Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRosim vás ví někdo jak hrát z T62A SPORT???Dostal jsem ho za splnění mise a nejde dát do hry na co je pište prosím
  • nemohu střílet s tankama proč?
  • Vsadím boty, že za WG za pět let neštěkne pes, přišli na správné místo v pravý čas, v době kdy MMO byly jen plné ušatých elfů, ale místo péče o tankové srdcaře kteří je vynesli tam kde byli se pokouší vydojit co se dá přes reklamu v televizi. Zlatou rybku dvakrát za sebou neulovíš, a už vůbec ne ve vodách MMO. Prachy co vydělali projedou na letadlech, lodičkách a jiných klonech, než pochopí, že prachatých producentů je dost, ale dobrých nápadů málo.
    • Keyz
      To je možné ale nezapomeň, že jsou již moc velcí. Mají určitě hodně zdrojů aby mohli dobře reagovat na konkurenci a dlouhou dobu stagnace by měli přežít.

      Podobně se přece chová Facebook. Taky přišel v dobré době a dnes řeší jak lépe nabízet reklamu a často přebírá myšlenky a jiné firmy aby se držel. A drží se. Jakmile si lidi zvyknou (hlavně hlavní proud), tak jen tak neodejdou.
      Ano odborníci kritizují ale to jsou lidé kteří se o to zajímají. Stejně jako HC hráči ve WoT. Spíše odejde část HC hráčů ale to je celkem fuk, když to není ta část které pravidelně platí. U mnoho velkých firem se kecalo jak kašlou na hráče ale byly již tak zaběhlý, že i když část lidí odešla stále tam zůstala ta část lidí která je podstatná. Příklad WoW.
      • Uvedom si jednu vec, oni sice mozna maji $$ jako sracek ... ale nic neumi. Podivej se co vsechno naslibovali ... a co z toho splnili? Defakto nic. Jenom poradaj cim dal vetsi PR masaz vsude mozne i nemozne. A wotko neni wow ... jakmile bude aspon o fous lepsi konkurence, kde nebudou s hracema jednat jako s plebsem, a kde budou na hre makat ... tak jim 80% hracu utece ze dne na den.

        BTW: wot neni MMO 15 vs 15 je malo i na klasickej multak. Sak i o 10 let stary gamesky umej vic.
      • S Facebookem to má společného minimálně to, že je to druh produktu, který se pro uživatele těžko opouští, stejně jako třeba OS, investuješ do něj hodně času, a pak je ti líto to jen tak zahodit.
        Neznám žádné podrobné statistiky od WG, ale znám desítky lidí co WoT hrají/li, a ti z nich co ještě trochu hrají smažili před dvěma lety tak max FarmWille, takže žádné budoucí stálice pro WG, a i ti si často přiznají, že nebýt těch goldů a hodin co v tom mají už by s tím sekli taky. Nepřeji WG nic zlého, ale myslím, že dobrý nápad prachy nenahradí, s ním a dobrým jménem prachy vybereš třeba i přes Kickstarter, zatím co nalít do něčeho spustu peněz neznamená automaticky dlouhodobý úspěch.
  • stavajici je 0.8.11
  • spook.y
    WOT hraji už velmi dlouho, ale také asi budu končit, protože těch zmatků už je tam prostě moc. Sci-fi tanky mi vadí asi úplně nejvíce. Od Waffenträger auf E 100 přes AMX 50 Foch (155) až po Bat.-Châtillon 25 t. Hra to byla super a užil jsem si opravdu dost zábavy, ale chyb je tam už moc a někdy když si to chci v klídku zahrát tak si na to vzpomenu a už to ani nezapnu. Jen si dohraji ten premium účet který jsem tam vyhrál v nějaké soutěži a pak to zabalím. Časem to určitě zase zkusím jestli se tam něco změnilo. *3*
    • Už jsem to smazal a končím *1*
    • Batchat není scifi tank

      http://ftr.wot-news.com/2014/04/05/batchat-25t-rl-photos/
      • spook.y
        Já to vím, že existoval prototyp to samé lorraine tank, ale v bitvě když vystřílel náboje tak musel odjet a 30 minut dobijet(protože posádka musí ven a dobít)...takže tak jak je prezentován ve hře je to Sci-fi tank. Všechny tanky ve WOT jsou nějak podložené buď plány nebo prototypem, ale jde o to jak to prezentují ve WOT.
        • Podľa tejto logiky sú všetky tanky vo WoT sci-fi. Každý tank má opravené pásy v priebehu niekoľkých sekúnd. V realite to tak nefunguje. Je pochopiteľné, že sa ti nepáčia sci-fi tanky (teda tanky, ktoré neexistovali), ale nadávať na to, že je tá hra arkáda? Fakt by som ťa chcel vidieť ako by ťa bavilo byť znehybnený prvou strelou od artiny po celý zvyšok bitky alebo po vystrieľaní zásobníka ako má bat chat.
          • Jenze problem je nekde uplne jinde, vime? Pasy opravujou vsichni +- stejne rychle, jenze kulomety maji jen nekteri. Nadto v realu bys ten tank klidanko poslal jednu ranou do kopru, kdezto u WG kvuli HPsystemu ... mu proste dycky nejaky HPcka zbydou, a k dalsimu vystrelu se uz nedostanes.
  • souhlas, uz sem taky zabalil hral jsem od bety ale od bety! ne jako vsichny bla bla hraju to od bety hm mozna 2 z 10 ale to nic decka, a taky kolikrat silenej haluz strela zmizela nebo naopak prustrel a zadnej dmg a když te pak vyridi s nevim 100-200 hp který mu zbyly a mel bejt davno tuhej tak to proste nasere a dalšíy scifi tanky koho to bavi mam rad is7 proste clasiku ale to jsou stary casy ted s goldama o nicem ale to uz dlouho je tak nastavene jinak mam přes 20000 bitev a zelena barva kdyby někdo, tak vim o cem mluvim ale cas to nebyl spatne stravenej. Tak nejak vic nervy nez pohoda a to je co nehledam u hry, nick Heavy_Panzer jo a neco pro heatery :muzes jenom zavidet, proste je cas se pohnout.
    P.S. ty jejich vyjadreni jako WG me fakr iritujou takze sipte prachy dal a bude to tady porad ale chápu ze zakladnu mají fakt mocnou takze nic nového pod slucem se nestane ale to me nemusi trapit.
    • Vždyť WoT je pořád ještě beta ne?
      • docela jsi me pobavil, něco na tom je.
        • To ale neměl být vtip - mám pocit že sami vývojáři říkali že beta to nebude až od verze 1.0
          • a není už verze 9.0 ?
            • Neni, to je PR ubralo tu 0 na zacatku. Verze 1.0 nikdy nevysla a nejspis ani nevyjde.
            • verze je 0.8.11
  • Keyz
    Kouknu a jako hlavní komentář pod článkem vidím fotku Adolfa.

    Asi bude patch co zlepší německé jednotky.
  • Jinak to je opravdu firma na úrovni, když si ubožáci nedokážou ani ubránit svoje stránky a nechaji si rozebrat dárkové kody určené pro uživatele sledujicí to jejich slavné Grand Finals .... http://ftr.wot-news.com/2014/04/05/wg-code-fail/
    • martyEF
      jj další fail evropské sekce, amíci (zřejmě stovky hráčů) si přišli až na 24 000 goldů a 2 měsíce premium účtu, a co na to WG, dnes pustil dva kody, jeden fungoval a druhej byl ten leaklej co už nikomu nešel, ta hra už má více negativ než positiv a jedním z nich je přístup vývojářů a staff k hráčům co je živí ...
      • Kódy nefungovaly do aktivace. Mohl si zadávat kód jaky si chtěl a neslo to.
        • martyEF
          a co my s tím, všechny kody byly v noci aktivní !!! to je potvrzeno ... chápeš?
          • A kým je to prosím potvrzeno? Blbeckem na Fór the retards?
            • martyEF
              a co třeba samotnými hráči, to tě nenapadlo? mě osobně když jsem to zachytil fungoval už jen jeden a to žádnej stream neběžel, takže jinde nebyl zveřejněn ....
  • Ukaž nám nějaké to video, jak se střílí přes kopeček blbečku.
    • Byla reakce na toho blbečka Kreténoslava
      • ty máš co říkat, když ani neumíš správně tlačítko reagovat
  • No nevím, já to už skoro nehraju, akorát se u to n****m. Banda děcek, pšonků a jejich neustálý nadávky mě už nebaví. A to podstatný, že hra stojí čím dál víc za prd. Přehršle národů s kupou nevyrovnaných sci-fi tanků, s každým patchem rozvrtaných. A nejlepší jsou sliby na optimalizaci sw a využití více jader. Nene na tohle už nemám, hra pro děcka, nezájem.
    • hra pro decka... rekl dospely "muz" bez pritelkyne =D
      • Je mi 36 a přítelkyni mám už 5 let a co ty?
        • Ve 36 bys už mohl mít spíš 5 let manželku, ne? *3*
          • *1* To snad ne, hledáš pravou, nebo mezeru v životě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit