Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    Takze jen kupujte pitomci DLC do valhaly, originu, odysey a dalsich her, aby sme vam je o par let diskretne zrusily. Zajimave ze steam nema takovy problem s online sluzbami a to ma nekolik desitek tisic her...


    Podle me by v takovychto pripadech nemel byt vubec problem veskere DLC bezplatne zachovat v ramci aktualizace hry. No jo, ale to by stalo nejake ty drobaky...

  • Jevo83

    "Uzavření online služeb pro některé starší hry nám umožňuje soustředit naše zdroje do poskytování skvělých zážitků hráčům, kteří hrají novější nebo populárnější tituly." = setrime kde mozeme, lebo CFO povedal, ze pred predajom firmy treba stiahnut naklady na minimum a ziskovost na maximum, aby z toho majitel vybuchal co najviac $$$ 😀

    Vzdy ma pobavi ked sa setrenie niekto snazi predat ako sluzbu verejnosti...

  • "Skvela" sprava.

    Takze najprv mi zlikidovali hromadu bodov, za ktore sa dali kupit zlavove kupony (pretoze zlikvidovali moznost splnit ulohy, za ktore by som ich dostal ako odmenu), teraz mi zacnu blokovat pristup ku hram, ktore som si kupil.

    Ubisoft je pre mna definivitne na zozname spolocnosti, ktore maju moralku zumpy smerom k zakaznikom.

    (A to ho mam dlhodobo na zozname medzi najhorsimi hernymi spolocnostami)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit