Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BangMeInBangladesh
    Star Wars + Uncharted = profit

    Sakra to muselo dát práci vymyslet.
  • No nevím, Hennig mi přišla vyčerpaná už u Uncharted 3, které se příběhově dost podivně motalo v kruhu. Kdo hrál Uncharted 4, tak ví, že její absence hře opravdu hodně prospěla, bylo to nějednou takové svěží.
  • Tak to jde naprosto mimo mě. Další interaktivní koridor už bych asi psychicky nezvládnul. Rip SW
  • Chci domu toho R2D2 jako vysavač!
  • kkING
    "hrat" star wars film :-) to bude jeste kratsi, nez uncharted? *11*
  • Zeby konecne po dlouheeee dobe dobra SW hra? Force unleashed uz nikdy vice prosim.
    • Ze sveta SW uz nikdy nic dobreho nevznikne, je z toho super komercni sragora nejvetsiho kalibru..nedavno jsme videl R2D2 na cokolade v samosce..
      • Původní trilogie měla taky nehorázný merchandising, v podstatě ho vynalezli
  • Asi ze světa SW teď uvídtám jakoukoli hru jinou, než bezduché MP pískoviště. *5*
  • Jack1947
    Star wars jako Uncharted? no teda to už je i mne trochu moc *7*
    • A co si ten článek nejprve přečíst? :)
      • Jack1947
        Proč bych měl? stačí " Hlavně proto, že na něm pracuje scénáristka a kreativní šéfka Legacy of Kain série a prvních tří Uncharted her Amy Hennig"
        • :D

          Nevadí, ono možná bude lepší jen když zůstaneš u těch nadpisů...
      • Cteni je pro losery! Jack reaguje aniz by cetl nebo dokonce koukal na videa jako vsechny ty nuly tady. Myslim ze je to jeden z nejlepsich diskuteru tady na games.cz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit