Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jednom nejmenovanem obchodu se uz objevilo datum vydani 23.3.2018 a cena 1369 kc ....tak schvalne jestli to uhodli :) :) :)
  • POZOR! na Steamu se pred par dny na strance hry objevilo upozorneni, ze vyjde brzy a take se tam objevily minimalni naroky ( ktere jsou docela na dnesni nove hry smesne nizke)
  • asi bych tam pridal funkci ze kdyz bude mit vic jak 10 sipu ve stitu tak bych je mecem ci kopim smetl / ulamal jak se nekdy delalo.
  • Obrovsky se teď těším na 27. až KC:D vyjde na gogu a já si to konečně zahraju, ale přeci jen musím říct, že kdyby 27. vyšel Bannerlord, tak bych šel dřív hrát ten.
  • Az vyjde MB, tak kupuju novy pocitac....je pravda, ze to cekani uz mi jde nejak na nervy, tyhle stripky z historie frakci me tedy moc neuspokojuji
  • Před nějakou dobou mě to dlouholeté čekání přestalo bavit :( Kdyby hra vyšla zítra, pravděpodobně bych si jí ani nekoupil :/
  • Khanemis
    Ještě chvíli a mohou to přejmenovat na Mount & Blade: Forever ...chjo, vypadá to hezky, ale fakt by mě zajímalo, jestli to někdy vůbec vyjde.
    • Ved už teraz je to hratelne, ale davaju si zaležať aby to bolo bez bugov.
    • Jack1947
      For ever, never?
    • walltar
      Vychází blogy, na hře se očividně pořád pracuje, na výstavách ukazují nové věci... řekl bych, že šance je celkem dobrá. Horší by bylo kdyby bylo ticho a nikdo by nevěděl jestli se na hře ještě vůbec pracuje.

      Zase u Bannerlorda je super, že grafika nemůže zastarat. *1*
      • Khanemis
        To ano, na hře se očividně stále dělá, což je samozřejmě dobře. Na druhou stranu se trošku obávám, aby to nebyl právě takový ten vývoj, kde se neustále přisypávají nové nápady a předělává už hotové, takže se to ve výsledku vlastně nehýbe dopředu. Ale je pravda, že jsem možná jen zbytečně pesimistický. Rozhodně jim přeji, aby vše vyšlo a měli úspěch:)

        A ta grafika vypadá celkem pořád dobře, není to žádné terno, ale máš pravdu, že to vlastně nezastará. Ačkoliv v době oznámení to vypadalo na velký skok kupředu, od té doby to přeci jen vyprchalo.
  • Mount and Blade > Kingdom come
    • Počkej... Nějak to nechápu soudíš že jedna hra je lepší než druhá, i když jsou obe dvě vlastně o něčem jiném? Hele vezmi si ty jablka, a k tomu hrušky a sežer to najednou, tobě asi nevadí míchat dvě věci.
      • Posuzuje jabka s jabkama hlavo. kdyby řekl, že M&B je lepší třeba než třeba Jak vytrhnout velrybě stoličku pak máš pravdu, ale dvě hry srovnávat přece můžeš ať už jsou o čemkoliv...
        • XorxoxTalarius
          Ne nemuzes, a pokud to nechapes, tak se vrat na zakladku
    • Jste třináctiletí idioti, že řešíte, co je a není lepší? Hraj si, co chceš a užívej všechno, ne. Vocasu
      • Co čekáš na tomhle webu. Diskuze jsou horší než vnitřek chlívku. A samozřejmě čím je nějaká hra kontroverznější, tím víc je v ále... tedy v diskuzích nablito.
    • Peter, ty hraj radeji Vaporum a netrap se uspesnou hrou vasich zapadnich bratri ;)
      • Vaporum má lepšie hodnotenia než KC. Btw tu má niekto mindrák a tak mi to preklikal *1*
        • A KC:D ma vyssi hodnoceni nez M&B, Peter. Tak proc mas takovy dvoji metr? A to neni mindrak. Proste s tebou nesouhlasi. Hej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit