Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Prave včera bol konečne vydany Long War 1.0 dufam že tu bude o tom članok.
  • tenhle účes většinou mám druhej den když jdu spát s ne úplné usušenejma vlasama
  • Super, ale doufám, že jim zbude trochu času na LW2. Já momentálně hraji LW před vydáním Xcom dva a už teď mám blbý pocit že před vydáním LW dohrát nestihnu
    • alea206
      Zrovna XCOM 2 bych od launch date nehrál, vyvážení zbraní a jednotek se může během 14 dnů velkým způsobem
      • Tohle není Starcraft ;)
  • alea206
    Je otázka jak se jim povede vyvážit obtížnost, už LongWar umí pěkně potrápit. Aby z převelikýho nadšení nebylo DarkSouls. Nevadí mi výzva, LongWar hraju na Clasic a jsem s obtížností naprosto spokojenej. Ale mohli by si tím odradit dost potenciálních hráčů. Stejně by bylo zajímavý zjistit jestli se budou snažit být konkurence pro XCOM remake nebo budou cílit na jinou skupinu hráčů.
    • Tak ono to dělaný pro orangutany, ale pro lidi kterých jejich logický myslení a inteligenční koeficient převyšuje vás casual hráče. Pevně doufám, že to bude ještě víc těžší než primitivní DS1,2.
      • alea206
        kvocient ne koeficient ;-)
        Hardcore hraní je fajn věc, osobně třeba lítám DCS a FSX, což do jistý míry hardcore je. Na druhou stranu na to není náladu vždycky. A když se vrátíš večer z práce, postaráš se o děti a manželku a cca v 9 večer máš tak hoďku a půl na to aby ses u něčeho odreágoval, tak hrát něco, kde většinu času trávíš u Loadovací obrazovky není úplně ono. Ať tak klidně dají hardcore obtížnost, ale rád bych viděl i obtížnost, kde se mi nestane, že mám na kopečku 6 vojáků, nepřítel stojí pode kousek ode mě dole, všichni vojáci mají šanci na zásach přes 60% a netrefí se ani jeden.
      • Tak pojď. Zkusíme, jestli opravdu každý "hardcore" hráč je zároveň elitou v logickém myšlení a inteligenčním kvocientu.
      • TheGGG
        "Tak ono to dělaný pro orangutany, ale pro lidi kterých jejich logický myslení a inteligenční koeficient převyšuje vás casual hráče", já prostě miluji, jak jste vy hardcore masteři schopní poskládat dohromady smysl nedávající větu, ve které dokonce chybý slova a eště se tvářit, že jste nějaká elita...
  • Takže Long War 2 nebude. Paráda.
    • Bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit