Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super, ješte ubisoft, blizzard a EA pls
  • Tohle není až tak překvapivá informace. Zombie Studios po Blacklightu přišlo jen se samýma průšvihama. Special Forces: Team X byla fajn hra překvapivě bez free-to-play modelu, ale působila dost levně (plus nulové promo), což asi vedlo i ke kompletně vyprázdněným serverům do měsíce od vydání hry. Následně duo Gerritzen-Chobot prokaučovalo potenciál Daylightu. A ve finále ani plán prorazit s Blacklight:Retribution na PS4 nevyšel.

    Blacklight: Retribution byla bezesporu jejich nejlepší hra. Měla skvěle zvládnutý free-to-play model, který později PWE sebevražednou politikou dovedli tak daleko, že za hru člověk nemusel dát ani halíř a za pár odehraných hodin měl všechno to, co si ještě rok po spuštění hráči museli koupit za reálné peníze. Kdo chtěl v roce 2012 hrát opravdu komplexní a revoluční multiplayerovku, tak v případě BL:R trefil do černého. Jaká jiná hra má (něco jako) wallhack jako svojí integrální součást? V únoru 2013 přidali coop zombíky a S&D herní režim a potenciál hry byl v tu dobu největší ... a byl také totálně promarněný.

    Škoda, že se touto hrou kluci a holky z Games.cz nikdy hlouběji nezabývali.
  • Já nevím, ale Spec Ops her je docela dost od Zombie, pokud myslíš pokračování Spec Ops: The Line, tak tam jsou vývojáři od Yager.
  • Škoda, Spec Ops: Rangers Lead a Way na PC a Spec Ops: Stealth Patrol, to jsou moje vzpomínky na dobře strávený čas *4* .
  • Po tý píčovině Daylight, kde se dušovali jak jde o naprosto parádní hru na Unreal Engine 4 se ani nedivim, že to zavřeli. Kdyby radši udělali druhej díl Spec Ops.
  • ringmancz
    nepřeju jim to, ale Daylight byla fakt blbost
  • Jack1947
    Rip pokračování Spec ops - Blacklight- retribuce? lol to snad trápí jen win-win P2P hard money paid creepers. Daylight taky nikoho nesebere. Spec ops ale obrečí každý kdo hrál 1čku.

    Aha, končí a se staženým ocáskem se vrhne do mobilní sféry? protože tam to přeci vynáší velké prachy. Pokud ano je mi jich celkem líto. Tohle si nezasloužily přestože se hold za chyby platí no.
  • Saw bola vyborna hororova hra...tazkopadny budget ale puzzle a atmoska fungovali. A bolo to ozaj tazke
  • Sr_Lobo
    Skoda, ze nezustali u Spec Ops *9*
  • *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit