Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kez by napred dodelali pc verzi pubg.... Prachy kazi vyvojare... Furt se chlubi prodejema, ale nez aby to dodelali jdou rejzovat za stejne nedodelanou praci ale na xboxu a pak se na to vyxxxx a pujdou na dalsi mmporg rejzovacku. Achjo. Vse co ma dnes masovni financni uspech se zvrhne do tohodle hnusu a mue to byt sebelepsi koncept. Jsem zhnusen.
    • Tak pokud se na tu hru podivas tak je v podstate hotova. Ted ji ladi odstranuji chyby, na coz potrebujou cas tesovani a nejaky tym programatoru kteri opravuji chyby.
      A pak mas spoustu lidi jako grafici, animatori, designeri atd, kteri byli potreba pri tvorbe ale ted uz jsou potreba minimalne, tak je maji vyhodit? Myslim, ze je logicky krok, ze pracuji na dalsim projektu.
      • Jedny pidimape se rika hotova hra? No to sme to teda dovedli do radny rite.
      • Takže, výsadek a vyvražďovačka na zmenšující se mapě je vše? Ach jo, taky bych chtěl být tak nenáročný a ovlivnitelný píár propagandou.
    • jamar28
      PUBG bude hotová do konce roku. Prej.
  • jen co jsem zahlédl "kakao games" tak mě bylo jasný jak moc to bude vybraný Black Desert =) aby ne... ta hra bude mít tak komplexní svět že to normální člověk ani nepobere. Jen u "BD" mě to stálo pár desítek hodin jak vůběc vypěstovat něco na farmě natož jak si najmout dělníka. Ta hra vypadá suprově ale ty roboti mě tam nesedí. Necháme se překvapit...
  • Když pominu..že takovychto traileru jsem za posledni dva roky viděl aspoň deset..
    tohle je možná jen můj názor - ale já nemám rád, když je to všechno od začátku tak strašně epický a ohromný - podle mě, nejzábavnější prvek MMORPG a snad i RPG vůbec, je "práce a odměna" - tady lítají ohromný lodě, pod nima někdo pěstuje jabka a hrabe se v hlíně. týpek stojí na motorové lodi, tam ho pokrok dostal, ale do vody má spuštěnej klacek s navijákem a čeká hodinu na rybu. a u toho mu nejspíš běží motor. bojujou tam roboti ale nepoužívají je na obdělávání té půdy. questy dostáváte od mluvící myši, místo, abyste zaměstnávali vy ji. kýč se mísí s absolutním nesmyslem toho světa, kde všechny prvky mají jen jeden smysl - bavit hráče - ale spolu působí absolutně nesourodě, prázdně. mě to přijde skoro jako výsada mmorpg, naflákat všude "obsah" a nějakou formu miniher, protože nic jinýho tam není..
    • Navíc když porovnám trailery na úspěšný mmorpg a ty neúspěšný, tak ty úspěšný jako WoW, Guild Wars, nevím co dál se ještě hraje, tak mají kvalitně udělaný svět, příběh a je to vidět i z toho traileru. Když kouknu na tento trailer. Co vidím? Akci a další akci. Ale takové mmorpg nemže mít úspěch protože nepřiláká tolik lidí.
      Lidi jsou schopní strávit v mmorpg hodně času, tomu je potřeba tu hru přizpůsobit.
  • Tradicnim MMO uz odzvonilo. Doufam ze jsou si toho vedomi i v Bluehole. Dneska jsou v kurzu budovatelske survivaly s durazem na pvp. Kdybych ja delal MMO tak bych mel spoustu napadu ale dalsi fantasy openworld je proste krok vedle :DD
    • Není to krok vedle. Jen se musí správně začít. A vydat hnusný trailer s pofidérní asijskou grafikou, která je snad v každém dnešním mmorpg, které vypadá jako další p2w blbost, je krok do záhuby. Stačí toto porovnat s trailerem na nový WoW datadisk a výherce je jasný.
      Navíc nemůžou si myslet, že lidi co hrají PUBG budou najednou hrát i tady tu ... škoda slov.
  • a ja naivne cekal neco falloutovskeho
  • Opravdu si myslíte, že studio stojící za velkou MMORPG jako TERA dělalo celá na hře totálně bez obsahu jako je PUBG?
  • Takze dalsi dil pribehu "jeste sme nedodelali jedno a uz delame na dalsim nedodelku" ...
    • jindra.veliky
      jj, early acces je fakt výhra...proto jsem se nekoupil ani jednu hru v EA
    • Ale prosim te.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit