Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hh dobrej trailer. Teď už jen snad aby byla i hra. :-D
  • Menorri
    Trailer rozhodně vystihuje podstatu v 34 sekundě *1* *1* ....chcete obraz do svého pokoje?....zaplaťně a je váš *1* *1* ....nic horšího v tzv. FP neznám!
    • Naopak,to je ta nejlepší varianta F2P.Mnohem lepší než pay2win varianta,což je případ většiny free2play.
      • Menorri
        Je to dost ošklivý když jsou hráči kteří chtějí hrát a ukázat co dokáží když jim pod nohy hážou klacky lidi kteří se na stejnou úroveň dostali díky penězům.....
        • A v realnem živote se ti s penezi snazili neco dokazat *9*
          • Tak ještěš v 60 létech ... pak začala dekadence
  • je to, když někdo napíše část textu in english *4*
  • no aspon febickari nebudou muset zaset jen tu svoji mrkve nebo co je to tam za gamesy... trailer i herni mechaniky jsou slibne.. bude zalezet jak bude vypadat u tehle hry to "zdarma"
  • Jaka bude hra,to je ve hvezdach,ale trailer rozhodne pobavil *1*
  • pripomina mi to archera ten trailer:D
  • Vegen
    TO si musim zkusit :D
  • Kozy
    Wow, krása, moc se těšim, z čeho je ta "medieval" muzika okolo 26 vteřiny?
    • Je to Greensleeves, tradiční melodie z 16. století. *3*

      Hru nevím jestli budu chtít hrát, ale lepší trailer jsem dlouho neviděla. *4*
      • Kozy
        Užasný, díky moc. Je to taková notoricky známá melodie a nikdy jsem nevěděl co je to zač. Takže ještě jednou děkuju.
    • proc jsem tahas wowko?
      • Kozy
        vtipálku ;)
  • rami.cz
    Uz jsem chtel napsat, ze je to takova mensi vykradacka TFka, ale trailer me teda prekvapil a vypada to vice nez dobre. Docela se na to i tesim :D
  • Doc. Tomáš Marný PhD., CSc.:" To je ještě slabý odvar proti tomu co můžeme slyšet v TV....."

    Who cares?
    • "Who cares" To je vše co z té angličtiny zvladáš? *1* Nebo jen postrádáš nápaditost? *1*
      • je to cool, když napíšeš část texu in english *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit