Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už vám z toho není blivno - většině tady není, tak v čem vidíte nějakou herní challenge? Kdyby ve hře byly babky ozbrojené rotačními kulomety a zdravotní sestry s motorovými pilami, byla by to alespoň zábava. Ale zabíjet bezbranné lidi řvoucí o pomoc jako hlavní náplň hry je blbost na ntou. To není ani hříčka, natož hra. Takový sadomaso interaktivní filmeček pro úchyly, kteří jsou už tak zdechlí, že ani nechtějí hrát normální hru - čili hru, ve které vám hrozí nějaké nebezpečí a musíte se snažit, světe div se, hrát. Já si furt říkám, proč ty hry dělají lehčí a lehčí a teď vidím, že je to k vůli vám, vy lamy! :-D
    • ucho
      no na hodnocení toho zatím ukázali málo, ale řekl bych, že hlavním nepřítelem bude policie. a pak snad i ozbrojení civilisté.
    • CrocoRay
      Vsadím se, že tam budou ozbrojené složky a policajti, což jde vidět i v gameplay záběrech. O obtížnosti se zatím nebavme, ze hry nám toho zatím moc ukázáno nebylo.
      • Jack1947
        Jo, dává smysl páč jinak by to nebylo o ničem , chce to trochu hc atmosféru jak v reálu nebo GTA. Porcovat fízly ostatně člověk mohl v hodně hrách takže to bude stejná zábava.
    • Jack1947
      Sám si lama. *3* Je jednoduché hru odsoudit jen jedním jednostranným názorem. To bych chtěl umět taky navíc hru kterou jsem ještě neměl možnost ani hrát.
  • Jý se třeba na tuhle hru docela těším, nejsem dítě je mi 24let a podle mě to bude docela zabava a odreagovani doma za PC když se budu brutalně nudit ;) proč ne... jak už tady někde bylo napsane, mame XY her kde se zabíjí a tohle je uplně to samé, nelamal bych nad tím hůl *14*
    • Jack1947
      Ano, tak když se nudí páč na nudu ani nic jiného to nevidím.
  • Ľudstvo sa začína radikálne štiepiť na dobrých a zlých ľudí. Väčšina si myslí, že byť dobrý znamená mlčať a poslúchať rozkazy. Ale skutočný človek (nie ovca), spravodlivý človek vie, že mlčať nesmie. Pretože ak budeme ignorovať diablov a zlo ktoré sa snažia šíriť medzi ľuďmi, privedú na svet ukrutné peklo a beznádej. Myslím že každý kto je z tejto hry zhrozený ako ja, by mal povedať „Dosť!“.

    Každý kto bude hrať túto hru ňou bude negatívne ovplyvnení. A to najmä mladá generácia, ktorá ešte nemá utvorené vlastné názory, pretože jednoducho nemá skúsenosti, a je náchylná na ovplyvňovanie zo strany diabolských manipulátorov. Ten kto vraví že hry neovplyvňujú ľudskú psychiku buď zámerne klame, alebo je úplne naivný.

    Kto sa pýta myslí. Ešte raz: Kto sa pýta, myslí. Kto akceptuje pred-pripravené odpoveďe nemyslí, len počúva rozkazy a nechá sa manipulovať!

    Dobré otázky sú: Kto je za toto diabolské dielo zodpovedný? A teda hlavne - kto toto diabolské dielo financuje? Čo touto prezentáciou sadistického psychopatizmu chce docieliť? Prečo to autority nezarazia? Komu vyhovuje chaos a brutalita? Kto na utrpení nevinných najviac zarába? Kto chce meniť mladých ľudí na bezcitných krutých psychopatov? Aký svet vytvoria ľudia, ktorí vyrastú na podobných „zábavkách“?
    • ucho
      z jaké jsi sekty?
    • CrocoRay
      Násilí tu bylo od nepaměti a v dobách, kdy neexistovala žádná média, počítačové hry a filmy, to byl hlavní zdroj zábavy. Nemyslím, že počítačové hry nebo filmy to nějak ovlivňují, protože to píšu už potřetí: Násilné povahy nepotřebují násilné hry, filmy apod. jako spouštěč a zabijí i bez nich. A větší vliv než hry má vliv to, co člověk zažil a v jakém kolektivu vyrůstal a jak se k němu ostatní chovali.

      Popíšu ti dvě situace:

      1.) Člověk, který nikdy nepřišel do styku s takovou hrou. Přesto má několik špatných zkušeností, že ho někdo podrazil, lidi se k němu nezachovali nejlépe, protože má nějakou vadu, za kterou nemůže apod. Navíc ani nemá moc peněz, aby rozhazoval, takže se ani o hry tolik nezajímá.

      2.) Spokojený člověk, který žije bezproblémově. Má kolem sebe normální kolektiv a nikdo se mu neposmívá za to, že je vypadá jako blbec a svůj volný čas kromě jiného občas tráví i u filmů a zahraje si i tuhle hru.

      Já myslím, že ten první ti bude spíše vraždit.
      Jo a klidně si ji může zahrát i někdo agresivnější, kdo dokáže zabíjet. Ale jeho neovlivnila ta hra, on by to udělal i bez ní.
      • ucho
        vraždit může klidně i ten druhý, ale nesouvisí to s těmi hrami. spíš s tím, že má paradoxně všechno a neví, co dál se životem. nevidí tam nic, co by ho nějak naplnilo. vlivem prostředí si neváží lidského života, natož lidských životů ostatních, empatie chybí. spouštěčem pak může být cokoli, i naprosto triviální věc. navíc existuje spousta psychických poruch, které tomu napomohou.
        • CrocoRay
          Vraždit může kdokoliv a je více faktorů, které to ovlivní, ale přece jen ten první případ má k tomu blíže :-)
          Pokud půjdeme do detailů, tak to můžeme probírat opravdu dlouho, ale ve výsledku hry nemají zase tak katastrofální dopad na rozdíl od mnoha jiných faktorů.
          • ucho
            no ale ten první k tomu právě nemá blíže. normální člověk jen tak nepůjde a nebude vraždit. ani ten, kterého někdo šikanuje. spíš ten první je pravděpodobnější adept na sebevraždu...
            vrazi se vyskytují v obou skupinách.
  • maros.goc
    Objavili sa informacie ze tvorcovia su napojeni na polske neonacisticke hnutia... Dalsia zaujimavost :-)
    • vlastik.plaminek
      Defense League. Tahle organizace je v hodně zemích a v jádru extrémistická není. Problém je, že se kolem ní kupí zástupy nácků a je to už na té dané buňce, jak se s tím vypořádá. Můžeš se od nich distancovat jak chceš, ale současná PCMC propaganda ti tu nálepku vždycky nějak plácne, protože se ti nelíbí, že Evropu obsazují barbaři.
    • A Witchera produkuje team prepojeny na skupiny co po nociach zeru male deti.
    • maros.goc
      neviem preco minuska..vsak som len napisal informaciu ktora sa objavila lol
      • C-BEAM
        neviem či sú horší tí retardi ktorí tieto "informácie" vytvárajú alebo tí čo ich šíria...
        • mirekdusinojc
          Já vím, nejhorší jsou retardi, kteří je ignorujou.
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=RrX7G-1xPLs Ich trailer má momentálne po 2 dňoch cez 1 milión zhliadnutí a za to patrí obrovská vďaka hipíkom,filantropom, milovníkom psíčkov, pravdoláskararom a rôznym iným užitočným idiotom.
    • mirekdusinojc
      Je pravda, že tahle hysterie na ně zbytečně strhává pozornost. Já osobně preferuju tuhle verzi: https://www.youtube.com/watch?v=2Z6hNXsldMU#t=61
      • Mato1987
        LOL *2* *15* to je podarené :) verzia ideálna, ba priam stvorená pre tých užitočných idiotov, ktorých som vymenoval :D
  • frantisek_nejezchleba
    vypadá to na dost neoriginální hru, alespoň co se týče herních mechanik. Z mého pohledu je to zvrácená fůze her GTA, Manhunt a Postal. Vážnost traileru poukazuje spíš na budoucí hit mezi dětmi (paradoxně!), než na hru, u které by se bavil dospělý člověk.
  • KaloSaper
    Když se nad tím zamyslím, tak v jedné části musím souhlasit s komentářema u videa na Youtube. A to sice, že většina akčních her je dneska skoro stejná. Jenom je tam to zabíjení schováno za to, že se přece bojuje za "lepší svět" a „vyšší dobro“ a není to násilí tzv. „in your face“. Musím autorům přiznat, že mají koule vyjít ven s takovou hrou v dnešní hyper korektní době.

    Můžete mi někdo říct v čem je/bude tato hra jiná od např. SWTOR, který teď hraji? Kromě teda toho, že SWTOR má dětskou grafiku a je v dost ohledech ještě horší, protože tam za zabíjení lidí dostáváte odměnu (XP, loot).
    • frantisek_nejezchleba
      a co teprv GTA, kde to zabíjení schované za nic často není... :))
      • Na to Youtube taky někdo napsal, že tady je zabíjení nevinných civilistů primární. V GTA to dělat nemusíte. SWTOR jsem nehrál, ale ustřelit hlavu prosícím o slitování nebo je ubodat to tam na 100% není. A dnešní doba není hyperkorektní. To se jen někdo asi zymyslel nad mírou násilí a nenávisti ve společnosti a chce to korigovat.

        Zastánci této hry jsou psycho-patologičtí ubožáci.
  • Doporučujem fakt skvelý film "God bless america" (tip z iného fóra)
    Po pozretí možno získáte trochu iný pohlad na hru *3*
    *nieje to pre čajícky tak bacha *5*
    • Jen doufám, že sis to nevyložil špatně :) Film to presentuje správně, hra špatně. (jen pro jistotu) *9*
      • Ja neobhajujem ani jedno, podla mňa sú obe verzie zlé, len vo filme to má nejakú zápletku.

        To vypovedá, že keď ťa niekto naštve, máš právo ho zabiť? Aj keď je civilista s názorom ktorý sa ti nepáči? To je prípad filmu o ktorom píšeš že to prezentuje správne.
        V hre je postava, ktorému sa nepáči nič a preto zabíja všetkých. Pointa je úplne rovnaká. Aký je teda rozdiel čo sa týka pointy? Kto určuje čo z toho (film vs hra) je či nieje morálne a správne?
        Ja? Ty? Osoba so zbraňou alebo obeť?

        Inak dík za ten tip, film sa mi naozaj páčil *3* Pointu som pochopil podla toho ako si to písal na hrej.
        Oproti tomu napr. Hostel je humus, hnus a nechutnosť, blee *11*

        Po pravde sa už ani nebavíme o hre, ale iba o moralizovaní a obhajovaní zločinu podla toho, ktorá vražda je obhajitelná nejakými kecami o ochrane štátu, či nejakej osoby. Viz COD, CS či obhajované GTA, kde sa tvrdí, že nikto ťa nenutí civilov zabiať, fajn. Ale keď civilistu zabiješ ako to obhájiš? Skočil mi pod auto, alebo je to sranda urobiť "kill frenzy!" Prečo potom nieje sranda zabiť pol mesta v Hatred v rámci "kill frenzy!" a v rámci zábavy, podla mňa je pointa stále rovnaká. Podla mňa nieje chyba v hre, ale v luďoch čo ťahajú morálku z reálu do hry a luďí, čo ťahajú herný zážitok do reálu.Takže z mojeho pohladu je hra v poriadku, len deblné ludstvo (vraj najinteligentnejší tvor vo vesmíre) sa s tým nevie vyrovnať a logicky a s rozumom skonzumovať. Daj človeku zbraň a bude zabíjať, daj človeku Hatred a bude hrať. Takže je na ČLOVEKU čo urobí s danou vecou, Takže nieje chyba v systeme, chyba je v blbosti človeka. A znovu opakujem, je to hra, hra a zase hra!! Kto to berie vážne, alebo si z toho berie príklad do reálneho života je hlúpy a nemal by sa považovať za homo sapiens.
  • Asi tuším, co měli autoři na mysli. Mnozí přede mnou to už částečně napsali. Kdo znás nesupěl vzteky, když ho naštval dav tupých "ovcí". Komu někdy neleze na nervy morálka, korektnost, humanita a další znaky civilizovanosti. Ve světě, kde business má přednost téměř před vším, má člověk někdy takovou náladu, že by vystřílel půl města. Především, pokud pracujete v oboru, kde vzniká falešný dojem, že o něco jde, kdy se vše ostatní staví nad psychické zdraví jedince. Jednoduše řečeno, stress se dnes považuje za normální a pokud někomu rupne v kouli, všichni se najednou strašně diví. Mě ta hra připadá jako výsměch, provokace a způsob protestu proti konvenci. Je plná krutosti, bezhlavého násilí namířeného proti všem. A to je ono, jít proti všem, zbořit mantinely a šokovat. Asi bych byl radši, kdyby se šílenci vyblbli v této hře než v reálu, ale to je asi tak vše. Je rozdíl mezi zabitím protivníka a ubodáním kolemjdoucího. Jako experiment dobrý, jako hra pro širokou veřejnost včetně mládeže, které se stejně dostane do rukou, hodně přes čáru. Stejně ujetý jako servery s obrázky a videem mrtvých, mučených a popravovaných lidí.
    • Jack1947
      Přesně tak, prostě vybít si vztek. ( Měl vlak spožděni, ujel mi vlak... něco mě nasrallo... serre mě všechno. Nebaví mě tenhle svět a chtěl bych už kurvaa něco udělat... jde se na to aspon ve hře.) *5*
  • Jack1947
    Mravokárci, mravnostní omezenci a všichni tak moc hrozně seriozně vážný *15* *2* , přesto si tu minimálně polovina těch co odsoudily tuhle smažbu jí bez okolků alespon zkusí.Proč jen čistě ze zvědavosti nebo už jen kvůli tomu jak může být hezké porcovat nevinné civily - ještě bych tam dal jako nějakou tu speciální zbran motorovou pilu, bejsbolku omotanou hřeby nebo svářečku - příruční frézu a ozubenou brusku. Lets get hunting started... *5* No a vzhledem k tomu že hra třeba je ani nezajímá a hrát ji nebudou , museli se vyjádřit aby potřísnily diskuzi.

    Ted vážně kdo nechtěl někdy zkusit být na straně ZLA a zahrát si na sadistu kterému není nic svaté ? no kdo a nehlašte se všichni. *12* Proč by měli sakra mít vždy hry nějaký příběh vždyt tady bude ne? dlouhý háro co si šnuplo až moc a obrátil se mu svět naruby. *10*
    • Chim
      Když už jsi se zeptal, a zvládnul jsi to na své poměry poměrně kvalitní češtinou, tak ti na tvou otázku odpovím.

      Já ne.
      • Jack1947
        Pro tebe ta hra není, já si jen vybavím jednu konzolovku a ta se moc nepovedlo jmenovala se Splatterhouse jenže to byla uplně jiná premisa a bylo tam i odůvodněno proč se to děje. Ovšem ttadýc uplně jiná liga tady ani neví na čem člověk je.

        Btw. díky díky od vrchního kritika a grafomaniaka - to vždy potěší slyšet nějaké to hezké slovo.
        *4*
        • Chim
          Rádo se stalo. Ono u tebe nejde ani tak o gramatiku, ale spíš o to, že tvé věty nedávají smysl a někdy je velmi těžké pro mě zjistit, co jsi vlastně chtěl říct.

          A abych tě nezklamal ( *4* ) a naplnil tvá slova o "vrchním kritikovi" tak jen dodám:

          ttadýc - To je co pěkně prosím?
          grafomaniak - Myslel jsi grafoman, ne? A grafoman nejsem. To bych tu musel sedět od rána do večera a neustále tu něco psal. Tuhle činnost přenechám jiným.

          Mimochodem nejsem si vůbec jistý, jestli jsi správně použil slovo premisa... Celkově ta věta mi nedává smysl.
          • Jack1947
            Huš huš, já vím a snažím se, snažím ale je to tak těžké. Mě jen připadá a neuraž se ale prostě že i senemenší chyba a lidi jako ty pak zmrví i tu menší snahu.

            To už je trochu pak nemoc neřikám že jí máš ale hledat i pomalu chyby tam kde nejsou. Já už jsem to možná psal to tady mám jako takový chat - něco píšu a třeba mi zrovna nějaké slovo vypadne nebo tak. Tak už tu myšlenku nedokončím mám , zároven se snažím vtipně podávat občas své příspěvky žádná vážnost. Atp. Taky mnozí monhdá nesouhlsí s mými názory, to je taky něco co holt nemá každý jít proti proudu atp.

            No nebudu, chodit kolem horké kaše mám kupu myšlenerk pořád se mi něco honí hlavou tak nevím ani kde mi hlava stojí, vyjádřil bych své vize/myšlenky doměnky kresbou žel tady to není možné tak budu psát. Budu se snažit zlepšovat, je hezké když slyším že tentokráte něco napíšu dobře. Protože se snažím ale pokaždé na to holt nemyslím. But i rly try try hard, it hurts bad...

            Tak mne už berou určitě lidi s rezervou, a já to tak i beru. Njn, život je stres a klid bude mít člověk až v hrobě. Občas vypne, občas zapne víc. Já jsem tě nazval špatně doufám že jsem se mýlil. Měl jsem na mysli člověka co opravuje chyby a až moc často (zapomíná třeba na svoje)

            Nikdy nebudu dokonalý ae můžu být lepší a lepší. Já se snažím. FAKT. *4*
            Také si vážím uživatelů co jsou tolerantní, ne jak jiní nepochopí a hned začnou urážet. *7*
            • Ty válíš Jacku *5*
            • Jack1947
              Tak jo přesvědčil si mne že bíbra (!!) nechám být. *15* *2* *12*
            • TheGGG
              Sakra jacku *15* . Jak tak čtu ten tvůj koment (a teď nenarážím na větnou skladbu, nebo gramatiku, protože ta mě nezajímá) docela se děsím.
              "Taky mnozí monhdá nesouhlsí s mými názory, to je taky něco co holt nemá každý jít proti proudu atp. "
              "kupu myšlenerk pořád se mi něco honí hlavou tak nevím ani kde mi hlava stojí,"
              "život je stres a klid bude mít člověk až v hrobě"
              plus ty tvý milovaný kalachy. Není ta hra náhodou volně inspirovaná tvým životem? Kdyby jsi náhodou dostal rapla a šel to kosit, prosím, až na ulici uvidíš pohledného, vypracovaného, inteligentně a kultivovaně vypadajícího mladíka (mě) tak PROSÍM nestřílej. *3*
            • Jack1947
              Hmm, ještě toho potřebují nabýt i ostatní tohoto optimistického pohledu. *4* Bude hned lépe i jim.
            • Chim
              Tak já nebudu grafoman a jen k tomu tvému poslednímu odstavci dodám: A já ti věřím. Fakt. *3*
    • TheGGG
      tebe prostě přesvědčilo už to akčko na začátku co? *1*
      • Jack1947
        Máš recht, *15* , né ale přesvědčilo me už to že si na nic nehraje a i kdyby měla hodnocení nízké všude v recenzích (o fůvod víc to zapařit nemyslíte) oposelství je jasné... i když tady by mohl mít třeba nějakou tu kuklu nebo celotělové brnění takhle působí trochu komicky jak nespokojenej heavy metal fan nebo sám metalák a zaapoměl že už mu ujel dávno vlak. *5*

        Opět jsem narazil na film Rampage z r 2009 - (druhej díl jsem neviděl a je i slabší) prostě realizace toho co by se odhodlal málokdo.
        • TheGGG
          Mě se dižajn toho týpka dost zamlouvá. Je to takový Lobo. Nas*anej až za ušima a ty dlouhý vlasy mu dodávaj jakousi divokost a děsivost, trochu ve stylu te mařenky z filmu Kruh.
          Škoda, byl by to v jiné hře perfektní padouch (né finální, ale jeden z těch, co je sejmeš v půlce hry) hrát za něj, nevím, nevím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit