Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej je konkurence tvrdá já neznám lepší strategie než jsou ANNO a Settlers jako kdyby v tomto měli konkurenci prosím pokračujte v těchto sériích!!!!!
  • Tvl, nemám rád Ubisoft, fakt že ne, zničil značku Heroes a Might and Magic a teď koukám i Settlers a Anno. No, naštěstí se můžu vracet ke starším dílům. Ale k hraní F2P sraček mě to nedonutí :/
  • smejki
    No co, dobrý hry už vydali. Tak si semtam zahraju ty. Nový věci asi zkusim, ale že by mi mobil+f2p zvedalo pracky do vzduchu, to ani omylem.
  • The Settlers *3* *1* *2* a Anno 1404 *1* *2* *15* *3* a teď je konec? To je blbost tokavý skvělí hry to mě štve *16* *10* nějakí kreténský free to play já chci Settlers 8 *5* .
  • Jako fanoušek budovatelských RTS a série Anno jsem docela zklamán jakým směrem se ubírají.
  • settlers 6 ma velmi bavila sedmicka bol krok vedla. Ale asi naj boli Settlers II, III
  • A s tím placením surovin, tak valná většina AI v RTS cheatuje. Operuje často s většími zdroji a má perfektní přehled o mapě. Stačí se podívat zpětně na záznam hry z pohledu AI a vidíš že to co na začátku staví/vyrábí bys ty z počátečních zdrojů nebyl schopný pořídit.
  • V kampani je předpostavený a dál jede podle skriptů ve volné hře si hraju radši sám nebo s přítelkyní po LANu sdílíme jeden profil bez AI a baví to. Je to spíš budovatelská strategie na oddech než rubačka s AI. Pokud chci to, tak si pustím třeba Supreme Commander.
  • To si právě uvědomuju, ale ta mise byla TAK banální, že jsem to nebyl schopný brát ani jako tutoriál.
  • Tak ono hodnotit hru po první misi je unáhledné v podstatě v jakékoli hře, ne?
  • To tě opravdu dvojka tak baví? Je možné, že první mise v kampani byly opravdu super-primitivní a že mě to odradilo příliš brzy? Nemusel jsem tam totiž vůbec přemýšlet, vůbec řešit ekonomická dilemata atd. Čekal jsem problémy s logistikou při dopravě jednotlivých surovin apod a ono nic. Jen jsem plácal budovy, než jsem splnil cíle misí.
  • Jestli budou delat i pro Vitu, tak nevadi.
  • Anno 1404 *14*
  • Az na to ze v te hre uplne chybi AI. Nevim jestli jsi si toho nevsiml ale pocitac jen nahodne spawnuje budovy a jednotky aniz by za ne platil nejake suroviny.
  • kubakoumi
    Vidíš, a já si původní dvojku pouštím doteď. Ten vypilovaný koncept mě nepřestal bavit za… ani nechci uvažovat, jak už je to dlouho *4*

    Jinak ale souhlas se čtvrtým dílem. Ten jsem měl moc rád.
  • pb_historic
    Jejich nejlepší hry udělali tak dobře, že se dají hrát i dnes.
  • The Settlers Online som chvilu skusal z nostalgie, ale je to zlodejina asi ako travian, a fakt nehodla utracit 10ky eur v prehliadacovej hre. A robit stragie primarne na tablety a telefony je napad hodny darwinovej ceny.
  • presedlat z pc tvorby na mobilni je jako misto psani knih delat leporelo...
  • Hmmm, dobrých strategií pomálu (těch které se s dalším dílem alespoň drží věhlasu předchozích dílů a ne jen recyklují značku osekanými braky dokud z ní nezbude nic). Zrovna nedávno jsem se i přes sci-fi odpor dostal k Anno 2070 a byl jsem mile překvapen jak stále při zachovaném konceptu původních Anno dokáží stále hru obohacovat a posouvat kupředu. Každý díl je v provnání s předchozím lepší a lepší. To už se dneska bohužel moc nevidí a asi ani neuvidí. Settleři jsou taky taková unikátnost. Co díl to něco jiného. Od zachování původních remaku po Settlers 7 přes zajímavou 6 ne moc vydařenou 5 pokusy o inovace v 3-4 to pořád stálo za to, ale tyhle online ptákoviny se ani nedají nazvat hrami. Párkrát jsem je zkoušel, ale je to blíž facebookovým rýžovnám zlata (hry to opravdu nejsou) než prohlížečovým hrám typu travian.
  • Nedávno jsem s vidinou nadneseného, ale hlubokého zážitku nainstaloval právě S2 reedici a byl jsem hrozně zklamán, jak primitivní a stereotypní hratelnost byla. Po dvou misích kampaně jsem to odinstaloval. Nejvíce se mi líbil čtvrtý díl, ale taky rychle omrzel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit