Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasrippl

    Ne každý musí být homouš. Nevadí mi ale když se takhle vnucují a chtěli by diktovat soukromé firmě ať tam cpe gaye tak to je nechutný a cítím k nim odpor jen z tohohle důvodu. Jestli chtějí ať si udělají hru plnou gayů. Nic proti tomu nemám.

    • Row

      Kdyz uz to chces brat za tenhle konec, tak tady je spis apriori problem ve smyslu ze ne kazdy je heterous. :)

      Ale podstatne gro celeho problemu je, ze ti daj svobodu v rozhodovani (treba to ze s dotycnym spat nechces at uz jsou tve pohnutky zalozene na cemkoliv) a presto ti ho vnutej jako "zivotniho partnera" a to je ponekud designerska bota velikosti aspon 48. :)

      I kdyz uznavam, ze designerskych bot je ve hrach mraky a nikdo se neomlouva ani za ty za ktery by meli. :D

  • drasta

    Smarja to tady kazdej az na dworkina cte jenom nadpisy?

    • PanS

      Máš pravdu. Zároveň si myslím, že redakce mohla zvolit jiný nadpis, když má tady komunitu s agresivními anti-SJW, kteří jsou schopní se chytit v podstatě čehokoliv.

      Už čekám, až mě někdo nazve SJW, potěšení na mé straně 😛

    • Kompost

      to je uplne normalne, ani sa nad tym uz nepozastavujem. ludia su cim dalej hnilsi zistit si obsah spravy. zato su po precitani perexu schopny do diskusie pisat s istotou odbornika na kazdu problematiku, bez ohladu na to ako pokruteny alebo vyslovene stupidny ten prispevok je.

  • Jack1947

    Pochopil bych homosexuální... to hodně lidem nebude úplně po srsti ale tohle, spíše by se mohli omluvit za některé hry - Far cry 5 jmenovitě, to bych bral mnohem více než omluva za nějakou blbost.

    • Ty bys jim měl poslat prachy a omluvu za to, žes to všechno upiratil 😉

      • Jack1947

        No jasně... až nějaké mít jednou budu.

  • walltar

    Tohle je spíš k smíchu mi připadá...

  • Foxtrot_cz

    Všem co odmítají heterosexuální vztah bych ukázal následky v dalším dílu, protože přeci bez zplození potomka nemůže existovat ani následník za kterého by mohli v dalších dílech hrát :D

    Takže možnost naimportovat save a když hráli předtím za gaye, tak se jen zobrazí "Předek byl gay a nezplodil potomky, asasínská linie vymřela, konec hry."

    Aby to bylo hezky realistické :D

    • Corvus

      A ten BOY s muskulaturou Brada Pitta z Tróji :-D je potomek koho? Čili hrdina stále aktuálního dílu?

      • Foxtrot_cz

        Nevím, ale Ubisoft říká, že je třeba zachovat rodovou linii, tak předpokládám, že jsou na sebe asasíni rodově navázaní.

  • Corvus

    Nemám slov... Pro tohle už vážně nemám slov.


    Já se VŠEM omlouvám, že jsem chlap. Promiňte prosím vám všem, kteří byste raději viděli a komunikovali se ženou. Bohužel se to tak nějak přihodilo a mám mezi nohama péro. Omlouvám se všem a prosím, zkuste to respektovat. Děkuji.

    • walltar

      Žádný respektování nebude!


      Useknout!

      • Corvus

        :-(

        • walltar

          Hlavně nebuďte smutná slečno. 😉

  • jindra.veliky

    klisicka ukazka demence dnesni doby

    • Hele Andreji, aspon do tech her nam nekecej, jo ?

  • dworkin

    Titulek působí horším dojmem než samotný obsah článku. Pokud už dovolili postavu profilovat určitým způsobem, tak je pakárna jí pak diktovat jednu "kanonickou" linku. Ale to je past, to které se chytili sami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit