Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo... cist nekdy tyhle diskuze je opravdu smutny :(
    • Rejsek
      Tohle ti spraví náladu synku *1* http://www.youtube.com/watch?v=sCCuGztL-Uc
    • S upřímnými emocemi tady moc neuspěješ.
  • Krásná žena. Ani se nechce věřit, že jí bude 40 let. Rozhodně vypadá o 10 let mladší *14*
    • to říkáš proto, protože jsi ji nehrabal na kozy *15* ty věk nikdy nezapřou :D
    • Normálně takhle nereaguju, ale taky to byla první reakce, jak jsem uviděl tu fotku. Jako malovaná.
    • Mart9
      Stará fotka?
      • I na aktuálních vypadá pořád velmi dobře.
  • vonTossis
    Tak a teď zpátky do kuchyně *1*
    • Ta má před sebou perspektivnější budoucnost než my všichni tady dohromady.
  • Fešanda *14*
  • Mart9
    Konečně pěkná žena na hlavní stránce games
  • KIMCID
    dělá pro pastu perličku? *1*
  • Rejsek
    I kdyby uklizela haj*ly, stala by za hrich:-)
  • Své si splnila, něco dokázala a nyní už nastal čas jít dál... se ani nedivím Ubisoft pokud se takhle co se chovají k hráčům i ke svým zaměstnancům taky by si zasloužily rozpustit. Néé, néé vždyt se to stalo jen jednou s Wouchdougs- No, no ale nikdo jim nevyhrožoval nikdo je... neosočil.

    Nuže, je všechno jak má být. Za jeden přešlap být souzeni hned nemohou ne? Díme jim šanci. V případě AC ani nemusíme je to to tiž tutové. *3*
  • v kancelářích Ubisoftu šetří i na omítce? hrozný držgrešle tyhle frantíci
  • Paul_cz
    Je to frajerka. Sestavit a řídit mnohasetčlenný studio není zrovna legrace. A ještě k tomu souběžně vyprodukovat nejlepší hru série (spolu s Chaos Theory) Splinter Cell Blacklist, no klobouk dolů. Jsem fakt zvědav kam zamíří dál.
    • já bych jí taky poslouchal a makal bych fakt tvrdě abych vyčníval a všimla si mě.. to je příroda, tu neochčiješ :)
      • Já bych jen ztvrdnul a vyčníval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit