Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určite budeš potrebovať účet na uplay, v Humbli dostaneš len steam kód.
  • JamesFaith
    Myslím, že u Ubisoftu se to vždycky aktivuje přes Uplay.
  • Inak k tej akcii: keď kúpim niektorú z tých hier priamo cez Humble Bundle, bude treba potom treba mať aj vytvorený účet + aktiváciu na Uplay alebo to pôjde aj bez toho?
  • Ja by som možno zahral WD2 a Wildlands, ale jedine zadarmo. Ale je aj veľa iných lepších f2p hier.
  • Lukass
    No ja sem si koupil Watch Dogs 2 a zatim me to bavi. Klasicka ubi hra, ale tady jeste par zabavnech napadu navic. Neni to tak hrozny.
  • Odehrané bonusy šetřím na FC 5. *3* A než to vyjde, vydržím chvilku ve Wildlands. Končil jsem, když tam ještě nebyly tiery a challenge, tak mám zatím co farmit. *1*
  • "https://www.youtube.com/channel/UCK68FvvNvKPJ07at6vL-kSg"

    Zjistit kvality her za adekvátních 500 kč je dost fér.když si domyslíme nároky vyšších finanční rozpočtů,je vlastně poviností se v tomto případě oddat své oblíbené značce celou duší i peněženkou.
  • Ne když si cenu ještě snížíš přes odehrané bonusy o 20%. Dík jinak Adam za info, mám teď menší krizi, co hrát, tak jsem si koupil FaCry Primal se Steep, který jsem chtěl vyzkoušet už dávno, ale ne za jejich plnou cenu. Nemám problém si počkat i rok na hru, až se patchema odladí všechny bugy a plnohodnotně si ji pak zahrát. A proto, že už jsem i líný roky gamesy warezit, jsem si udělal menší radost.
  • Když už jsme u toho, nevíte někdo, kdy konečně vyjde Mordhau?
    Viděl jsem březen, ale nějak se mi to nezdá.
  • Nic moc, to bylo teď o víkendu na Steamu. Počkám až bude na Steamu For Honor max za 400 Kč.
  • Ale kdo by to kupoval, když se ty hry dají běžně sehnat za menší cenu i bez jejich slev. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit