, tak si vždycky vzpomenu na tenhle článek ... http://www.gamefront.com/mechwarrior-online-forum-ragesplosion/ a abych pravdu řekl, tak těmhle lidem bych peníze předem nedal.

    Ale jinak co jsem zaslechl, tak lidi z SC a lidi co se spálili v MWO spustili na jejich fórech krásnej clusterf*ck ... akorát to všechno promazali, než sem si toho všimnnul, tak ani nevím co se stalo. *9*
    • Pilgrim66
      Na forech furt vidim spoustu kritiky smerem k MWO, takze je mozny ze promazali akorat flamery s cimz souhlasim.
      • ona ta kritika je vetsinou od hracu co zavideji tem kteri obcas daji nejaky dolar a neco si do hry koupi.. jak mohli ti osklivi! vzdyt to je f2p :D
        • Tak si zahraj deskovku a pochopíš o čem mechwarrior je... taktická akce, kde se jednotlivý mechové vzájemně kryjí... Ne pobíhání po mapě v příšerně neodladěné hře, kde tě tvurci do kooperace nijak nenutí a počítají, že si každý bude hrát na svém písečku...
  • Veskoslav
    No nápad podle mě skvělý, ale hráči, potažmo lidé jsou parchanti. Takže by bylo zajímavé sledovat, jak by se to prolínalo do hry. se přiznám, že klidně bych zabíjel konkurenci a nasazoval vysoké ceny pro vlastní obohacení:) Zajímavé sledovat, jak by se to dál vyvíjelo. Utvářet zlodějské korporace nebo naopak něco jako policii atd.:) No ale podle mě až příliš ambiciózní. MechW Online není kdovíjak skvělá hra a na to, že běží na CryEnginu, tak docela bída, obzvlášť když to srovnám s Hawken.
    • porovnavat MWO s Havken? no taaak :) vzdyt je to uplne neco jineho
      • tak musíš uznat, že základ, tedy mecha akce dvou týmů jdoucích si po krku je v podstatě shodná...
    • EVE Online?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit