Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni se stále najdou lidé, co očekávají kvalitní hru od Ubishitu??
  • Naprostý souhlas se Savicz. Je krásný že hra vypadá úžasně pro pár vyvolených s nVidií 1000+ ale co hratelnost? Vždyť to byla v betě katastrofa. Takhle blbou arkádu(myšleno ovládáním) jsem už dlouho nehrál, auta se chovaly jak v NFS1 a helikoptery byly totálka. Nehledě na to že po pár desítkách hodin tahle hra musí začít nudit. Takhle plýtkou hru můžou vydat maximálně pro konzole a jejich gamepady ale pro PCčkáře je to ostuda. Už vidím těch 60eur co za to budou chtít. Ani smykem. Je potřeba dát UBI najevo že takhle tedy ne a nekupovat jejich hry.
    • Tak jsem rád že jste mě aspoň nesežrali za to rejpnutí do konzolí :) Hele je to jen o tom že od té doby co se začaly dělat hry přes platformy, hrozně se zarkádovatělo ovládání a já s tím mám opravdu problém. Jsem už starší hráč a měl jsem to štěstí že jsem zažil doby kdy herní scéna byla těžkej underground a co hra to perla. Vím, je to přirozený vývoj ale trochu opačným směrem. Je mi jasný že je jednodušší udělat jednu hru pro PC i konzole ale nemohou čekat že tím uspokojí naročné hráče. Je to smutný ale, grafika jde opravdu hustě nahoru ale hratelnost je snad rok od roku horší. To zavděčení se mainstreamu a business herní scéně ublížily ale dalo se to čakat. Člověk holt dnes musí hledat kvalitní hry a nepodléhat hype AAA titulů které často kromě grafické stránky věci stojej hratelností za prd a jsou plýtkou zábavou na pár hodin. Je to škoda, i bych si Wildlands zahrál HW na to mám slušnej ale opravdu za to nemůžu dát ty prachy, koukám zrovna na Steamu na stream a nevidím skoro žádnej rozdíl mezi betou a plnou hrou.
    • Problém nejsou konzole samotné, ale přístup vývojářů, kteří buď nejsou ochotní najít nová řešení pro komplexnější taktické mechaniky, nebo se snaží udělat hru, kterou pochopí i lobotomizovaná slepice. SOCOM, Rainbow Six Vegas, Brothers in Arms a vlastně i Mass Effect ukázaly, že taktické střílečky můžou fungovat i na konzolích, jenže to je prd platné, když Ubisoft akorát vezme šablonu The Division, přidá pár primitivních povelů a hodí na to nálepku Ghost Recon.
    • Pár desítek hodin zábavy je málo?
      • Není. Lidi taky strávili stovky a možná tisíce hodin sledováním soap oper. Znamená to, že jsem to měl dělat taky, i když nejsem pitomec?
    • Tak doufam, ze si jim to po bete napsal do dotazniku. Ja jim to tam napalil, kdyz uz teda chteli znat nazor ... akorat mi prijde, ze se ptaj trosku pozde, kdyz uz to jde na pulty.
    • 70 euro deluxe edice, 90 euro gold deluxe edice. 100 euro platinum deluxe edice se Season Passem *1*
      • Veny
        Season Pass ve kterým stejně nebude vše (viz. Anno 2205, kde si hráči museli vyřvat aby poslední DLC bylo součástí season pass :D )
    • Až zase budete psát petici za vydání konzolovky na PC, tak ti to připomenu...
      • Osobně bych konzolové exkluzívky na PC klidně oželel jen aby se začaly zase dělat hry s adekvátní hratelností a ovládáním pro PC ale jsem jen jeden z milionu a neurčuji trh. Sám vidíš že to není jen brblání na konzole a nevraživost mezi platformama ale že je to existující problém který vnímá spousta lidí které konzole nikdy neoslovila a není pro ně adekvátním herním prostředkem pro zábavu, hlavně kvůli gamepadu.
  • HBAO+ je sice fajn, ale mohli by prvni neco udelat s ovladacim modelem letadel/vrtulniku, protoze nic tak strasnyho jsem jeste neridil. s letadlem se pristava tak, ze vypnete motor a nejaka cesna magicky dosedne na zem *15* vrtulnik v polovine pripadu nereaguje na "pritazeni" nahoru, takze jedinej zpusob jak ziskat vysku je zastavit na miste a drzet "plyn"
    • No, že letadla nemají zrovna ideální gameplay jsem ještě schopnej jakž takž akceptovat, ale že i jízda autem bude taková katastrofa to už mi hlava nebere...
  • residentevilfans
    Konecne poradnej coop
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit