Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle atmosferou nesaha stalkerovi ani po kotniky
  • Inquisitor
    Ne, díky.
    • Radši knihu.
    • Proč máš potřebu se vyjedřovat k něčemu, co tě očividně nezajímá. Velice otravná vlastnost. Komentáře mají pak několik stran, protože sem kdejakej blbeček píše takovejhle balast. Měj prosím ohled na ostatní návštěvníky fora. Díky za pochopení.
      • Inquisitor
        Protože jsem měl strašnou potřebu to napsat a navíc mě to zajímá. A holt se budeš muset smířit s tím, že v době internetu se může vyjadřovat kdejakej blbeček. A ne jenom tak fundovaně, jako si reagoval na článek ty. Díky za nepochopení.
        • Dal jsi mi dislike, zmrde??????
          • Inquisitor
            Si piš zmrde!!!!!!
        • Není přeci důvod uchylovat se k osobním útokům. Upozornil jsem tě na problém, která máš a je potřeba, aby jsi na něm zapracoval. Zkus se nejprve zamyslet nad sebou. Přeji klidný a ničím nerušený večer.
          • Inquisitor
            Ano máš pravdu, zamyslím se nad sebou, snad to k něčemu bude.
    • Já četl Paroubek *1* *1* *1*
      • Pohrobek STALKERa Survarium vás láká trailerem do otevřeného Paroubka?
  • Nebylo by jednodušší a levnější udělat obyčejnou offline FPS v duchu STALKERa místo nějakého online hnusu, kterých je stejně plno a nikdo to ot nestojí?
  • To jsem tedy čekal něco úplně jiného. Sbohem a šáteček.
    • Tohle je zatím jen PvP mod, něco jako battlegroundy ve wowku. Otevřený svět přijde na řadu až později
  • morokura
    Trailer se teda moc nepovedl. Kromě toho, že to vypadá jako uplně obyčejná střílečka, tak do toho ještě hraje fakt příšerná hudba. Z toho co jsem zatim viděl se mi to vůbec nelíbí. A to je škoda, protože STALKER hry jsou výborný a určitě jedny z nejlepších postapo počinů.
  • WhySoSad
    Včera vyzkoušeno, musím jednoznačně vyzdvihnout atmosféru a stalkerovskej feeling, na některých mapách jsem se cítil opravdu jako v okolí černobylu, například ta s radiostanicí je skvělá. To je podlě mě hlavní plus téhle hry, nevytváří fiktivní prostředí, ale napodobuje reálnou oblast.
    Samotná hratelnost je pohodová, klasická arkádová FPS, kterých tu bylo za posledních měsíců plno. Uvidíme s čím přijdou dál, protože na atmosféře se to dlouho táhnout nedá...
  • Mám odehráno něco přes 20 hodin a to největší lákadlo, kterým má být open world ne a ne přijít
    momentálně se jedná o docela obyčejnou střílečku s hezkým level designem a prvky pay to win
  • Princ.Jablon
    Nějak to nechápu...v každém traileru jsem viděl jen zběsilou přestřelku aka CoD...co to má společnýho s přežíváním (dedukuji z názvu)nebo podobně? Proč se to furt odkazuje na Stalkera když to s ním nemá evidentně nic společného?
  • CS Stalker?
  • Jack1947
    Spíše náhrobek ne? *7* *12*
    • .
    • Tohle bych mu ani za náhrobek nedal.
      • Jack1947
        Moje řeč, tohle asi nemá Stalkerovské nic. Předpokládám že to bude na urovni MP v Shadow of chernobyl alá COD PVP, nebo CS pfůůj. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit