Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To se mnohem víc těším na Project Hospital.
  • Tak tohle mne mine. Bohatě mi stačí moje služby ve fakultce. I když známí kamionáci jezdí po práci i v euro truck simulátoru.
  • Inquisitor
    Tak to mi udělalo fakt radost. Theme Hospital je úžasně návyková hra a přitom taková blbost :) Snad se zadaří.
  • Vypadá to brilantně, hlavně že na tom pracují dva klíčoví lidé původní hry, pak v tom nevidím čórky ale regulérní, skoro oficiální pokračování Theme Hospital. Nezávidím českým vývojářům kteří taky kutí nemocniční hru, ovšem bez onoho pověstného humoru a graficky o několik úrovní níže.
    • kentus
      Mně se teda graficky víc líbí to český pokračování. Laciná 3D grafika u Two Point Hospital mě uplně nezaujala (ačkoliv si tu hru určitě koupim)...
    • amen
  • KrPa
    Kdyz se divam na ty objekty ve hre, textury, tak je to spise takovy remaster nez nova hra.
    • …a to vůbec nevadí :)
    • Budou nové nemoci, nové úrovně (level design), nová grafika... jediné co si přebírá z původní hry je nápad, koncept... AoE 2 HD byl remaster, toto je nová hra. A ta cartoon grafika k těm absurdním nemocem sedne jako hrnec na p*del.
    • Lukyz
      Ale to je dobře, jelikož se zbytečně nesnaží o fotorealistickou grafiku, která by byla hře spíš na škodu, ale jedou si svůj "styl" nebo jak to nazvat *1* Já jsem teda z toho oznámení jak v sedmym nebi, tak snad to vyjde!!! *14*
      • KrPa
        me je grafika taky putna, hlavne aby to fu govalo, jsem vsemi deseti pro jakekoliv duchovni nastupce her od bulfrogu
    • je to celý ve 3D, takže dost odlišný postup výroby, ale sytlizace ala Theme Hospital je zjevná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit