Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim či wowko je stejne lepsi.
  • Tak konkurence TW je docela silne slovo, ale na druhou stranu, pokud jen udelaji funkcni AI, tak je to lepsi nez poslednich nekolik TW dohromady.
    • Na to aby byli lepší než TW by stačila i polofunkční.
  • Rád bych věřil, že tento produkt může být soupeřem série Total: War. Nyní mohu říct hezký trailer a to je docela málo vzhledem k blízkosti vydání Early accesu. Je někde vidět nějaký gameplay nebo existují nějaké obrázky ze hry?
    • Firingo
      Hele taky jsem hledal a opravdu jsem našel *1* Samotné studio na svém YT kanálu má hromadu záznamů ze streamu a tenhle je z 29. 2. takže aktuální a dá se vidět kde ted hra je....
      https://www.youtube.com/watch?v=7mJsh22cE4c

      Popravdě katastrofa! Minimální grafika prostředí, jediná animace pro boj, naprosto nezáživný gameplay, neexistující AI jednotek.... jediné co se mi líbilo byl interface. Jestli to chtějí za necelé 2 měsíce vydat tak teda fakt nevím co s tímhle udělaj aby to nebyl propadák. Po tom co jsem viděl se v momentě o konkurenci TW vůbec nedá mluvit.
  • Magister_Peditum
    Konkurence Total Waru? Sotva. Ale konkureci by tahle značka potřebovala jako sůl. Třeba by se pánové ze Segy chytli za nos.
    • Copak nebaví tě platit za DLC, který stejně všechny neodehraješ? Poslední total wary byly dobré hry. Ta skepse je naprosto neopodstatněná...
    • Zrzzek
      Přesně to jsem chtěl napsat... Snad to dopadne co nejlépe...
  • Firingo
    Trailer je úžasný, skvělý dabing a hudba *14* Ale té výzvě TW? No nevím nevím, tomu příliš nevěřím, ale snad mě překvapí, konkurenci bych jistě ocenil *1*
  • Prophet
    Osobně si myslím, že na Segu nemají, ale dost jim přeju, aby prorazili. Sega mě se svojí obchodní politikou kup si DLC v posledních letech dost s*re.
  • Nějak nevím co si mám myslet o tom středověku. V traileru bojují stylizovaní římané proti rytířům v nějaké pozdně středověké ceremoniální zbroji.
    • Prostě další fantasy, co chce vypadat dobře a tváří se jako středověk.... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit