Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    SP FPS hra... wau, tak to mě skutečně zaujalo... konečně něco jiného než nudný MP

    • speciesz

      Ty jo mame dooma! Co vic si prat? Od half lifu konecne poradna FPS. no neee? :>

      • TheGGG

        doom mě nezajímá, takže pro mě tam je jinak na 2019 jen nový metro... jinak bída s nouzí....

        • speciesz

          taky me dlouho nezajimal, dokud jsem ho jednoho dne nezkusil a nedohral za jeden den. 


          Opravdu dobra hra, stahni a vyzkousej, imo nebudes litovat ;)

          • TheGGG

            já dooma už mám, koupil jsem ho svému otci, ten podobné run and gun hry ala doom, painkiller nebo shadow warrior hraje.... nic pro mě no. Já radši zahraji metro.

            Samozřejmě nového dooma koupím otci taky, jako dárek příští rok k nějaké události dobré no, nic pro mě ale

            • speciesz

              me to fact bavilo, takovej suprovej blast from the past. Ale jo metro je tez super, obe dohrano alespon 3x a tesim se na exodus!


              btw ty fact nemas rad half life? Dvojka nestarla uplne idealne ale jednicka je totalni pecka!

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                nemám rád half life... jedničku jsem nehrál, ale hrál jsem HL 2 a episody a bylo to jako docela ucházející (asi bych stroj času nevymýšlel jen abych se vrátil a ušetřil čas co jsem u toho ztrávil), zároveň to ale nebylo nic extra. A ten hype kolem je natolik crazy, že mě to kompletně otrávilo...

                Robo pes ok, ale jinak mě to nechytlo... žádná část hry (gunplay, postavy, story, hádanky, design nepřátel) mě nikterak osobně nezaujala... chápu že lidi v době vydání asi byly paf z fyziky, no ale hrát s cihlama si mohu i venku...

                • Reakce na příspěvek:

                  1 i 2jka byli v době vydání jak zjevení, navíc obojí šlo rozběhat na vcelku průměrném HW, oproti unrealum a podobným kde si člověk s GK S3trio ani neškrtnul tak hl1 v 800x600 běhala naprosto v klidu, navíc oba díly měli v době  vzniku vcelku dobrý  příběh a universum, což se 3d stříleček moc nenosilo. Dneska vychází 5-10 opravdu dobrých her ročně, v době HL1 jich bylo tak 2-5 opravdu "mustplay". Absence internetu navíc často způsobila že člověk pracně někde něco dohonil a pak doma jen koukal za co vyhodil drahocenné e CD. Oproti tomu o HL1 a 2 se mluvilo v každým školním autobuse. Ovšem neupírám že obě hry už dneska spadají do kategorie retro u 2jky je to ještě horší jelikož na první pohled vypada jak dnešní EAcess hry

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Nojo když ne Blizzy tak Half2 :D


      • Justin Bieber halfa nemá rád. A vloni vyšel ten nový Prey. To nebyl SP shooter nebo to nebylo dobré? (ptám se, nehrál jsem to)

        • speciesz

          kamo ten novy prey neni nic moc, ani druhy wolf me nejak nebavil. A to jsem prvni prey hral a bavil :/



          • Jack1947

            Já zase hrál druhý a celkem dobré... i když no jak se to vezme kdyby se to jmenovalo jinak neuškodilo by.

        • Nevím proč, ale ilustrační obrázek ve mě vyvolal vzpomínku na druhoválečného

          Mortyra......asi kvůli té klenbě s vysokým lomeným obloukem. Když jsem zabředl

          do těch vzpomínek, velmi slušná SP FPS byla ke konci dekády i brutalita Kingpin.

          Vzpomínáte chlapi?


          Snad první hra, kde si mohl oponentovi rozšvihat hlavu trubkou, ustřelit hlavu, nohu,

          ruku. Pokud vím, tak něco podobného předtím nabízel s otřesnou grafikou pouze 

          Chasm, nebo jak se ta ruská střílečka jmenovala. Dnes už si každej vzpomene jen na "Vojáka štěstěny". Pardon za OT.

          • Inquisitor

            Jo Kingpin byl super. Docela brutální, ale mělo to takovou svojí zvláštní temnou atmosféru. 

          • speciesz

            ty vole a ja myslel ze mortyr znam jen ja :D:D

            ten preci nebyl JEN druhovalecny ne? :D

            • Jack1947

              Mortyr všechny tři díly kultovní FPS 😛😉

          • Kingpina jsem nikdy nehrál, ale Cyress Hill jsme poslouchali na koleji, typická huličská hudba :-) Já jsem si zase - nevím proč - vzpoměl na Psi Ops: The Mindgate Conspiracy. Možná kvůli tomu Kingpinovi, Kingpin je tlusťoch a připomíná mi jednoho z bossů v té hře. 

          • a ten soundtrack od Cypress Hill!!

  • Jack1947

    1984, ´´¨¨¨¸=Sounds Better¸¸

    I když, třeba to bude dobré, ono těch fps je jak šafráno a těch dobrých ... škoda mluvit.

    • Derp_1337

      1984 je až přiliš známé číslo, že by to mohlo spoustu lidí zmást, že se bude jednat o dílo inspirované Georgem Orwellem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit