Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Ubisoft mi s týmy nudnými openwordlmi môže oblízať KOK*T!!!!!!!!
    • vorton
      myslim, ze moznost specifikovat vampirov ako manazerov ubi v tom dotazniku nie je..
    • No co naplat, náš zákazník náš pán.
      Uka KOK*T.
  • Nacistické Německo, 1940. Šedo-zelená Evropa a hodně, hodně cílů které zabít.
  • třeba já s napětím očekával prey 2 tak kdyby udělali další díl na cizí planetě v hustě osídleném městě tak by to nemuselo být špatné i s tím lezením na věže nebo pojaty jako star wars 1313 rozsáhlé podsvětí pod městem ze sci-fi kde se vše odehrává v obrovském systému chodeb síni tunelů atd.
  • Kozy
    Teď zrovna čtu Asfalt, takže bych si rád zahrál FC v pekle.
  • flash789
    Serie Far Cry a Assassin Creed jsou primarne koncipovane pro mlade hrace kteří se vzhlizeji v podobe ,,debila s kapuci,, nebo pripadne cool mladocha kterej zije free a na doraz.Pak splacaji jeden nesmysl na druhy a hru vydaji, a je jedno kde byla nebo bude. Porad to bude jen pomerne tupa zabava pro masy která je tak sikovne zamaskovana ze si masa pripada ze hraje něco zásadního.
    Ok, přiznávám, kdybych byl v hrani her novacek tak by me to asi taky bavilo..
    • Ježiš, další, co ví, co je správné hrát a co už ne, protože si myslí, že když odehrál před 15 lety nějakou hru, tak je brutální odborník...
      • flash789
        tak docela jsi to vystihnul, holt nemuzu za to ze zrejme spadas do te skupiny co jsem jmenoval vyse. Kazdopadne nemá smysl se rozčilovat, ja se taky nerozčiluju když mi někdo kdo 25 let svari ocelovy konstrukce vysvětluje jak to ma vypadat.
        • Ja teda hraju jenom 20 let, ale hratelnost a koncept FC3 a FC4 me prijde takrka dokonala. Jmenuj me nejakou starsi hru s tolika moznostma vyblbnuti, plneni ukolu a atraktivnim prostredi? Takova hra neni.
          Ale FC5 uz musi byt zmena, po treti uz me to bavit nebude.
          • flash789: Ale hovno, debilní kecy. Jedeš hejt, protože je ta hra úspěšná. Přestaň poukazovat na starý nedotažený projekty. Far Cry je kvalitní hra. Tečka. Vím, že je dneska IN nadávat na to, co je úspěšné, ale tvrdíš, kolik je ti let. Z tohodle by jsi měl dávno vyrůst.
            • flash789
              Jasny pyco *7* Podle tvého stylu vyjadrovani, budes zrejme presne cilova skupina pro hru jako Far Cry, takze není co dal resit.
          • flash789
            Xenoblade Chronicles třeba ( i když to asi není uplne idealni priklad). Mimochodem styl hry co je ted far Cry , zkouseli rusaci dlouha leta (Boiling point, White Gold, Precursors) plno věci tam davalo vetsi smysl a lip zapadalo nez ve far cry, jen měli holt malo penez aby to bylo dotazeny k dokonalosti a mělo to tu spravnou produkcni hodnotu.
            • flash789
              vzdyt jo, Boiling point byl zabugovanej az hruza, ale to byl proste ten nedostatek penez, kdyby měli prachy co UBI, tak by tenhle typ hry existoval uz davno a v dokonalejsi podobe, protože teoreticke principy mel boiling point skoro totozne s Far Cry 3, jen mel vetsi duraz na realisticnost. V Precursors sli az tak daleko ze krome vozidel, letadel a dalších povozu hrac lital mezi planetama o velikosti mensiho far Cry v podobe vesmirneho simulatoru, bohužel to taky nebylo dotazeny k dokonalosti. Pak se na to uz vykaslali, a vlastne UBI ten jejich princip free open world FPS obšlehnul a zadavil strasnejma blbostma, a zacilil to na teenagery..
              • Reakce na příspěvek:

                No ale vidis ze mam pravdu, zadna takova funkcni hra jako Far Cry neni :-)
                Ja mam taky neco odehranyho, zacinal sem na Didaktiku, ale Far Cry me proste bavi, a to od prvniho dilu. Ale jak sem psal FC5 uz musi byt zmena, ikdyz se bojim ze Ubi se na to vykasle, v takovym pripade uz hru nekoupim.
            • Boiling Point, nezlob se ale to byla silena hra, zabugovana, spatne optimalizovana, ambiciozni to jo ale vysledek byl silene.
              Ostatni hry neznam a na wii nehraju.
              Me nechava zhruba 80% dnesni produkce naprosto chladnym, ale Far Cry je zabavna hra. Nesmis hledat ve hrach moc logiku, je to hra. Uznavam ze je ve Far Cry4 hovadin dost a pribeh je hrozne, hratelnost a zabava kterou hra nabizi to ale vsechno prekrije.
        • Nicmoc přirovnání + tě můžu ujistit, že do Tebou popsané skupiny nezapadám.
          Jen nesnáším to, jak lidi, co hrajou déle myslí, že mají univerzální právo hodnotit vkus jiných hráčů a myslet si, že jsou lepšími hráči, když hrají (hráli) to, co jiní ne...
          • flash789
            Ja nevim, ale mam pocit ze ten muj příspěvek nijak nikomu nic nevnucuje, a jedna se o ciste muj názor, ze by to bylo podle prislovi..potrefena husa se vždy ozve?:)

            Ale když uz o to stojis, hry a deni kolem nich je moje zamestnani, a mnohokrat se mi stalo ze když jsem nekomu doporucil nejakou hru, tak byl spokojeny. A jo, plno lidi se me uz nescetnekrat ptalo co je zrovna za dobrou hru, nebo co by si měli zahrat. A nikomu jsem nikdy nic nevnucoval a nerikal at něco nehraje..doufam ze ted budes klidneji spat :)
            • flash789
              Vis, v mojem veku uz si na nejaky sebevedomi nehraju, nemam to uz zapotřebí. Spis se uz zacina blížit doba ze bych mohl zacit placat senilni ptakoviny, a to je o dost horsi:)

              PS: a jinak delam presne to co pises, ne ze by to něco menilo:)
            • Na to že vypadáš jako nula máš pozoruhodně vysoké sebevědomí. Ať si každý hraje co chce, a vývojáři ať si dělají hry takové, aby si vydělali. Když to hráči kupují, tak proč ne. Na trhu je dost her, aby sis mohl vybrat jiné.
  • jindra.veliky
    A neni jedno kde se ten simulator lezeni na veze bude odehravat? (trojka byla vazne fajn) Vsadim se, ze ted uz stejne bude vzdycky jenom preskinovana trojka.
  • kubi-wan
    Prosím, prosím, ať udělaj dalšího Blood Dragona... jedna z nejkulervoucnějš originálních stříleček, co jsem kdy hrál, s nejlepšim soundtrackem!
    A rovnou by z názvu mohli vyhodit "Far Cry"
  • Mě by se líbilo nějaké postapo, nebo sci-fi ve stylu mass effect, nebo mars war logs (anebo klasika zombíci?)
  • Jack1947
    DAS IST END! *16* *10* *7* *12*
    • Chim
      Po významové stránce mi tvůj příspěvek nedává smysl. A pokud to měl být pokus o němčinu, tak jsi tam i přes krátkost svého příspěvku dokázal i tak udělat chybu.
      • Jack1947
        Ty taky nedáváš smysl, prude. *7* tak si to oprav, at máš klid. Oprav myšleno v hlavě... *4*
  • FC4 sem dostal od "Ježíška" takže moje pěněženka zůstala ušetřena. Radit jim nebudu ale jsem si jistý že pokud nepředstavý komplentně nový koncept tak se zasadím o to aby ani Ježíšek neotvíral svoji peněženku. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit