Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • héééj šup sem s novyma Alíkama !!! a rovnou obě, Colonial marines a i tu "jeden alien"
  • co si budem povidat. total war je nejlepsi herni serie co kdy spatrila svetlo sveta to je bez diskuze. bez diskuze! ale co dal? technologie uz tak neutika vpred a osvedceny recept serie total war umoznuje jen par etap. hra se vycerpala jak technologicky tak nametem. takze mala pauzicka neuskodi. ale mala rikam! nejpozdeji za tri roky at je tu rome2
  • no docel bych bral hru kde nebude te mit po ruce standartni zbrane ale neco jako v prvnim filmu kde posadku zmasakroval jeden vetrelec. Hru kde budete zdrhat zdrhat a chcipat a ne ze budete kosit hromady alienu z ultra marine pusky co strili atomovy naboje ...
  • ja chci rome 2 na vetřelce kašlu
  • Odulin
    Když vidím obrázek Aliena, tak si vždycky vybavím tu noc v 88, kdy mi bylo 5 a byla u nás návštěva, která koukala s rodiči na Aliens (prostě 2. díl vetřelců). Taky jsem tajně koukal, ale to, co jsem potom v noci zažil, jsem pak už nikdy nezažil. Větší noční můru jsem asi nikdy něměl a nikdy na to nezapomenu...viděl jsem je všude:) Ani ty nějvětší THC smrště, které jsem zažil, se tomu nevyrovnají....takže děti hlavně ruce pryč *1* *3*
    • Heh. Já byl zase v osmi-devíti letech na návštěvě u příbuzných a Aliena dávali na televizi. Strašně moc jsem se na to chtěl dívat, ale rodiče nás v osm poslali do postele :( Později jsem uznal, že to asi bylo správný rozhodnutí :) První díl co jsem viděl byla trojka a na tom jsem byl v kině...a i z toho jsem měl poté špatný spaní... Právě proto mi ale trojka utkvěla v paměti a nedám na ní dopustit...ikdyž jednička a dvojka jsou v mnohém lepší... :)
    • MrSanta
      Já jsem na tom byl tehdá v kině i s tatíkem. Těžké sny jsem neměl, ale úplně klidnej jsem taky nebyl. Nevím kolik mi bylo, ale víc jak deset let určitě ne. Kdybych tam byl sám, tak to asi nedokoukám. Pamatuju si spolužáka, který tam byl taky. Po kině nastoupil na kolo a velmi vratkou jízdou se vydal k domovu *1*.
      Když si takhle po letech vzpomenu na různé zážitky z mládí, tak si jenom povzdechnu škoda, že už nejsem dítě. Takové prožitky už se nikdy nebudou opakovat *9*.
      • Odulin
        To nebudou no, ale dokud na ně můžem vzpomínat, tak je to v oukeji. *3*
    • Tak to jsi mi připomněl, že mě vzali rodiče na první díl do kina i se sestrou, prý perfektní sci-fi :-D .Tež jsem byl prcek.Neviděl jsem ani kousek od toho vyklubání z břicha, protože jsem měl ruce před očima.Stačilo poslouchat zvuky.V noci jsem potom spadnul z poschoďové postele, jak jsem utíkal před těma zvukama :-D .Ještě pár dní mě to děsilo.Jsem rád, že měl někdo podobný zážitek.
      • Odulin
        Jj to sem taky rád. Jasný, klubání z břicha taky prošlo se zavřenýma očima:) A nakonci je scéna. kde si ještě Matka rychle pohraje s Bishopem:), tak tam jsem se taky nestačil divit a ještě nějakej pátek potom, když jsem si na to už celkem zvykl, jsem tuhle scénku přetáčel:D:D
    • No a to vypravěj babce ty hňu*e *7*
    • Jako, že Větřelci jsou tvrdá droga? *1* *1*
      • IWKYN
        Tak pro 5 letý dítě to celkem chápu, že to byl nával, já to viděl v 10 a měl sem taky hezký sny...
        • MishKonn
          To mi strašně připomíná, když jsem v cca 12ti letech měl na PSX jako jednu z prvních her Alien Trilogy, a vždycky, když vás tam zabyl Alien, byla animačka, jak vám vyžeře hlavu...tak se mi jednoho krásného dne zdálo, že tak hraju, hraju, a najednou mě to už nebaví, tak to chci vypnout, jenže to nejde, prostě to nejde vypnout, Vetřelec leze z televizní obrazovky a vytahuje vnitřní čelist...dál si to domyslete. *1*
          • A dal ti nepochybně pořádnýho hubana. :D
  • No já jsem dost zklamaný... Nějakej Alien je mi u Šípku... Spíš jestli bude nějaký přídavek na Shoguna 2 a hlavně se těším až udělaj tu třicetiletou válku co si přeju *1* *1* *1* .
    Tak dvě studia, tak by to druhý mohlo pracovat na nějakým netradičnějším TW... Třeba i Westeros Total war... To by byla paráda
    • Třicetiletá válka byla částečně v Medieval II a Empire TW. Ale souhlasím, byla by pro tuhle sérii jako dělaná - i když +/- 30 let by bylo na kampaň dost málo - asi by museli tahy z ročních období změnit na jednotlivé měsíce. Teď by se ale mohli zaměřit zase na Rome II. *3*
      • No roční období by možná taky stačily (Třicetiletá válka nemusí trvat 30 let.... v TW)... S Rome jsem nikdy moc nebyl nadšenej, ale spíš to je tím že mne ta doba nezajímá. Jinak kvalitní titul to bez pochyby je... Teda až na ty bojové útvary Galů a Germánů :-D
        • Mě právě antika zajímá. Ale já jsem obecně pro každou špatnost. *1* A bojové útvary - no, je to blbý, ale hra nemůže být naprosto reálná. *3*
          • To ne no.... No vzhledem k tomu že mají i studio v Austrálii, tak by jsme se dílu TW mohli dočkat... Shoguna 2 mám už docela projetého a na Legendární úroveň to podle mne nejde dohrát
        • *doba tehdejšího válečnictví
  • Takze Aliens Total War je dalsi diel serie
    • Žádne Aliens ale ALIEN XD
  • Je to prostě mazlík.
  • Nezaškodil by nový filmík....že?! *3*
    • Ridely Scott tušim točí prequel k Alienovy... ikdyž nvm v jaký fázi to je
      • Sakra, jak mě se*ou ti češtináři, kteří všude cpou to tvrdé Y !!! Byly, viděly, AlienovY... Dneska to na internetu vidím běžně. -What the FU*K ???
        • Tvrdé Y je přece pro tvrďáki
        • Tak to je jedině dobře, že tě to sere....
      • Bohužel (nebo bohudík, záleží jak se to vezme), sice sci-fi z vetřelčího vesmíru točit bude (možná už točí), ale vetřelec v něm nebude mít moc velký prostor (jestli vůbec nějaký) - prostě a jednoduše to nebude prequel ani sequel k vetřelčím filmům.
        • Scott od vetřelčího univerza už dávno odstoupil a vymýšlí úplně nové univerzum. Taky ty jeho podmínky, 200 M dolarů a R-kový rating a ještě k tomu od Foxů? To bylo rovnou nemyslitelné.
          • Na Moviezone nepadlo o odstoupení od vetřelčího univerza ani slovo. Pravda, poslední informace o tom je z konce března. Ale je to možný, že si pouze vypůjčí téma či jen nějaké prvky z toho chytaného prequelu. Každopádně vetřelec je mimo hru. *3*
            • Zedd - To vím, je to jiný film, ale má se odehrávat ve stejném universu jako ten původní vetřelčí...
            • Já zase slyšel, že se to postupně změnilo v jiný film. Ze začátku to mělo být o Vetřelcích, ale postupně z toho prý vytvořili nové universum. Film se jmenuje "Prometheus".
  • Teď mě tak napadlo, že by bylo zajímavé, jak by se Creative Assembly poprali s nějakou vesmírnou strategií.
    • Není jich tu dost ? :)
      • Ona nějaké v poslední době vyšla? A pod pojmem vesmírná strategie nemyslím Starcraft nebo W40K, ale opravdu strategii z vesmíru ne z povrchu planety.
        • Tak třeba Sins of a Solar Empire (nehrál jsem takže nevím ani jaký to je :D )
        • Oprava: ...ne jen z povrchu planety...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit