Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby byly nějaké moddy na 2, tak bych se vůbec nezlobil, ale po chvíli hraní jsem to vzdal. Na můj vkus málo pestrý arzenál zbraní (obzvláště použitelných utočných pušek, takže jsem de facto bojoval pořád s jednou zbraní) a extremě otravný respawn nepřátel. Dostanu úkol - jet z bodu A do bodu B. Proklestím si cestu (fajn), ale pak jedu zpět do bodu A a už se musím prostřílet znovu. Nakonce zase bod B... a tak nějak dokola. Nehledě na údajný stealth systém (který má bohužel hodně FPS dnes), kdy sundáte (jedno jak potichu nebo neviděni) prvního protivníka z skupinky, tak se na vás ostatní sesypou jak vosy. Jednička fajn, s 3 jsem zatím neměl tu čest, ale po zklámaní u 2 jsem neměl důvěru.
    • tak jsem si doplnil "vzdělaní" několika let's play videi z 3 a musím konstatovat, že to už fakt nemá s 1 nic společného. Nejvíc jsem se bavil u toho úvodu, který je jak vystřižen z nějakého filmu pro naivní popcornové diváky. Jinak zase nesmrtelný hrdina a nepřátelé po lobotomii ještě navíc slepí a hluší a minimálně s parkinsnem.
      Pak nějaké stealth video, kde první polovina vypadala jako deer hunter (borec kosil lukem faunu ostrova a mohutným teatrálním zapíchnutím nože rval cosi z jejich těl) a následně "stealth" lov nepřátel, kteří sedí u ohně, nic neslyší, vidí max na metr a než se zvednou od ohně, tak to jeden dostane z blízka šípem, druhého nějak podřízne a toho třetího zase sundá šípem cca z metru, ten již začíná klást odpor, ale proti nesmrtelnému hrdinovi nemá šanci. Na závěr jako správný nekrofil osahá všechna těla a dál už jsem to nevydržel.
      • Zkus si vypnout stealth indikátor, dát tam Ziggy's Mod a hrát to na nejtěžší a pak mi řekni, kolikrát jsi zařval za první hodinu.
      • Jack1947
        Jop, a ja to dohral i prestoze se mi hra neukladala no to jsou veci. Nesmrtelny uplne ne i kdyz treba s porovnanim s Far cry instincts se to treba srovnavat neda to bylo prosim na Xko360.
    • Jack1947
      3 je takove lepsi ale jak v cem, zabil to pribeh kterej nevedel kudy kam. Urcite zkus i kdyz nevim jestli tahle "kompilace" jje to prave orechove.
  • Jack1947
    To je tedy "Naměda" tohleto kompletni balik a za plnou cenu... ne sry za "zlevnenou". Kdyz... Far cry 1 mam z LEVELU. V CZ dab navic. Far cry 2 se mi nelibilo , Far cry 3 bych taky uz nechtel. Takze jako kazdy... jo blood dragon... nebyl tudle zdarma na facbooku (limitovane?).
    Hlavne ze z tonouci znacky jeste praskmnout naky prahy ze... sach ten UBISOFT. *7*
    • A Far Cry jedna s českým dabingem je jako nějaká výhra? Vždyť je úplně otřesnej.
      • Jack1947
        Tak ne no... zahrat si to ale muzu... i bez tohohle "bundlu".
  • Snad tam budou i nejake bonusy.
    Koupit vsechny dily ve sleve vyjde levneji jak kompilace a navic u nich budou i dlc.
  • froztik
    Mě spíš bude zajímat, jak to bude pořešený v případě, že některou z her v tom balíku už mám *7*
    • To je snad jasný ne?
    • To ti řeknu naprosto přesně. Nijak. Koupíš znovu - vše nebo nic.
  • Pepper your angus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit