Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle by konečně mohla být hra, která bude dělat čest značce Alien. Moc přeju vývojářům (ergo i nám hráčům), aby to vyšlo!!! Zklamání už v tomto ohledu bylo víc než dost.
  • Boha jeho, chlapi, nechte to po sobě přečíst někoho, kdo umí psát. Já chápu, že je to tady takovej nadšeneckej spolek amatérů, ale nějakou přiměřenou úroveň by to mít mělo.
  • Mě by zajímalo co budu dělat celou hru. Lekačka to bude prvních pár minut a potom ? Něco teda na způsob Amnestia ? Nevím, je to sice hodně blízké předloze ale nějak si neumím představít, že mě to bude bavit hrát. Bude totiž spíš takový interaktivní film. Vetřelce nebudu moct zabít dokud mě to skript neumožní...
  • Kdyby na tom pracoval stejnej tým jak na Outlastu, tak bych si to i zahrál....
    Takhle vidim logo SEGA a napadnou mě hnedka Colonial Marines... :(
  • NOSTROMO je nejlepší kosmická kocábka v historii sci-fi!
  • hmm to logo sega me vzdycky vydesi.. uvidime uvidime :) preorder to ale nebude
  • Black_Hand
    obezretne nadseni. alien bez strileni? s radosti zkusim.
  • Keyz
    Škoda, že tam nebude omezená střelba. Rád bych toho hnusáka střelil do prd*le a klidně by se mohl naštvat apod. Tohle je strašně omezené. Přitom ve filmu byli i dost odolní a nějaká ta rána je nezabila jen tak.
    • Ronox
      Díky kyselině by to mohlo mít zajímavej dopad, kdyby třeba rozleptal cestu kam máš jít, ale až takhle sofistikovaně bych to bohužel neviděl. Každopádně pokud uspěje tohle, tak by mohli udělat mnohem ambicióznější pokračování pak, ale tak necháme se překvapit, jak to dopadne :)
  • Hmm Rome 2 nebyl úplně povedená ale propadák to nebyl, Warhammer na kterém se mají podílet tak o tom moc infa není a s tohoto projektu mě trošku jímá hrůza...Ne že bych klukům nevěřím, ale něco je strategie a něco úplně jiného je tohle to...snad to nedopadne fiaskem no.
    • Na Alien pracuje uplne jiny team nez na Total War. Alien team je slozen hodne z lidi kteri prisli ze studii kde maji s designem a tvorbou her tohoto typu zkusenosti.
    • Strategie jim v posledni dobe moc nejdou, treba se zase dostanou do formy se zmenou zanru.
      Tahle hra zatim vypada hodne zajimave i kdyz to asi nebude hra na hodne hodin.
  • Tak Rome II bylo dost zklamani, ale presto verim, ze tentokrat to vyjde. Aspon podle prvnich videi to vypada fakt dobre

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit