Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jarisko84

    Kludne tie ich hry su do par tyzdnov na polovicnej cene...

  • Jojo zrovna ti co delaji nejmene kvalitni hry :D sou to milacci.

  • mr.clayman

    Jo, Ubisoft se toho nebojí. Sice dělá cookie cutter hry, ale když si za ně může říct dva papouchy, co by to neudělal? 😎

  • cesek

    To je ovšem nečekaná zpráva po té bujaré oslavě narozenin...a rozhazování v podobě měsíčního game passu zdarma všem... první chléb a hry...a pak  účet..." Taak... polívčička byla...kolik bylo rohlíčků?"

    • 0011

      Jak souvisí gamepass s Ubisoftem ty rohlíčku?

      • cesek

        Já myslím game pass na Ubisoftu, Ubisoft+ se to myslím jmenuje 

        • 0011

          Sorry to vyznělo útočněji než mělo, no já hry od nich vždycky kupoval, z těhletěch "půjčoven" používám akorát konzolový gamepass, ale stejně ho mám spíš k tomu, že díky němu mám tak slušné slevy na to si hry od třetích stran, které časem mizí z nabídky rovnou kupovat že se to vyplatí a navíc ty hry hraju pořád, zrovna jedu znovu tu poslední trilogii Tomb Raider, kterou můj kdysi herní komp na 4K  a 60fps už ani omylem neutáhne. U+ se mi nevyplatí protože od nich rozhodně nehraju všecho a i když mám rád AC a kupuju je, tak Valhalla už je pro mě předposlední kapka. S tím japonským dílem jim ale dám ještě šanci, protože Odyssey i Origins mě bavily dost a když to nevýjde tak mi od nich zbývá akorát série Mario + rabbids na Switchi.

          • cesek

            Mám tam 10 her AC, na vyzkoušení dobrý teď,jinak to taky neberu,jen xbox ultimate PC,x box nemám,kupuju kódy za 150.- na měsíc,Tomb raidera mám trilogii,budu se vracet k trojce až bude čas , mám her, nevím co dřív,AC Rogue jsem rozjel,to mi unikalo,do Valhally se mi bez cz titl pouštět nechce, teď relaxuji u spirith of the north,tomb raider bez koz...s ocasem, liščím..-D

  • Ale ta cena za nový GoW Ragnarok je na playstation store za digitální distribuci. Fyzická edice stojí 1800. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit