Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovýhle hry mi fakt chybet nebudou
  • Že prej masivní AAA titul, tak ten byl dobrej. *1*
  • Krize videoherního průmyslu, nic véíc, nic míň. Však se z toho časem průmysl oklepe.
  • miker17
    Aha takže další AC hra bude mít 40 minut a bude se pyšnit tím že je delší jak COD.....
  • a můžou za to piráti!





    to tam chybí, ne?
  • zdeeneek
    http://zkracovatko.cz/ZjBiqV
    Ze by dalsi dil Assassina ? *1*
    • Jazz
      Já nikdy nechápu ty obleky...
      Jako na ten parkour bych to ještě pochopil, že si vezmou prostěradlo, ale co třeba cosplaye ?

      To je tak těžký to udělat z tlusté kůže jako ve hře ? Oni na sobě fakt nějaký prostěradlo dvou a půl milimetrový nemají...
    • Acindards
      Ukázka z playstationu 6 ;)
      • mali by ešte popracovať na animáciách.... je to také celé ťažkopádne *4*
    • Robotron3
      Neuvěřitelný. A ještě ke všemu je i trochu podobnej Eziovi :)
  • Jenže množství lidí v týmu se nerovná kvalitní hra. Stovky lidí potřebují na grafiku, na veškeré zbývající aspekty hry dohromady jich stačí desítky. Bohužel dnes se počet "A", a tím pádem taky mediálně předpokládaná kvalita, řídí jen grafikou. To je neuvěřitelný paskvil srovnatelný s loudness war v hudbě a 3D mánií ve filmu - a my, evropané, za tím nestojíme, my takoví nejsme.
  • Zase článek O AC3. Kolik vám za to platí ?
    • Zase jak s BF3.
      inb4 Tiscali defense force
  • dilinja
    3 roky vyvoje, stovky vyvojaru v destikach studii.. tak mi pak vysvetlete proc kdyz si tu hru koupim za 1500 korun ceskych tak ji dohraju za 12 hodin? *16*
    • Co když ta hra bude mnohem delší ?
    • Protoze jsi osel? :-) Ne vazne, kolik jsi ochoten platit jinym lidem za hodinu kvalitni zabavy. At to jsou knihy, filmy/kino, hry nebo hudba/koncert?
      • Kolik jsem ochoten platit jinym lidem za hodinu kvalitni zabavy?

        Ani korunu.

        Kdyby moje žena zjistila, že si platím šlapky, tak mě zabije.
        • Vymen manzelku.
    • No já nevím, já jsem hrál AC2 + oba "datadisky" asi 180 hodin. A u AC3 předpokládám herní dobu kolem 60 - 70 hodin. Což za 999 nebo kolik stojí normální edice asi stojí.
      • Jsi jen trosku zaostalejší a pomalejší no.....
    • Jelikož a protože je to §račka...
    • Robotron3
      To ti vysvětlim jednoduše. Kupuješ to zbytečně v nějakém strašně předraženém obchodě a hraješ to moc po hlavním příběhu. :)
      • Kde se to dá koupit levně? Nevyznám se v těch herních obchodech.
        • Robotron3
          Nejlevněji se to dá sehnat myslím v internetových obchodech, kde pokud jseš v místě jejich pobočky, nebo sídla, tak si můžeš tam i přijít jako do normálního obchodu, nebo si to nechat poslat, ale to je pak plus poštovné. Uplně nejlepší máš si konkrétní hru zadat do nějakého vyhledávače srovnání cen, jako heureka.cz a hned vidíš, kde to mají levnější. Ono u některých her se může ta cena u různých obchodů pohybovat i v rámci +- 500kč. Taky se to stává.
          • Trol.diskuzni
            Nejlevněji zásadně na Ulož.to, případně rutracker.org má též príma služby. *5*
            • Nicméně, poprosil bych po cca jedné třetince hry buď smáznout nebo koupit.

              Není nic lepšího než když se po Internetu rozlétnou silná slova o pirátství a ve chvíli, kdy ze strany zátoky zazní "kde se dá stáhnout oficiální hratelné demo?" je odpověď oficiálů "Tato hra je tak skvělá, že demo nepotřebuje" popřípadě "Máte recenze, máte Youtube, co chcete víc?"
            • walltar
              Případně člověk může zakotvit v pirátské zátoce. *5*
  • Tak co to tu dnes máme. Pro změnu článek o AC II. To tu už dlouho nebylo. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit