Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Tvrdě jsme pracovali na tom, aby náš engine a technologické zázemí byly multiplatformní. Co jsme dokázali s The Order na PS4 dokážeme i na Xbox One, PC a dalších platformách.“
    Preboha len to nie *11*
    • si dělaj normálně srandu ne? jsou jak crytec taky chteli delat nextgen hry na PC jim to slo skvele a misto aby tezili z PC uspechu a dal to rozvijeli tak se snazili na konzolich a prisel krach nene nejde delat multiplatformni hitech hra jedine vzit tu nejvykonejsi platformu a ukazat se tam!
      • tjn, zkouset prorazit na lowzolich s zanrem fps je nevdecnej ukol, lidi odkojeny rail shooterama se mucit s packovacem v plne 3D jen tak snadno neprimejes...
      • Zajímavá je ale ta potřeba Cryteku se vydělit z nejvykonější exkluzivní platformy, kde se mohli ukázat a rozvíjet. Asi jim to tam tak skvěle nešlo se zdá. Holt nejvýkonější platforma no...
        • ale slo jim t vice nez dobre komunitu vybudovali skvelou jenze chteli rejzovat vic a vic no a jak v pohadce se zlatou rybkou, kdo chce vic a vic nakonec nema NIC
          • Máš na mysli ty vysoký prodeje, ve kterých se PC komunita ukázala, jak si váží dobré exkluzivní práce?
            • A co tedy ta zásadní otázka, proč exkluzivní firma s exkluzivní ultra supr dupr věcí šla na konzole ke krachu? Hamižnost? Ale prosím tebe, naivní kolego. Vždyť přece měli na PC podle vás jak na růžích ustláno, ne? Je zo veliká záhada asi...
            • nevim jak byly vysoky prodeje na PC, ale asi dost, kdyz zaplatili vyvoj na multiplatformy, ale hlavne ze to zachranili ti vzdyplatici konzolisti *15* *15* az k samemu krachu...*15*
  • takovy pecky at si sony klidne necha, vzdyt 9 z 10 exkluzivek jsou podobnej brak *1*

    ...kazdopadne od sony posledni dobou utika hodne studii, proc se omezovat na jednu platformu, kdyz muzou mit nasobne vetsi prodeje ze vsech ostatnich?
    • jediněj brak jsou PC exklusivní MOBA omalovánky a blizzardí plastový patvary. Uncharted, Bloodborne, killzone, i to the order > cokoliv na PC.
      • Místo Uncharted máme nového Tomb Raidera v lepší grafice, místo Bloodborne máme Dark Souls II: Scholar of the First Sin, a místo The Order máme stovky lepších her a nové Killzone jsem hrál jen pár hodin ale oproti předchozímu dílu mi to přišlo teda jako fakt nic moc, ale 2 a 3 byly super, to se musí uznat, ale to proto, že se dala pařit na PS3 s klávesnicí a myší, pak ale lidi s gamepadama padaj jak mouchy, takže to na MP nehraju, konzoli mám téměř hlavně kvůli bojovkám ale střílečku si na gamepadu ani neužiju, naštěstí od PS3 sony umí K+M docela dobře na PS4 ještě líp, ne všechny hry jsou podporované nebo fungují úplně OK #multiplatformmasterrace
        • TR je brak a na PC doufám nevyjde, dark souls můžou předělávat jak chtějí, ale k BB se stejně nepřiblíží, podobnou military sci-fi fps jako killzone na pc nemáte a steampunkovou tps jako the order už vůbec ne. Takže chápu, že vám na PC stačí náhrady a šunt, ale nedělej z toho nějakou přednost. Že neumíš s gamepadem není můj problém, s M+K je master aj moje mrtvá prababička, s gamepadem, je mnohem lepší zážitek. Jediná věc, kvůli které je dobré mít PC, je arma a wargame, všechno ostatní je aj na konzolích, nebo je to šunt a brak jako hry od pissardu.
          • S gamepadem umím, psal jsem neužil, pro mě je používání gamepadu na střílečky nesmysl, ne že to nejde, jde to i bez autoaimu jenom mě to prostě nebere, mám rád absolutní přesnost a rychlost ovládání a vyrůstal jsem na PC hraní, jestli ti příjde lepší gamepad na cokoliv OK, mě příjde lepší na Street fighter a na FPS mi příjde, jako kdybyž běžím se závažím na nohou jsem zvylý hrát s vysokým DPI(od čehož odrazují progameři protože máš prostor pro chybu, ale já nejsem pro gamer, přesto jsem s vysokým dpi hodně přesný) ovladač si nepřizpůsobíš tak jako myš,
            • cool, já stejně mulťák nehraju, takže supr přesný ani být nemusím.
          • :D:D na tak prrr. konzola je len na chvylkove potesenie, na pc mas plno modov a to nehovorim o 4K rozliseny a plnynulom 60fps hrani. Ked hovoris o zazitku tak si nikdy nehral Witchera 3 na 4K pri 60fps, + hry ako stalker, robocraft nenahradis :D
            • no vidíš, ty stalkera, já radši the last of us.
            • nemám papánka v senátu, abych mohl doma mít 4K. Ale je pravda, že pořádný omodovaný armě se málo co vyrovná. Tolik různých fan jednotek, to je pro mě militarika radost.
            • Můžu se zeptat? K čemu ti vlastně bylo dobrých těch 4K pri 60fps? Ve výsledku vcelku zbytečnost pro prožitek z dané hry. A to nemluvím o tom, že třeba hry jako Stalker, Witcher a robocraft těžko překonávají tituly jako je Sudden strike nebo Brothers in arms s grafikou a rozlišením, jak by jste vy fajnšmekři podotkli, z doby kamenné. Ovšem zábavou a hratelnostní? Zcela o třídy a třídy výše.
          • Souhlasím.Přidal bych ještě Total wary a tento žánr obecně, ale jinak je Arma vskutku takovým jediným zástupcem kvalitní hry, kterou lze PC bez výčitek oceňovat.
  • del0
    Jen ať se klidně omezí kluci. Žádná škoda.*15*
  • Nová platforma: Televize. Přeju jim hodně štěstí.
  • Je cas udelat Sony paapaa :D
  • Dezolace a koncentrace idiotu kteří mají pc a všechno umí tak leda rychle stáhnout z netu. Vsadím se ,že většina z vás si koupila origo možná s 90procentní slevou tak držte pysky nehante ps4 sony a vubec vše co k tomu patří ubozí hejteři a freetoplay gameři. Zabíjíte hry
    • del0
      Jediný, kdo tady zabijí hry, jsou týmy jako Ready at Dawn nebo Ubisoft, kteří se snaží lidem namluvit, že filmový zážitek ve 30fps je evoluce her.
  • jakdyz vidim ty haty tady, tak by me zajimalo kdo jste to hral. Ja to dohral minuly tyden a ta hra je fakt pekca. Delka hry mi osobne stacila a pribeh je paradni. Jediny problem jsem mel s koridorovosti , ale za predpokaldu ze zrovna nestourate neco za rohem , tak to ani nevidite.
    • Ono prostě Order stejně jako třeba COD jsou velké hry, o kterých si čte nejvíc lidí, tak je logické, že prostě i víc lidí bude proti takovýmto hrám. Naštěstí ale stejně lidi na diskuzích, ať už pozitivně či negativně naladění k nějaké hře, nereprezentují většinu hráčské obce, protože kdyby to tak bylo, třeba COD by rozhodně těch 15 (?) mega neprodalo (za což jsem opravdu vděčný).
    • taky jsem mel tu cest to hrat, ale bohuzel jsem to nedohral, nelibuju si v sadomaso hratkach a tahle tupa hra pro me byla jako bicovani pres šourek...

      pribeh naprosto predvidatelnej, nudnej, hloupej a na zaver nezajimavej, gameplay ze 3/4 tvorenej videosekvence a QTE, zbylou 1/4 vyplnujou kecaci presuny mezi strilecima pasazema v jednom nalinkovanym koridoru, AI nepratel na urovni dooma, navic zadny jiny mechaniky nez strileni... nemluve o 30 fps pro filmovejsi zazitek a cerny pruhy zakrejvajici 1/2 obrazovky

      takhle ma vypadat dobra hra? ja si takhle predstavuju videoherni nocni muru
  • no jestli te koridorovost a QTE sekvence rozcilujou tak to je pak pro tebe treba 5/10 , tyhle veci jsou videt celou dobu hrani.
    Ja mam z nejakeho duvodu QTE rad a vadi mi jen ten koridor takze pro me 8/10.
    • Ses zbláznil, ne? Opravdu jsi víceméně pochválil The Order v místních diskuzích, kde je to samej "odborník" na herní vkus?
    • A tak to má být.
  • To to chcem na pc ale zadarmo toto nech si hrajú konzolaci ja čeknem grafiku a hned to zmažem otestujem graficku procak celkovo port ale hrat to nebudem na nic ine mi to nie je stači aj technologické demo niečo ako bolo Ryse Son of Rome
  • Jack1947
    Což je dobře... nebo ne? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit