Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • az bude kompletne hotovy PA,muzou se pustit do neceho dalsiho,driv moje penize neuvidej
  • XorxoxTalarius
    Tak jako hra jako takove zni super, ovsem jak pise autor clanku, jejich prvotina Planetary Anihilation nedopadla nejlepe a moc jim nepomohl ani fakt ze early access stal dvakrat vic nez plna hra. Takze dokud nepredvedou neco skveleho, tak penize neuvidi.
    Ovsem na druhou stranu je fer rict ze treba i Petroglyph zarizl asi tri projekty nez zacal delat na necem co melo dobre ohlasy ...
  • Nasrat, ať dodělají nejdřív PA a pak se můžem bavit o další hře.
  • Možná to měli přestavit před PA.. Přijde mi to mnohem zajímavější koncept než PA...
  • tonnymontana
    ja se smal uz v dobe E access.. kolik ze to stal 80e?:D smrdelo to uz tenkrat jako par dni polozena makrela u kamen:D
  • Škoda, docela jsem se těšil, nepřispěl jsem jim, nemůžu si ztěžovat. škoda
  • takze nehotovej planetary aninihaltion uz jako neni priorita a sup na novej kicstarter ? eh ?
  • Když je řeč o PA, co ti mají s tou optimalizací? Stačí systém s jednou planetou, a už mi Windows hlásí nedostatek RAM. A to mám 8gb. U větších systémů to pro jistotu rovnou spadne...
    • to je rozbitej ten singleplayerovej server,sezere to klidne celou ram a porad to ma malo...
  • To vás tu třeba nikoho nenapadlo nahrabeme prachy uděláme to tak nějak na půl a poslem k ledu?ostatně jsou kickstarter tituly a jen kick. ubohé
  • článek o pa nebude? tihle asi upadli na hlavinku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit