Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může být PVP bitkaření nástupcem vesmírných stříleček které měli skvělé příběhové singleplayer kampaně? To říkají autoři na KS nebo je to názor autora článku?
  • corfer
    Na kickstarter video jsem přestal koukat, jakmile jsem uslyšel World of Tanks meets Counter Strike...
  • Pokračování X-Wingu bych bral. Multiplayer mě nezajímá. Takže nic.
  • Nejak si nemohu vzpomenout ze by X-wing byl hardcore multiplayer...

    Doufam že to zaslouženě krachne, stejně jako Red Baron, jehož tvůrci taky zřejmě vůbec nepochopili co udělalo tuhle hru legendou.
  • RazorProduction
    Ja se uspokojim i z Star Citizen,to taky delaju lidi z X-wingu.
  • palver
    ... á další, kteří jsou líní dělat obsah, takže jen vydají engine a budou to hrdě nazývat multiplayer *7*
  • Jenom multiplayer? Takže asi žádný nebo mizerný příběh. Díky, nezajímá, škoda.
  • Multiplay vládne světu. Dají se na něj dát další poplatky, což u singlu moc nejde. Navíc je u singlu více práce. Příběh a fungující AI, to každý nedá.
  • Bohužel neukázali ani žádné tech demo. Celá kampaň na mě působí stylem, že když získají 250K tak začneme dělat tuto hru....a jako backer budu doufat, že mají vše správně spočítané a budou schopni dokončit slibovaní produkt. Takových to projektů je na Kickstartu mnoho a proto se bojím, že případný donate je docela risk.
  • Me se to nejak nelibi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit