Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super zpráva! Odehráno 2k hodin! Je čas se posunout dál:)
    • lol v takovým hack, cheater, grindu ztratit 2k hodin..
    • je čas jít ven nebo dělat něco užitečnýho než sedět na prdeli a mačkat klávesy.. get a life loozer
      • Ty seš tak blbej, že ani neumíš napsat slovo loser? *1* *1* *1*
  • sugyn
    Ten moment kdy ateista zacne vzyvat boha. Proboha jen tohle ne. Dalsi The Division uz ne. Jednicka byla fiasko.
    • Still
      A přeci jí 2 roky plní novým obsahem... To že se ti hra nelíbí, z ní nedělá fiasko :D
      Tyhlety kecy vždy pobaví :)
  • Rejsek
    Ubisoft je masový vrah. Kdykoliv se zrodí nějaký dobrý herní potenciál, tak ho okamžitě zabije. Nejhorší je to, že jsou to jeho vlastní děti!!!
  • KrPa
    kazdy rok jeden dil :D
  • Proč dvojku, když jednička stále nemá po dohrání příběhu žádný obsah, který by zabavil víc, než na pár hodin (možná spíš desítek minut).. Hrát dokola challenge je o ničem (alespoň pro mě). Global eventy taky nestojí za řeč.. A adrenalinové běhání po Dark zone není na dlouho, protože jsou tam party PK a flustrace nastupuje pak velmi rychle. Snad s jedničkou ještě něco stihnout udělat (protože než jsem dosáhl lvl. 30, tak mě hra velmi bavila). Do dvojky už asi investovat nebudu, pokud nepřijde s výrazně větším obsahem.
    • h0p3
      "FLUSTRACE" .. já zdechnu. *1*
      • To jako že "fakin-lustruje", asi... :D
        • Ani govno. To je jasnej FLUS TRACE- prostě dráha letu plivance.
    • Jack1947
      Proč ne mohla by to chytře naplánovat na premíru filmu :D

      Ne fakt doufám že to nebude mít tak promrhanej potenciál ta hra toho měla habaděj ale bohužel to pokazily jak mohli. Fakt ohromná škoda... přesně jak říkáš pokud tam nebude více sp obsahu i nebo coop nemá to smysl. Ubisoft by potom viděl jen jediné prachy a byl by jako jiné firmy co chtěj vytřískat co nejvíc man z jejich her na úkor hratelnosti.
    • nekromant33
      Protože dvojky se za plnou cenu prodá víc než DLCčka pro živořící jedničku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit