Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aď mi radši vrátěj prachy za AC:U. Je to venku už tak dlouho a furt to nejede jak má.
    Při patchi 3 jsem měl 30 FPS a po patchi 4 10 FPS ..... Hovada, od nich už v životě víc nic nekoupím.
    • ...
  • neviem ci bude moja prosba vyslysena,ale prosim nech to ma poriadny pribeh a nie questy typu - zabi X panacikov do 60sekund.Chcelo by to survive styl,nieco ako ukazal Tombrider
  • Tak asi ten Vietnam by byl nejlepší i když ten mad max by taky mohl být dobrý. Nějaká hra s mad maxem už má ale vyjít???
  • Ristoro
    Takový poctivý western, něco jako Call of Juarez, akorát ve stylu Far Cry otevřeného světa, bych si určitě dal.
  • Mad Max postapo Far Cry, wau... husí kůže :)
  • jedine upiri ,zoooombi nebo jaka koliv apokalipsa a podobnej sh*t.. tohohle je tu jako safranu(LOL)..
    ale z5. po Vc by byl navrat do vietnamu dobrej ,zvlast kdyby to bylo otevrenejsi
  • Bez Uplay
  • Sr_Lobo
    Upiri strilecku stylu Od soumraku do usvitu bych prosil.
  • 1. světová válka nebo z dob germánů proti římanům *15*
  • Cokoli hlavně ne Blízký a Střední východ, zombí a dinosaury. Tohle už tu je a až příliš často.

    Bohužel musí vycházet z konceptu Far Cry, který mě až tak nebavil. Proto nepůjdou do ničeho převratného. Nemá smysl dělat z Far Cry další GTA, exkurzi do historie, či lov dinosaurů. Ani ti upíři mi k tomu absolutně nesedí. Pokud neví, co dalšího, možná by měli jen vzít stávající koncept série a aspoň trochu ho vylepšit a zasadit do nějakého zajímavého a pro Far Cry vhodného prostředí (takže ani scifi koncept mi nesedí).
    • dobře zpracované hry s dinosaury tu jsou? které třeba?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit