Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warhammer
    tvl demecne a ani to vevyjde na PC? to uz ten ubisoft vazne podpalim kua *16*
  • To je necestne a nesportovni! Puvodni Conrad B. Hart nebyl homosexual! Protestuju! Ale stejne to asi vezmu. *5*
  • lipkozzi
    Az to nahodou vydaju aj na PC, tak v 75% steam zlave celkom urcite beriem :)
  • Tak on Another World pokračování opravdu měl a to Heart of the Alien. Propadák to zas takový nebyl, jen to lidi odradilo, leč hlavní hrdina zemřel. A jestli se transformací (usmažením el. polem a následně slisováním kostry) dostal zpět na zem už se nikdo nedozvěděl, leč pokračování nebylo... škoda. Ta hudba byla taky nezapomenutelná.
  • je malá technická - Another World nebylo pokračováním hry Flashback a abych byl zcela přesný ani Flashback nebyl pokračováním hry Another world, skutečným pokračováním hry Another Worlds byla hra Heart of the Alien, která docela propadla.

    Another World byl první a byl víceméně kromě music udělan panem Eric Chahi

    taktéž si nejsem zcela jist tvrzením, že si tyhle hry někdo plete -> ti z nás, kteří tyto hry v době jejich vzniku hráli mají zcela jasno, které z nich je která ;-)
  • Viditelná stopa vrhu granátu.
    Titul ignorován.
  • Loneck
    Flashback jsem hral kdysi na Mega Drivu a byl skvely, ale toto je nejake divne.
  • zdeeneek
    To by me zajimalo co myslel tema z dnesniho pohledu narocnejma levelema. Ja to hral kdyz mi bylo 13-14 let a nepamatuju si, ze bych mel nejaky neprekonatelny problemy. To dneska uz hrajou hry prevazne ret@rdi, kteri nezvladnou chodit s pandulakem, skakat na plosinky a strilet enemaky?
    • Přesně na tohle jsem se chtěl zeptat. Může mi někdo říct, v čem byl Flashback moc náročný? Ano, muselo se občas trochu zapřemýšlet, jak dál a některé přestřelky byly možná trošku obtížnější na první pokus, ale žádné záseky se nekonaly. Hrálo se to v pohodě a rozhodně v té době byly mnohem náročnější akční hry. Já si vzpomínám na jediný zákys, a to hned na začátku druhého levelu, kde bylo nutné přeskočit díru a zachytit se na protější plošince. Zkoušeli jsme všechny možné kombinace tlačítek na gamepadu, ale že to postavička skočí sama, to nás teda nenapadlo. Podle toho videa to vypadá spíš na vyloženě akční hru a nemuselo by to být špatné, ale spíš se mi to zdá zbytečné. SPíš než cpát to do 3D bych raději vyděl ručně kreslenou 2D grafiku ve vysokém rozlišení, čímž by se to víc dostalo na úroveň animovaného filmu (jakpak taková grafika sluší Raymanovi). Ale až se to objeví ve slevě za pár korun, tak to nejspíš koupím.
    • davidBray
      těším se na to, ale z tohoto mám obavy,
    • No teď je ti evidentně tak 15. *7*
      • zdeeneek
        Ano, kdyz jsem to v roce 1993 hral, tak mi bylo 13. Ted mame rok 2013 a je mi 15. Ehm ...
    • Black_Hand
      mas pravdu. flashback nebyl tezky, jen ho clovek musel hrat metodicky.
  • Super by to bylo na 3DS...:)
  • Black_Hand
    jezkovy zraky (spis slechy?) ten dabing je neskutecne komicky. takhle vubec nejde brat nikoho vazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit