Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film Vetřelec jsem poprvé viděl na montáži v Izmíru a vylekal mě natolik, že mi spadl šrubovák pod kanape
    • Walldstein
      Vzhledem k tomu co vetřelec dokázal předpokládám, že tam ten šroubovák i nějakou dobu zůstal :)
  • kennyB
    http://www.youtube.com/watch?v=jpqi1nLTu4k&feature=c4-overview-vl&list=PL3iKUoRBs59TeleBX16C6GPU4S5cB6W0y
    Nevypadá to špatně, ale to na začátku nevypadalo ani colonial marines.
    • ACM vypadalo dobře naposledyyy...? Před 5 lety v artworcích v časopise. Od té doby jsem si říkal jen "paneb*že, jak toto jen dopadne... *7*
    • Jack1947
      Na druhou stranu, tam se Strilelo a tady se bude bojovat bez zbrani... no zadna utecha to tedy neni.
  • nekromant33
    Takovej Outlast s Alienama místo magorů by nebyl špatnej... Až na to, že bych ho nehrál, protože bych se u něj pos*al strachy.
  • Magister_Peditum
    No, Creative Assembly není zrovna zárukou nějaký suprdupr umělé inteligence. Tedy pokud to nebude masivně předskriptované. Pak si ale budou moc ty kecy o přizpůsobivým chování vetřelce strčit za klobouk.
    • No já nevim, ale existuje vůbec něco jako umělá inteligence? (myslim ve hrách) Teda aspoň jak já tomu rozumim jedná se vždy o skript a čím víc skriptu pro různé situace tím větší iluze "inteligence".
      • Tilwaen
        Je rozdíl mezi tím, když naprogramuješ nějakou entitu tak, aby se chovala určitým způsobem v nějaké situaci a (třeba i) závislosti na prostředí, a tím, když uděláš skript, který se spustí v dané chvíli podle hráčova postupu levelem a dané entitě přímo přidělí nějaké chování místo toho, aby ji naprogramoval, aby se tak chovala sama od sebe. Tohle podle mého také myslel OP tím "předskriptováním".

        Ty máš samozřejmě pravdu v tom, že (nadneseně) čím více kódu, tím více reakcí na různé podněty můžeš definovat a kreatura, kterou tvoříš, nám potom připadá živější, chytřejší. Obecně si myslím, že zejména novodobé FPS hry posunuly vnímání pojmu "skript" tak trochu jiným způsobem, než to myslíš Ty, zejména mezi hráči. A nejlepší jsou takové skripty, které hráče trestají za kreativitu a nedovolí mu postoupit, pokud neudělá přesně to, co se po něm chce, a to kolikrát dost nepochopitelným způsobem.
      • Jack1947
        Je naskriptovana... takze defakto takova plastova/umela ve vetsine pripadu je.
      • Magister_Peditum
        Pouze používám termíny samotných tvůrců. *3*
        • Ale to jsou řeči už od pravěku herní tvorby, já spíš chtěl chtěl oponovat tomu že pokud bude hutnej skript tak si přizpůsobivost můžou strčit za klobouk, protože to nedává smysl. To by platilo o jednoduchém skriptu.
    • Neočekávám, že tam vůbec o nějakou umělou inteligenci zavadíš *1* Vidím to v podstatě na další Outlast, jen v kabátku Vetřelce (na což čekám hooooOOOOoooodně dlouho *14* )
      • Tak vetřelec není inteligentní, alespoň ne moc. Je to v podstatě primitivní agresivní organismus, který útočí na vše co se vyskytne v jeho teritoriu. Kdesi jsem četl přirovnání vetřelců k mravencům (královna, koordinovanost a inteligence stoupající s počtem atd.). Je to samozřejmě teorie o něčem co neexistuje, takže v podstatě zbytečná, ale u takového fenoménu se tomu nedá divit. Hru bych viděl jako napínavou honičku s finálním nalezením něčeho, čím ta slizká nenažraná mrcha půjde zabít....myslím vetřelce....
        • Jack1947
          Je ale urcite inteligentnejsi nez treba mozkozrouti-zombici. To by mohlo no, byt nejake takove no. Zabit by se ovsem mel nejak zajimavea ne ocekavatelne. Mohl by bejt treba chtrejsi nez ti blbouni z Outlast kdyz uz jsme u toho.
          • tak nejspíš bude chytřejší než ty
  • oktavius66
    Jsem fanda Vetřelce... Pro mě je to ten nejlepší emzák, co byl kdy stvořen. Dobře vypadá, nemá slitování, Je tichý a nepředvídatelný... takže ANO, doufám že se toto povede. Trailer je boží, grafika je krásná, atmosféra je strašidelná a doufejme že to bude mít super příběh. Toto přesně od té hry očekávám ! Škoda té absence zbraní, ale že by mi to nějak v tomhle žánru vadilo... Ani ne ! Budu vývojářům držet palce na rukou i nohou a doufejme že nám naservírují vynikající HORROR hru z které si i já jako hráč nadělám do trenek ! *5*
    • Walldstein
      Jo přesně tohle sem si řikal u trailerů k Aliens Colonial marines..A všichni víme jak to dopadlo *10*
  • Ronox
    Protože jsem fanda, tak budu ignorovat teda ten příběh a doufat v to, že si ho ohnou nějak aspoň trochu logicky. Jinak Outlast v Aliením světě? Hell yeah! Jak jsem psal u toho leaku, tak nejlepší pasáže v AvP starým byly za mariňáka. Pár nábojů a radar. V tom případě vedle Routine a SOMY přidávám další hru, která vypadá fajn a hlavně má sci-fi zasazení. Takže nezbývá nic jinéžo než držet palce klukům a holkám z Creative Assembly. Ta vikingská hra nebyla úplně marná a třeba jim jiný žánr prospěje. Jen bych si přál aspoň na konci získat pulzní pušku kvůli tomu zvuku prostě.
  • Podle Steamu, má hra vyjít také v češtině .. což je příjemné (snad i pravdivé) překvapení *4*
    • Vetrelce bude dabovat Jiri Labus.
      • A Riplynu Jirina Bohdalova.
  • GlaDOS
    Nevím, z jakého důvodu je tu Outlast etalonem dobrého hororu. Atmosféru měl občas dobrou, ale ta přestřelenost hororového žánru byla často velmi výrazná. A to raději nezmiňuji repetetivnost druhé poloviny hry. Takže budu raději, když Alien: Isolation toho s Outlastem bude mít společného co nejméně.
  • B.o.b
    No vypadá to sakra dobře!
    • Dobre vyzeral aj Rome 2
    • Jo jo. Představuju si to s Oculusem. Scéna : "honí mě vetřelec, já se sem tam ve zpomalení ohlédnu. Po dalším ohlédnutí najednou zjistím, že už za mnou není, bušící srdce, rozhlížení, najednou po mě vyjede zkrz mříž ventilace.......vyskakuju ze židle....řvu...ztrácím vědomí.....
      • Co máte pořád s tim Oculusem a pokakánim se? xD těhle 3D brejlí už tu od 90. let bylo ( a nechci je srovnávat kvalitou zobrazení, tam je Oculus Rift prostě špička ) ale zas pánové zustaňte nohama na zemi. Snad se nebudete chovat jako ty Japonci z videí, co se s 3D helmama chovali jak banda idiotů na LSD, snad máte mozky vyspělejší a jste schopni rozlišit, že máte jen širší zorné pole, ale hrajete pořád tu samou hru. Děláte z toho, jak kdyby jste dostali novej rozměr vnímání.....ale dost OT. Pokud ta hra dopadne, tak jak se píše, tak by to MĚLO být sakra dobré. Držim palce. Tohle bych si rád zahrál
      • Probereš se a najednou zjistíš že tvůj oculus odešel do věčných lovišť :D
        • Kallessin183
          *1* alien dal 2 killy
          • Tilwaen
            "Pane doktore, máme na příjmu dalšího třicátníka po infarktu."
            "Já bych všechny ty Oculusy zakázal."
      • Kallessin183
        Po asi minutě smíchu jsem si najednou uvědomil, že bych dopadl úplně stejně *4*
  • NOSTROMO je nejlepší kosmická kocábka v historii sci-fi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit