Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si dovolili hodně, dávat do hry takovou zvrácenost jakou je heterosexuální vztah. To, že se tam vraždí a cáká krev ve velkém je normální a kdyby ten vzath byl alespoň homo, tak by to třeba i prošlo... brrr divná to doba.

  • Vždyť už v první hře bylo řečeno, že asasínské vlohy a vzpomínky v Animu jsou dědičné, takže vzhledem k nedokonalosti umělého oplodnění před 2500 lety tohle zbývalo jako jediná možnost.

  • Tafaraj

    To už je fakt hráčská demence. Herní průmysl by měl mít jasně určené pravidla - nekorektní ve všech směrech. Jde o fikci, tam se představivosti meze nekladou. A´t si to ve hrách rozdávaj třeba koně s lidma, kočky s ještěrama a elfové s trpaslíkama. A taky...co je na tom, nechat ve hře klasickej hetero vztah.. 

    Jen čekám na to, kdy se PETA ozve třeba na RDR...když už jim nebylo blbé ozvat se na Warhammer a kožešiny na orcích? 

  • Zaho
    Takže někdo hraje hry aby se identifikoval s hlavním hrdinou a následně navazoval vstahy s NPC?
  • LiarForHire

    U nás v Bethesdě neumíme naprogramovat dítě, které se nezasekne o první texturu, takže uražka našich PC fanoušků nehrozí.

  • jindra.veliky

    klisicka ukazka demence dnesni doby

    • Hele Andreji, aspon do tech her nam nekecej, jo ?

  • Darrick

    Lidi mám problém v Lakonia vlevo dole je tábor amazonek a k dokončení je třeba zabít vrchní velitelku, problém je že amazonky a jejich mazlíčci jsou nesmrtelní, všechny Q kde jsem měl zabít amazonky jsem splnil před DLC a po DLC najednou jsou nesmrtelné? Ano vím že jsem udělal Q kde jsem se stal jejich vůdcem ale vždy šlo vyčistit tábory Amazonek. Jen tak pro zajimavost Zvedl se maximální LVL v DLC nebo stále je hranice 70 (dneska jsem dosáhl lvl 70).

    • DLC nemam v normalni hre jsem je taky klidne mohl vyvrazdit, ale taky jsem se nestal jejich velitelem

  • Jack1947

    Pochopil bych homosexuální... to hodně lidem nebude úplně po srsti ale tohle, spíše by se mohli omluvit za některé hry - Far cry 5 jmenovitě, to bych bral mnohem více než omluva za nějakou blbost.

    • Ty bys jim měl poslat prachy a omluvu za to, žes to všechno upiratil 😉

      • Jack1947

        No jasně... až nějaké mít jednou budu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit