Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jirka Kára: Ty si tedy imbecil kdyz ani neumis napsat me jmeno spravne, tak me nemuzes urazet. *4*
  • Jack1234: Boze ty ses ale *urak vydlazdenej :D
  • Jack1947
    Aha, a neni to fuk napsalsi to podobne takze to tak vyznelo. Jako by jsi to srovnaval.
  • * nesrovnaval
  • ja nic srovnaval *7*
  • Jack1947
    Nikdy dokud budou z toho mit byt i minimum zisku. Ano me to treba nebavi, je to pro mne nezazivne a jak muzes srolvnavat vlaky ty jsou zabavnosti nekde uplne jinde. Kdo pak tady je vic ztvrdlej co. *4* Nebo sims vedle jak ta jedle. *3*
  • ses natvrdlej, pro nekoho je uzasna zabava jet dve hodiny vlakem z a do b v Trainz, nebo jit vencit cokla v The sims. Ani jedno z toho v zivote hrat nebudu, ale treba MX, ale i dalsi motosporty vyhledavam.
    Hodnotit zabavnost z tveho pohledu, kdyz ti to nic nerika je mimo.
    Jediny s cim souhlasim je to, ze to v podani milestone to bude stat zas za prd :(
    .. kdy uz jim seberou ty licence a daj to nekomu normalnimu ?
  • Jack1947
    To jo no, desna zabava jezdit zkopce a tak dokola ale pravda lepsi nez MOTOGP to je velka nuda a onicem. *3*
  • peknej blabol :)
    pro me je treba herne nuda fifa nhla atd ,ale to neznamena ze se to nekomu nemuze libit.

    Ja treba MX muzu, ale tohle, jelikoz to dela milestone, vim dopredu jak to dopadne.

    Pro fandy MX, doporucuju MX SIMULATOR http://www.youtube.com/watch?v=x8IxafK7idQ
  • Jack1947
    "Selhali jsme na okruzich , tak ted dame sanci Motokrosu" no moc sanci ji nedavam, motokros je celkem herne nuda a vetsinu Mx ani clovek prave proto nehral/nedohral.
  • Ať se pánové podívají na hru Spin Tires a to teprv uvidí deformaci terénu, tohle co ukazují zatím vypadá bídně
  • To je vcelku jednoduchý, prodá se toho prd, tak i náklady musí byt prd.
  • "MXGP Official Videogame by se měla opírat o realistickou fyziku, deformaci terénu i prašnost a k tomu motion capture technologií nasnímaná těla jezdců."

    No snad to tak bude, protože to co je na videu je otřesný. Sezení ve vzduchu na mašině? Hmm ;) Sezení v zatáčkách na mašině bez "vnitřní nohy", bez přenášení váhy, bez pomalejšího průjezdu následovanýho akcelerací a prudkym výjezdem ze zatáčky? Hmm ;) O zbytku ne-animace jezdce ani nemluvim. Je to hodně špatný, ale snad je to opravdu jen velmi hrubej nástřel (pak ale teda netušim pointu takovýho videa, kde jsou i stěžejní věci odfláknutý/nedodělaný).
  • "Crossky" mi hodně chybí, před lety jsem chvilku hrál něco staršího. Název si nevzpomenu. U posledního MotoGP mi chyběla hlavně ta správná atmosféra. Pokud to zvládnou, bude to jen dobře. V opačném případě si zase najdu cestu třeba k Madness 2, který tady psal kolega.
  • Milestone, milestone... není to ta samá parta, co před časem vypustila "povedené" WRC 3? (nebo kolikátej díl to už vlastně byl?). Díky nechci... Gameplay to jen potvrdil, zbývá jen doufat, že to bylo z nějaký preAlfa verze... *3*
  • Pokud by to zvládli udělat s uvěřitelnou fyzikou, tak s podporou Oculus Rift a řídítky v ruce by to bylo kulervoucí *1* *14* *8*
  • Já nevím, ale vypadáto dost uboze. Skoro jako třináct let starý Motocross Madness 2, který mě svého času bavil. Tenhle gameplay bych raději ani nevypouštěl.
  • Kravicka
    Jsem malem usnul u toho videa.
  • MidnighT91
    Proč mají všechny tyhle hry animace jak figuríny v obchodě a zvuky jak sekačka ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit