Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nuda není o tom, že je ta hra špatná. Nudí se člověk, který se neumí zabavit sám a neumí si na tom nic najít. Koho hraní nebaví, měl by se nechat nakopat doprdele a jít ven třeba sportovat a ne furt sedět u kompu a pičovat, že je to nuda a čekat až spadne zázrak z nebe, kterej mu rozpumpuje mozek, že si řekne jéé já se bavim. Stereotyp není problém her, ale lidí.
  • Zábava na týden max. 2 ... pak to otrlého pařmena začne zákonitě nudit... alespoň takovou mám s touhle hrou zkušenosti... Nechci srovnávat s d3, ale u něj jsem vydržel o dost déle... Celkově zklamání... *9*
    • mna to bavi stale uz par mesiacov, nehram nonstop kazdy den tak asi preto. Je to dobra oddychovka
  • hranie PvP bola tiez sranda najprv som fostaval na hubu kazdy jeden zapas potom som pochopil ze to hram uplne zle:D ale zlepsil som sa a uz to bolo vyrovnane... tam zalezi riadne na skilloch
  • K čemu to všechno je, když se to hraje od základu úplně blbě, strnulý divný boj, s tím nic neudělají, ta hra je špatná v jádru věci a tou je akce, to překousne jen pár nadšenců, a počátečních nadšenců, většina s tím sekne. Ta hra bude mrtvá do dvou let.
    • nejake argumenty alebo len vyplakavanie od D3 fanboya dookola, ktory si uvedomil, ze f2p hra mu to natrela na plnej ciare?
      • nikomu nic nenatřela, jen si našla fanboye z okruhu geeků kteri jsou z té hry na větvi tak že nedokáží pochopit že normální člověk ten combat prostě nepřekousne a hrát to nebude!
    • Desítky lidí do toho nalili 1000$ skrz diamond packy, že upadně v zapomění? Se prober bobíčku .. todle bude držák/kult pro užší kruh lidí, ale bude tu dlouho :)
      • i presto upadne, ty diamond packy si moc lidí nekoupilo, jen pár tragickejch fanboyů co neví co s penězi, jasně budou to hrát a možná i těch deset let, ale jen oni, většina se na hru vykašle hooodně brzy, protože prostě není uživatelsky přívětivá, ten combat je prostě špatnej a vy to víte, jen se tu nedělejte, je to tragické, a zdaleka nejsem sám tohoto názoru
    • Mr.Lolendo
      Jj rozhazování přídavných jmen vám jde ale nějaké argumenty pádné to už ne.
      • podle mě má můj příspěvek dostatečný argument k tomu se hře vyhnout, a to že combat stojí za starou bačkoru, tohle nikdo nemůže popřít, pochybuji že s tímhle bude někdy někdo spokojen :) to jsou prostě fakta a s těmi se prostě poe fanboy musí smířit.. ale co má tam strom jako kráva, super ale já se z toho nepodělám :)
        • Mr.Lolendo
          "a to že combat stojí za starou bačkoru" hmm starý bačkory aspoň vydržely i 10 let. Dnes vydrží se štěstím tak na rok. *1*

          Tohle není argument. To je možná argument nějakého vola, deža, ochlasty nebo starého komunisty. Rozhodně to není argument vzdělaného člověka. Tedy jestli nejsi vzdělaný člověk tak ti asi křivdím sorry. Tak nějak se snažím vidět lidi v lepším světle.
          • Já to tak prostě cítím no, je to subjektivní nikomu to nenutím, jen sy myslím, že pokud ten combat zůstane tak špatný jak je, tak to moc lidí hrát nebude
        • Kinet1c
          Ano argument ze suboj je na nic, je argumentom, ktory prave vyvraciam a ani nahodou nepocuvajte nazoru cloveka co aj v noci chodi v slnecnych okuliaroch. Hram tu hru, nie casto, obcas, bavy ma a suboje su jedna radost, tvrdit ze suboje su take zle a inak zle a neviem ako este zle atp je podla mna velmi od veci. Je to stare dobre Hack AND Slash, nic viac nic menej, nepopieram, ze je v hre par rozporuplnych skillov, ale na druhej strane, co je pre mna rozporuplne, pre inych sa najde vyuzitie a prave o tom to je o roznorodosti skillov, passivnych aktivnych ako gemy, atributov (str, dex, int, ktore sa dvihaju passivnymi skillmi, tzn ten obrovsky skill tree, ktory je uz znamy s FFX tusim) dalej vsehostrannost veci, ich vylepsovanie, predaj podla receptov, nie je to az tak tazke, a ked na to nevie clovek prist, najde ich napr. aj na youtube, prip. na ofic foru, takze neviem co zle je na tejto hre, hm asi to, ze to stale nie je full a vlastne treti akt konci vlastne pred riadnym koncom. Kazda zlata ci modra vec ma nejake vyuzitie, dokonca si dovolim tvrdit, ze na rozdiel od Diabla modre veci tu stoja za nieco aj na vyssich urvoniach tak ako aj legendarne veci. Je to jednoduche komu sa hra sprotivy a nema ju rad, nech ju ignoruje, komu sa zapaci a vie presne preco, tak nech ju hra s radostou a zadarmo.
    • diablo 3 bolo mrtve do 6 mesiacov. POE open beta je od oktobra-novembra, a hracov stale pribuda...
      • Kdyz si odmyslis ten milion lidi denne, tak je D3 vlastne mrtva hra :P
        • :D Ono nad "diskuzni logikou" nekdy zustava rozum stat.
  • Taky jsem hrou okouzlen :) vzhledem k tomu, že jí moc nerozumím tak bych rad našel nejakou partu kdyžtak pište na nick Oralacz :D
    • doporučil bych http://pathofexile.mystiq.org/ , časem bude přeloženo vše
  • davidBray
    nic, špatně
  • Keyz
    Mně tam vadí, že nelze vybrat pohlaví.
    Witch je pouze ženská atd..
    • Si udelej Witch z templare :) Je to presne muj pripad. Chvilku to trva ale jde to.
    • vzhledem k tomu šílenýmu skill tree můžeš hrát toho dědka s witch skillama aniž bys tratil cokoliv..
      • Kinet1c
        presne kombinaciam sa medze nekladu dalsie + tejto hry
    • Janun
      V D2 mě to netrápilo.
    • ucho
      njn, běhat tam s witcherem by bylo zajímavější
  • Mr.Lolendo
    Jediný co má tato hra za chybu a co mě vyloženě s3r3 jsou lagy. Pokud někdy chcípnu tak je to kvůli lagu "I hate this shit". Hlavně pokud hrajete už na vyšší obtížnost kdy se vám za smrti odebírají ex-py. Před vymazání postavy čily před public-beta jsem měl Witch s imunitou na jed s 1HP ale 5500 štítů. To byla sebevražda s těma lagama. Jediný co nechápu a je demence že když máte štít tak na vás nepřítel může použít schopnost "krvácení". Ubírá vám to štít a na vaši postavě je vidět jak krvácí. To je nesmysl a obrovské znevýhodnění při schopnosti imunity proti jedu. Postava s tímto nemá šanci v PvP aréně.
    • Já teda hraju už od closed bety, ale ty lagy mě začali štvát až poslední dobou... u mě to zas nění tak špatné, občas to holt na vyletí na 332 ms, ale pak se to zase vrátí celkem rychle na 22 ms. To krvácení... je to jen detail, a že na to nepomáhá imunita proti jedu?! Zvláštní?
      • Mr.Lolendo
        Ony lagy jsou způsobeny že mají slabý servery po výkoností stránce (ne po sítové). Server prostě není schopen držet krok s mima 60FPS při velkém počtu npc-postav a tak dochází k nesynchronizaci k lagu. Mít necromancer witch a vhupnout do pole nepřátel tak server nestíhá. Měl jsem např.: problém s teleport skillem. Lagy skoro pokaždé a s čím více nepřáteli tím horší a někdy nakonec i hra spadla. Do teď myslím si že není teleport-skill možný na některých mapách protože hra spadne.
        • Jo, včera večer jsem k tomu zasedl, a můžu říci, že toho večera byly ty lagy neskutečný, ale šlo to přežit, měli by s tím něco udělat. Dříve to nebylo tak strašné, spíš to bylo tím, že bylo na serverech málo lidí (closed beta). S tím štítem bych to nehrotil, to by si každý pořizoval equip pouze se štítem a skill puncture by mohl ze hry rovnou zmizet.
      • Mr.Lolendo
        Ne tak jsem to nemyslel. Logicky. Jak někdo může krvácet když má energetický štít? To je nesmysl a energetický štít nemůže krvácet. V celkovém měřítku je tohle znevýhodnění pro všechny co cpou vše do štítu.
  • Ja muzu tuhle hru jenom doporucit. Libila se mi tak moc ze jsem vyvojare sponzoroval a tesim se na plnou hru. Problém této hry jen ten ze zatím jsou jen 3 akty...takze casem samozrejme prijde nuda ale jinak ten systém atd...proste super.
  • Presiel som uz mnoho mmorpg ale dlho som pri nich nevydrzal, ale toto vo mne ozivilo akusi nostalgiu, velmi mi to pripomenulo zaciatky MU online ktore som zacal hrat pred 10 rokmi na zakladke a pred rokom som to skusil znova ale uz ma nebavilo ako kedysi. POE je vsak nieco nove to ze tam je bartrova vymena je podla mna super, presne to a ine veci ktore v POE su mi chybali, ma to svoje chyby to ano ale najviac ma mrzi ze to ma len 3 akty a za 5 hod som uz v druhom preto idem od znova na hardcore mode, tuto hru velmi odporucam ale pozor je navykova. Este na zaver neviem ci niekto pamata na nie az tak znamu hru Revenant, kupil som ju s casopisom Level daaavno za moje prve peniaze od rodicov a som velmi rad ze som tak spravil ,genialna hra a v POE citim presne taku atmosferu ako tam parada!
    • davidBray
      nostalgie je sviňa:))
    • Mr.Lolendo
      jj Revenant to byla pařba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit