Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No podle komentářů je vidět, že máme v česku stále spoustu odborníků na herní vývoj, podle mého to nevypadá zle a pokud to kluci dobře odladí, tak by to mohlo mít úspěch .. už mě unavují vojáčci a furt to samé dokola a tohle je přeci jen z jiného soudku .. držím pěstičky!
  • MickeyMutant
    "Oba dva díly české střílečky Dead Effect sice nepatří k absolutní špičce..."

    Pozor na tahle nerozvážná vyjádření případně srovnávání s nějakými jinými hrami. Pan Dykast by se mohl zlobit a poslat nějaký rozladěný mail. S tímhle přístupem by se Patrik Hajda i Games.cz mohli lehce octnout na černé listině nepřátelských novinářů bez klíče*4*
    • Lepší bude, když si najdeš originální znění toho prohlášení, než tu budeš psát svoje moudra ... ale já zapomněl, že Ty vlastně neumíš vůbec anglicky.

      Tak to pak joooooo *15* *2* *1*
      • No zas tak zavádějící jeho překlad teda nebyl, ale chápu že hold ne každý dokáže chápat trochu nadsázky v psaném textu
      • MickeyMutant
        Myslíš tohle?

        "Also, we’re working on several other games that are definitely interesting, and if your review or preview of Dead Effect 2 is very negative, you won’t receive any keys from us in the future."

        To je přece ta věta, za kterou jste se pak museli složitě omlouvat, když to ten novinář rozmáznul, a kvůli které s vámi ta PR společnost zvažovala další spolupráci.
        • Jack1947
          No tady by to mohl bejt problém... to jest pravda.
  • MishKonn
    Az na to, ze to vypada dosti amatersky, mam z toho takovej zajimave prijemnej old-school Turok/Unreal pocit. Vyzkousime - ceske vyvojare je treba podporovat.
  • Dead Effect 2 pro VR je dobrej kusanec, moc moc těším *8*
  • jindra.veliky
    tak uvidime jestli dokaze tohle studio udelat i titul, ktery obstoji na opravdovych hernich platformach *1*
  • wow to vypadá parádně
    • Vypada to priserne, snad to bdue aspon zdarma...
      • Kdyz vis, kde hledat.... tak to zdarma bude.
      • No video na youtube má 32k zhlédnutí a ani jeden dislike, takže názory zdejších trollů jsou nadmíru užitečné *1*
        • PanS
          Zatímco počty zhlédnutí a liků/disliků mají velkou vypovídací hodnotu.
  • Na jakém enginu to jede?
    • Build engine
  • Já ocenuji hlavně genderovou vyváženost a že člověk bude moct hrát za hlavní hrdinku. Jen bych se do její role víc vžil, kdyby byla černá nebo alespoň asiatka. Jak všichni dobře víme, tak jen takové jsou v celé historii a budoucnosti lidstva těmi pravými bojovnicemi za svobodu, uzemí, lidská práva a fyzicky nadřazené nad mužškou populací světa.
  • Jack1947
    Jsem rád že to bude na PC a ne na mobil, navíc by to mohlo bejt dobré i když no well, coop *4*
    • Číst všude coop musí být hrozné peklo když člověk nemá kamarády.
      • Jack1947
        Nechápu proč, musím mít nutně kamarády abych si užil coop ?
    • Ano taky vidím a navíc je to swell, případne i ne k naprosté spokojenosti, nebo i ne *4*
      • Jack1947
        Co se to děje ? vždy se vyrojí nějaký "funny " nick anonym co reaguje na mě, hmm zajímavý pokus o stalking -.-
        • Neřekl bych že jde o stalking, jen si rádi lidé kopají do místních manďáků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit