Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    žabysoft totiž musí příjít na to, jak udělat splinter cell jako open world coop hru s deseti sociálními funkcemi...
    • seš piččččča
    • No evidentně se jim tento přístup vyplácí *3* https://globenewswire.com/news-release/2017/05/16/985602/0/en/UBISOFT-REPORTS-FULL-YEAR-2016-17-SALES-AND-EARNINGS-FIGURES.html
    • Aneb jak prznit češtinu rádoby cool anglickejma slovíčkama. Všechno dohromady v jedný větě. Smutný. Jsi dítě no. Nebo se tak chováš..
    • A jak u toho především po mapě odhalovat a sbírat "otazníčky". Možná že Ubi zjistí, že nejlepší bude někam tam schovat laborku, kde se v genetice půjde hrabat v paměti až do minulých životů. to bude teprve palba. I Ubi by rád šel po vzoru Blizzu, který už je jen krok od toho, aby "Diablova frakce" vstoupila do StarCraftu...
      • a projít si tisíc vzpomínek jiných lidí, se kterýma už nemůžu nic dělat a nemají s příběhem v podstatě nic společnýho.
      • DekkerDave
        A hlavně nezapomenout na šplhání po věžích! *1*
  • Lukyz
    A mě by přitom stačil remake prvních třech dílů *14*
    Žádný score systém, quick kill a podobný moderní vymoženosti *1*
  • Mám rád Splinter Cell
  • kubi-wan
    Neví tady někdo, proč vůbec Pandora Tomorrow neni na steamu?
    • Protože to nejede na nových OS (ačkoliv 1.díl funguje v pohodě), stejně jako Conviction, tak pozor na to....
      • kubi-wan
        Dost línej důvod teda...
        • Lukyz
          Ale pokud si někde splašíš "kopii", tak už na to existuje neoficiální patch, dokonce z české kotliny a hra bez nejmenších problémů šlape i na nových systémech.

          Detail zde.
          • Stačí stáhnout jen ten patch, nebo je potřeba udělat i něco se soubory?
            A funguje to i na CD verzi (která taky na nových OS nefunguje).
            Dík
  • zase někomu nakopat zadek pěkně poamericku *11*
  • SalemCZ
    Mě by hlavně zajímalo jestli třeba už nezapomněli na hru která je tak kultovní že snad z nich původně udělala to kde jsou a to Prince z Perisie. Přece jen tohle je hra díky který vznikl AC a měl takových dilů, ale bohužel od té doby co je AC se na něj úplně vykašlalo.
    • uaxpk
      Moje obílená série (myslím SoT, WW a TT), dokážu si představit pokračování a přál bych si ho. Ale plány a vydané hry současného Ubisoftu mě děsí. Tak raději ne (uvidíme jaké budou změny, jestli UBI bude koupeno Vivendy)
  • uaxpk
    Jsem mírně skeptický. První 3 díly mám moc rád, ale pak to šlo z kopce. Mám pocit jako TheGGG.
  • Blacklist je najlepšia hra akú som kedy hral a to som ich odohral už hodne, moje hodnotenie 10 z 10 *4*
  • Ubisoft plánuje. To musí být oxymoron.
  • Jack1947
    Stejnej néli horší osud jak Hitman...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit