Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    neříkám, že je to devítková hra, ale hra má duši i přes těch x bugů, co ta hra měla/má. Navic ten svět je tam opravdu krásně vymodelován, navíc tam byly i trochu prvky stealthu. Ty nové díly jsou jen čím dál větší open-worldy, kde je milion otazníčků, tohle není nic pro mě. To mě zničilo během pár hodin.

  • Jack1947

    Nejlepší AC ? na generaci spíše takové... jako jo nebylo to špatné ale nedomrlé, neodělané a sliby chyby chyby.

  • iSpirit

    Ten parkur tam byl nejlepší ze všech AC, vlastně je to asi nejlepší AC na této generaci. Pak už to šlo fakt silně do kopru.

  • Jack1947

    Supr ted už mám 3 díly ;) , je to hezké že chtějí pomoct. Ea a jiné spollečnosti by si měli brát příklad...

  • Veskoslav

    Až na to, že museli z něčeho sami vycházet. Tak nač používat něco, co vychází z něčeho a nepoužiješ originální data?

  • JamesFaith

    A kde přesně ve svém příspěvku píšu, že ho opravdu použijí?


    Já pouze protiargumentoval proti tvému tvrzení, že by údaje z AC byly k ničemu. Ale chápu, bylo to hgodně řádků textu. 

  • maros.goc

    teraz sa pozri po súčasných novinkách, kde Ubisoft dementuje použitie ACU ako nástroj pre obnovu Notre Dame :) nabudúce si dáš pozor neboj :)

  • JamesFaith

    Jinými slovy nesnáším AC a musím si do něj za každou cenu kopnout bez ohledu na okolnosti.


    Možná kdybys zkusil prohlédnout tu rudou mlhu před očima, tak bys při trošce snahy zjistil, že mapování Ubisoftu bylo jedno z nejpodrobnějších, jaké kdy proběhly, a zaměřovali se při něm i na detaily, které se jinak moc nezkoumají.

  • Coffin.Corner

    Takže po znovuobnovení katedrály bude na každém desátém metru kupka sena? :D

  • K obnově nemá ale pomoct vytvořená reprodukce, ale pořízené materiály, které sloužili pro vytvoření reprodukce.

    Podklady pro takovéto rekonstrukce jsou opravdu kvalitní, kde si vyfotografuji opravdu vše, každý detail ve vysokých rozlišeních a to opravdu pomoct může. Plus dělaly laserovy sken objektu s přesností několika málo milimetrů.

  • 0011
    Jako detailní popis v encyklopedii je sice úžasná věc, ale mít 3d vizualizaci je taky důležité a stejně by jí vytvářeli takže minimálně je to ušetření práce, detaily z encklopedií tam dodělat půjdou vždycky.
  • maros.goc

    je smiešne si myslieť, že ACU môže dopomôcť k obnove katedrály, keď tá katedrála sama o sebe má asi miliardu detailných fotografií, je dopodrobna opísaná v rôznych kronikách a encyklópediách a existujú odborníci, ktorí jej zasvätili celý život....ale áno, nedokonalá reprodukcia v ACU dopomôže k jej obnove...

  • triptich

    myslím, že každá ruka/hlava, ktorá už má nejako katalogizované informácie môže pomôcť k úspešnej rekonštrukcii. a pre herný svet bude príjemným paradoxom, že zatracovaný diel unity bude mať nakoniec možno väčší dopad, ako výukové módy v origins a odyssey :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit