Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odstraní protipirátskou ochranu, aby hru mohli bez problému hrát legální uživatelé? chápu to správně? to se tedy povedlo *1*
  • Kdyby radši opravili zmršenej port :-)
    • JohnyTheZik
      Co je na nem zmrsenyho? Mne se to hraje skvele teda..
      • Jazz
        Zajeď si za mnou, podívej se na moje železo a pak jak to jede...
        • tim chces rict co? ze mas spatne postavenej komp? ze ikdyz mas dobrej proc i GK tak ti to brzdi deska ci pomala pamet? njn nekupuj PC v hypermarketu *3*
          • trolo
            podla mna zvolil nevhodny ventilator a ten to brzdi.. *7* *5*
          • Jazz
            Achjo.. *15*
          • Koukam ze pan je odbornik *12*
      • To je takovej sport nadávat na port.. :D
      • Taky nevidím žádný problém (jak v PC portu, tak navíc v DRM).
  • jak je možný že na xboxu mi to jede krásně a na PC to jede při stejnym vzhledu docela dost špatně? AMD 64X2 6000+ 3Gb DDR2 GTX460 1GB... nemožnost nastavit grafiku? LoL ...zmršenej port....
  • kdyby alespoň přidali možnost trošku poštelovat vsync, aa, apod.( chjo
    • ja si to nastavil pres invidii

      ale jako hra za 15 euro
      nebo 1 a pul gigovka pro ostatní *1*
      to nebyla spatná hra ne?
  • Axisak
    Nu jako legální uživatel proč ne, alespoň bude možné tvořit si nové světy i při přednáškách. Jen za tu cenu bych už podobnou hypem podpořenou hru nekupoval. Celá kampaň se dá dohrát za jeden den a obtížnost nic moc. Chtělo by to přidat náhodně generovanou kampaň, různé achievmenty, vyšší obtížnost, vícero druhů přírodních zkáz a větší propojení s vesnicemi (možnost přidávat monumenty atd), které by se mohli projevovat i jinak než chatrčemi a barevnými fáborky.
    • coze za jeden den tedy 24 h to je slusny ne?
      • xixixao
        Spíš tak... 8, možná 10 ? :)
    • Mno minimalne vetsi mapu a moznost zvednou hladinu more po tom co ji sundam v tom v poslednim sandbox kole kampane. S tim jsem si dokazal opravdu vyhrat hodiny a privalovy dest mi proste chybi.
  • "Proč to trvá 14 dní, když pirátská verze hry byla online autentifikace zbavena promptně za pár hodin po vydání hry?" No , na to je jednoduchá odpověď. Nemají tak kvalitní programátory jako má scéna. Jde to ostatně vidět i na kvalitě některých her ...
  • Některé reakce mi připomínají výroky typu: "Proč bych měl volit za plentou? Volím xxx a nestydím se za to". Nebo "Mně kamery na každým rohu nevadí - nedělám nic protizákonýho". Prostě někdo si neuvědomuje, že nám svobody pomaličku ukrajujou, až bude pozdě. Zatím je to on-line aktivace, on-line po celou dobu hraní... pak to bude cloud a skončí to u toto, že bude nezákonný mít vlastní soubory jinde, než na veřejném úložišti. A i potom se najdou takoví, kteří řeknou - Já se za nic nestydím, mě to nevadí... *16* To nejmenší, co by člověk měl udělat pro sebe i pro budoucnost je nepodporovat takové manýry. Mně hra, která je závislá na funkčnosti serveru a libovůli jeho vlastníka nesmí přes práh.
  • tyhle clanky o podelanych PC verzich uz me vazne nebavi, vzdyt je to skoro u kazdy hry..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit