Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rollcage nebo Ballistics... to byly hry :) BAllistics by sem si dal znova v HD...
  • Osobně se mi žádný z Wipeoutů po XL moc nelíbí. Ano, je to "hezká podívaná", ale tyhle hry nehraju pro hezkou podívanou. Rychlost moderních Wipeoutů je uspávající. XL a Rollcage 1 hraji aspoň jednou týdně, takže to není žádná nostalgická křeč...
    • eStar
      Já se nejlépe bavil u Wipeoutu 3, potom už nuda.
  • Rollcage *11*
  • Prosil bych nové Colony Wars, či G-Police (Destruction Derby by též nebylo k zahození :-D ). Děkujiii!! :-D
    • G-Police byla moje první hra na Voodoo2, úplně jsem z toho rozplýval. Byla to fantastická pařba.
  • pro zacatek by mohli udelat novy Wipeout (nejspis pod jinym nazvem) pro PC a XBox... za to jak s nima Sony vytreli podlahu
    • v zasade by stacilo vzit stary wipeout 2097/XL, spachat novou grafiku, pridat podstatne vice trati a dodelat sitovou hru po netu a mame tady hit tedy alespon pro me
    • Jack1947
      Takovahle hra proste dneska chybi. *9* Takze by to bylo dobre kdyby udelali dalsi novy (ne) nextgen dil nebo i nextgen to uz je na nich. Hlavne at je to stejne nebo podobne zabavne.
  • kéž by raději Rollcage
    • C-BEAM
      ja radšej sw racera, v ňom sa jazdilo rýchlejšie.
      • Ale SW Racer nefunguje na mdoerních OS. :(
        • C-BEAM
          to je pravda, i keď mne sa to vo W7 spustiť podarilo, najprv treba installer (markusegger.at) potom nejaké úpravy v registroch, nahodiť kompatibilné drivery atď, žial presný postup už nepoznám.
    • tak tak tak... presne tak..
    • kubi-wan
      A dvojka byla možná i lepší jak jednička!
      • Overwatch
        Dvojka nebyla špatná, ale jedničku mám radši. Na trati G-Force jsem s Yurim najezdil za ty roky stovky hodin :)
        • Black_Hand
          doma mam dokonce jeste cd rollcage co bylo u score kdysi davno. taky mam chut si ho znova zahrat. po wipeoutu jsem vzdycky posilhaval, ze bych ho rad zkusil. uz ani nevim proc jsem se k nemu nedostal.
        • Souhlas, jednicka ma predevsim naprosto perfektni trate a prekvapive i graficky vypada mnohem lip. Kdo si to dneska pusti, bude s otevrenou hubou koukat na to, co se panum z Psygnosis povedlo leta pane 1998.
    • Overwatch
      Kéž by, to byla pecka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit