Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ah jo, ta hra mela super vizualni styl, tesil sem se ze jim to vyjde. Jiank ja nevim, ale co je to "zaplaceni vyvoje" u takoveto hry? Ted skoncili a nemaji nic, kdyby pokracovali tak maji sanci vydelat alespon neco, programovani hry stoji hlavne cas ne prostredky.
  • haha dobre jim tak píčusum takove píčovini vidavat a jeste chtit penize za to no fujj *6*
    • vonTossis
      ponekud slabsi trolling .. do priste nastudovat: http://www.wikihow.com/Be-a-Troll !
  • Black_Hand
    me osobne odradil system udavani pohybovych prikazu pres kresleni. uz to v par hrach bylo a nikdy to nefungovalo pohodlne a uzitecne.
  • Těšil jsem se na tuto netradiční hru, ale chápu, že bez finančního zázemí to zkrátka nejde. Chválím vstřícný přístup studia k hráčům u vrácení peněz.
  • firebug
    Strašlivá škoda. Vážně jsem se na tento projekt těšil jako na málokterou blbinku, která sklízí cloud-fundingové rekordy. Bohužel jsem byl asi jeden z mála.
  • Jeden z mála projektů který měl na podobné blbosti jako KS smysl a jak to s ním dopadlo....škoda
  • je to škoda. hra se mi líbila
    btw, "před sedmi dny" se píše s měkkým :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit