Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knedla

    Ubisoft, tak to je zdarec.

  • Ravenor

    Za mě osobně dobrá zpráva. Ubisoft bude muset odvést dobrou práci i na příběhu, ne jen na hratelnosti, protože riskuje hněv fanoušků a tentokrát se bavíme o základně mnohonásobně větší, než jejich běžná základna assassins her a podobně. 

    Na druhou stranu, Ubisoft umí udělat hru v otevřeném světě v současnosti možná nejlépe ze všech vývojářských studií, takže v kombinaci s příběhem by to mohlo stát za to. 

    No a hlavně, HLAVNĚ!!!! Konečně se Disney postavil čelem k chabým výsledkům EA a bude snad víc prostoru pro lepší hry než doposud.

  • owny

    Než hru od Ubisoftu, tak to snad raději drátem do oka...

  • TheGGG

    takže generický tichý protagonista, looter shooter mechaniky, nudný open world, důraz na coop, otřesný příběh a storm troopeři co snesou 50 zásahů světelným mečem... ubisoft není o nic lepší jak ea... RIP star wars, ale to už vlastně dávno umřelo pod disney, takže co.

    • Jack1947

      Ještě 100 hodin "zábavy" Lootingu atp.. 9/10! 😍😎

    • Spades

      Posledni Ubi hry jsou jeste horsi. Radovy stormtrooper prezije 2 rany, ale bude jich 200 a pak prijde cerny stormtrooper, ktery je o 50cm vyssi a ten vydrzi 5 minut neustale strelby, mlaceni a vybuchu.

  • Corvus

    The Division série patří jednoznačně k tomu skoro nejlepšímu, co Ubisoft vydal. Švédové z Massive Entertaiment si dali na této sérii hodně záležet. Navíc použitý engine Snowdrop je parádní. Mimojiného na něm běžela například i vynikající space opera Starlink: Battle for Atlas. A ta nemá k zasazení Star Wars daleko. Ve  Starlink: Battle for Atlas jsme létali v hvězdoletech, viděli řadu planet, technologií a místní flory a fauny. Čili to není vůbec špatná volba a rozhodně jsem na vývoj zvědavej. Pořád lepší než aby značka ležela u nějakého monstr vydavatele her ladem... Nebýt Fallen Order, tak EA nepředvedlo se SW prakticky NIC.

  • Jack1947

    Jen ten DIVISION mi tam moc nesedí... zrovna to levelování u hry jako Star wars moc hráčů nenadchne 😬

    • Spades

      Myslis jako KOTOR, SWTOR, Jedi Fallen Order, Jedi Academy, nebo Battlefront 2?


      Open World bez levelovani si uz nejak nedokazu predstavit.

      • Jack1947

        DIVSION STAR wars ? no nevím mě to osobně moc neštimuje 😬😐

  • Hidden

    Ten rok 2023 dost klidne i muze byt realny. Jestli na konci roku vyjde filmovy Avatar, lze ocekavat, ze vyjde zhruba v te dobe i hra na ktere Massive delaji a rekl bych, ze se tak SW hra do plne produkce drive nedostane. (A to ten Avatar muze byt jeste pozdeji.)

    • Jack1947

      Vzhledem k tomu že Avatar se moc nepovedl jako hra ( z tržního hlediska hlavně ) tak spíše na mobil by měl šanci. Filmové hry už docela dlouhou dobou nejsou vůbec zvykem.

      • Hidden

        Avatar od Massive jeste stale nevysel a stale se na nem dela. Takze jak dopadne jejich pocin je zatim tezke predjimat. :)

        • Jack1947

          Pokud to má být dle ještě nevydaného filmu... tak to bude pecka. Avatar the game selhalo hlavně na nefunkčním 3d a taky na tom že to nebylo nic extra ale mě to bavilo ale mrzelo mě že jsem si nezahrál i za druhou stranu.

  • maros.goc

    nah ....z toho bude dalsi looter shooter.... zaner pre slaboduchych

    • TheSuffering

      By mě zajímalo, kdo tě přes to Středozemní moře k nám pustil.

  • Nejdriv sem si rekl ze Star Creed. To to evidentne nebude, takze spis naka strilecka, tak doufam ze to nebude zase naky online.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit