Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kulhy_parici_spici
    Víc takových video-rozhovorů z našich luhů a hájů. Díky.
  • Libi se mi, ze je to ceske, libi se mi, ze to ma hezke maluvky, memu vnitrnimu 13letemu ja se lidi pribeh, ve kterem Ceska republika disponuje mechy a lejzrovymi satelity, ale priznam se vam, tyhle onlajnove veci jsem parkrat zkusil... a pokazde zavrhl, protoze to byl takovy divny zrout casu a spis otrava nez zabava. Jak vidno, svou klientelu to ale ma.
  • výborná browserovka!
  • Dobrá hra, sice mě přestala bavit (měl jsem super město, pak mě přidali do aliance která válčila snad s celou ČR).
    Doporučuji těm, kteří mají rádi CaC nebo prostě politicko, SCI-FI, apocalyptické hry.
    • Tak to jsi šel určitě k nám, do TNT :D
  • České republiky
  • XorxoxTalarius
    Na dvojku se nemohu dockat, dodneska si pamatuju jak jsem byl povazovan za nejvetsiho silenece na serveru a kdyz jsem vyjel s jednotkama, tak si nikdo nemohl byt jisty koho anexuju :D
    Na druhou stranu jsem skrze Infinitum potkal docela dobre pratele a jeste ted se vedeni Bundeswehru schazi (ikdyz jednicku uz davno nehrajeme)
    • Jestli ty jsi byl největší, tak co jsem potom byl já s anaxem? *1*
      • Lidumilové a mírotvorci :D
    • Pamatuju si:-)
  • uzivatel1982
    Rozhovor byl super, ale jako fanouška jednicky mě některý z informací trošku vystrašili. V mnoha ohledech autoři vystihli podstatu infinita a ty změny který uvádí jsou docela ustupky pro casual hráče. Napřiklad možnost mít víc měst, ač nejsem mnohoměsták, v hratelnosti bude chybět. Urychlování front za peníze mě vystrašilo ještě víc...inf byla první online hra za kterou jsem dal peníze ( zpřístupnění konvojů, možnost ovladání sdílených jednotek, delší fronta budov), ale nebylo to nikdy P2W což tohle přípomíná víc. Další věc z čeho by mohli vzniknout problémy je rozhození nutnosti spolupráce s ostatními hráči, hlavní devíza celého inf, a zjednodušení strategického modelu. Opět to je jedna z věci ve které hra vynikala oproti ostatním. Travian a podobný hry jsem vždy zkusil a zase od nich odešel a multiplayer složka mě moc nebavila. V inf je komunita jadro zabavnosti. Další věc je grafický provedení. Z toho co bylo ve videu je to změna ze stroze vcelku realného špinavého scifi na barevnou dětskou omalovánku. Celkově mi připomíná změny třeba u diabla nebo xcomu a bojím se aby se z toho nestalo něco jako forge of empires nebo war commander na fb. Na co se pro změnu docela těším, protože 2ku určitě vyzkouším, je to, že tam bude celá evropa, že tam budou velitelé získávat zkušenosti a že ve městech byli vidět nový budovy a cesty a pár věci který člověk prostě objeví až při hraní. Každopádně redakci díky za rozhovor.
  • jsem rad, ze vyvojari prichazeji na to, ze ne vse co je HC a o co lide breci, ze chteji ve hre mit stoji za to aby v te hre opravdu bylo..
  • Celou dobu jsem nadsen dokud neslysim ten system placeni. To snad ne. Takhle to zdrbat. Ten system v infinitu 1 byl fakt uzasnej, ale toto?
  • Debílci prej Travian :-D :-D nebo Ikariam? nebo Gladiatus?že by Bitefight? Samý h*vna..... To je přesně jako Empire total war :-D :-D

    Čím je to podobný? Je to uplně něco jiného...Nemůžeš si stavit město podle sebe,Suroviny získáváš tak že klikáš na to co chceš máš hlad vylepším pole kde je obilí a co..železná ruda? no kde by mohla bejt no jasně kliknu na Skálu a mám jí.....Města jsou furt stejný ale až budeš mít 2. město tak Sýpku mužeš dát na jiné místo než v 1.městě :-D....Vyberu Římana ted dilema co mělo dost hráčů na jaký straně být...tak třeba severojihozápad a plesk všude samej Germán :-D
    No a psát tu o Mapě,Diplomacii a Útocích na cizí hráče,města, či aliance,nemá ani cenu jelikož v tomhle je Infinitum nejlepší....To že v Traviánu pošleš vojsko na 5 hodin pryč a čekáš na výsledek je klasická online klička která frčela před 7-8 lety jak už sem psal Gladiatus,Ikariam atd...
    Navíc tohle je Česká hra dělaná v prohlížeč a to dělá tu hru jinou....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit