Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U WATCH DOGS to byla spíš reklamní masírka a pak mi na hdd přistála taková srajda že sem to ani nedohrál a svou ps4 verzi střelil kámošovi za kilo
  • já si pamatuji tuším pinball na PMD85 a byl jsem z toho úplně v pr**li. potom otec koupil Atari 800XE, brzo jsme k tomu dodělali turbo od Richtera a byli z Boulder Dash, Montezuma atd úplně mimo. Potom jsme hráli na Atari 1040ST a to samé. Dnes FarCry 4 opět mazec. Negativisti - proberte se trochu. Dnešní hry jsou prostě kvělé a byly skvělé v každé generaci hardwaru....
    • to by me teda zajimalo, v cem je farcry mazec, copy and paste predchoziho prumernyho dilu, nuda jak svine,tupej pribeh, ai o nicem, opakovani trech cinosti porad dokola...tohle je to, po cem dnesni hraci touzi? to uz by mohli jen pridat par QTE a je to 11/10, jak tak koukam...
      • tak je to věc vkusu. FC4 je reskinovaná trojka se spoustou vylepšení. takže je to čtyřka. nevím co by tam měli jako převratně měnit. Co je podstatné - je z toho cítit volnost a přitom je to dost akční. Jestli se zdá někomu trapná AI, tak to asi hraje na nějakou nižší hratelnost.... Jde o to že mě to třeba pohltí úplně stejně jako jiné hry dříve - třeba v době 486/pentia to byl Commandos nebo první Fallout... Prostě začnu hrát v deset večer a končím v pět ráno. Takže mě to asi baví... A to je to co jsem chtěl sdělit....
    • jestli je pro tebe Far Cry 4 "mazec" tak by ses měl nejspíše probrat ty. Reskinovaná trojka, ve všech ohledech horší, neprůstřelnej slon, nezajímavej příběh a potřetí obsazování různých věží a bodů na mapě.. Tohle je právě ten přístup, díky kterým vychází takový odpad. Ale jak říkám, nějak mi to neva, vracím se ke starším klenotům, však jsem toho také spoustu nestihl. A jsem naprosto spokojen :).
    • ještě dodám, že u kterýchkoliv z těch mašin jsem hrál X hodin v kuse a vlastně to "absorbování" hrou je víceméně pořád stejné i když člověk zestárl a změnil se....
  • Bohužel v dnešní době je u velkých titulů (respektive serii) velice populární pre-order.
    Často i kvůli tomu, že k nim distributoři nabízejí různé bonusy, DLC zdarma atd.
    Takže i když se pak jeden z dílu série nepovede (Unity), tak má díky preorderům stejně vysokou prodejnost.
  • Raven Shield 2.
  • Takze predaje dobre, vsetko dobre?
  • Jsem jen rád, že jsem zažil dobu, kdy hry byly opravdu originální a určené pro inteligentní, dospělé publikum (tehdy počítačové nerdy). Dnešní hry jsou naprosto tragické a jako mnozí z mé generace jsem je už raději přestal hrát. Stejně je lepší si pustit staré dobré fláky než se nutit do těch moderních sranců.

    Zkusil bych dnešním hráčům pustit takový Thief: The Dark Project. To by bylo asi tóčo :).
    Starým hrám zdar. Pro všechny ostatní je tu AC IX.
    • A jakápak to generace jsi? A kolik ti to vlastně bylo, že si to tak určeně inteligentně a dospěle vnímal? A v kterým to vlastně přesně roku se to odehrálo tohle herní katarzní žůžo? Prosím tě, kolego, vždyť jsi jen nostalgií máznutej chuj nevidící přes svůj subjektivní sentiment. Troufám si tvrdit, že mnozí z vaší generace v té době maximálně docucávali mlíko z cecku a pokud, tak si na to všechno bezmyšlenkovitě čuměl jak péro z divanu a těšil se z toho jak panic jebu, protože to bylo pro tebe jak dosud neviděný zjevení. Dokážu si představit, že si měl radost z každé byť dnes už dávno překonané voloviny, co se objevila na trhu, a která zbudovala nový žánry a měla to štestí, že stála na počátku. Kdo u toho byl a blbnul, ten samozřejmě ví a sám bych si sr*l na hlavu, kdybych to popíral. Ovšem, klasický a správný hráč dokáže i dnes vidět, znát i ocenit, že hry udělaly nejen kvalitativní skok, ale že to jsou pořád hry, nad kterýma jsme začali učůrávat dvacet let zpátky. Vždycky vznikaly a vznikají špatný hry, vznikaly a vznikají hry, na kterých by se dalo co zamakat. Ale ku*va, ať mi nikdo netvrdí, že nevznikají už zábavný a dobrý hry, že není si z čeho vybírat a že se nic nedá hrát, že je herní trh v takovým srabu, že by to mělo bejt konec slavnýho hráčstva. Že vznikají věci s takovým vizuálním provedením, možnostma a mechanikama nad kterýma by nám tenkrát, v těch zázračných inteligentních dobách plných hodných tvůrců a nesmělých vydavatelů, padala držka k zemi a mluvili bysme úplně jinak. Že famózně zkažený herní průmysl se rozšířil a začal vydělávat je pro někoho záležitost sice hodna šturmovat náměstí, stavět barikády (zdravím klíčovýho Z konspirátora a jemu podobný) a hlásat jakousi pravdu za svrhnutí těch tak ukrutně zlých molochů. Ovšem, že tahle doba přeje hrám, a dobrým a průlomovýmn hrám, stejně tak jako škále platforem, na to z těch "nerdů" a údajně tak "vyzrálých fotrů", který tak rádi lámou klacek nad současnou produkcí, zapomíná kde kdo. Víte velký ho*no, přátelé, nasr*t na vás a vrátit vás k pongu.
      • Vzhledem k tomu, že patříš mezi místní mentály, tak nebudu tvůj výron snad ani komentovat.
    • Vždycky to bylo, je a bude o výběru. Navíc dneska je nabídka taková, že si vybere každý. Vzdychat nad starými dobrými časy si nechám až do pomalu se blížícího se důchodu :). Mám za sebou přes 25 let hraní, takže si troufám tvrdit, že vím, o čem mluvím.
      • Já přes 23 a nějak se mi nedaří si poslední roky vybrat, většinou jen znovu dohrávám Dishonored nebo System/Bioshock z těch novějších. Inu pozůstatek TLG se nezapře
    • A kdybys trochu probral i dnešní hry, tak bys zjistil, že pořád vychází kvalitní tituly každý měsíc. Ale máš pravdu, asi bude lepší si pořád zoufat, jak dřív byla tráva zelenější...
      • taky by mě to docela zajímalo, jaké má uživatel na mysli. Napadají mě věci typu Leviathan nebo Vanishing of Ethan Carter, ale otázka, jestli je lze považovat za hry..
        • a takovy uz vubec nevychazeji kazdej mesic,ale spis 1x do roka...
      • to me ty kvalitni tituly co vychazi kazdej mesic vyjmenuj,alespon par z nich, rad bych nejakyho zastupce FPS, budovatelska RTS a tak, vezmi to po kategoriich
        • Jelikož na Steamu si můžeš zobrazit na stránce "Nově vydané tituly" hry za poslední cca. dva měsíce a můžeš si nastavit i všeljaké možnosti filtrování (uživatelská hodnocení, žánry), vypisovat nebudu a doporučím prohledat. Po zběžném mrknutí jsem našel uživatelsky dobře hodnocené hry.
          Navíc, když to dokáže člověk, kterého hry jen pro PC prakticky nezajímají, tak to dokážeš nepochybně i ty...
          • Takze sem hodis sranec, protoze nedokazes jmenovat ani jedinej titul.
    • se slzou v oku vzpominam, to byly casy...skoro kazda hra se neco snazila inovovat, clovek se pokazdy musel ucit neco novyho a vzdycky ho dokazali necim prekvapit, dneska si clovek zahraje jednu hru a vi, ze dalsich 15 dilu bude na chlup stejny
  • flash789
    bez firem jako UBI nebo EA atd, by hry zrejme byly porad zalezitost podivinu a většina populace by na hrace koukala skrz prsty, tak jako tomu byvalo kdysi. Diky temhle mega firmam svet her dostal přijatelnou oficialni podobu. Samo na tom mají zasluhu i Sony a Microsoft. Herni sféra se v soucasne době bere stejne jako sféra filmova, proste zabavni prumysl. Samozrejme ze hry jako Deebil s kapuci : Cerna vlajka, nebo Vzdaleny jekot v Himalajich je jen cisty kalkul a dojeni penez z hracu kterym se tyto hry libi. Me tyhle hry nezajimaji a nebavi, jsou prilis plytke a neposkytuji mi to prave herni vyziti. Ale existenci tehle firem prijimam s respektem, je docela dost dobře mozne ze bez nich by nebyl uz ani Playstation nebo Xbox a pojem hrat hry by byl ve slovniku mezi sprostými slovy. proste herni prumysl se potreboval stat velkym byznysem, a tyhle firmy tomu prispeli obrovskou merou.
    • Strašnej žvást. "Proste herni prumysl se potreboval stat velkym byznysem, a tyhle firmy tomu prispeli obrovskou merou."

      Myslim, že se hrám naopak mezi intelektuály vedlo docela dobře. Žádné "Press E to Sh*t Bricks" a podobné krávoviny pro retardy. Hrám tahle masová debilizace strašně ublížila, až tolik, že hry hrají i neandrtálci jako flash, kteří neumějí ve svých letech ani základní shodu přísudku s podmětem. Ale rozdávat rádoby rozumy by jim šlo..
      Radši se jdi doučit učivo základní školy a drž pysk.
      • flash789
        ja snad mluvil o debilizaci?

        A na to abys pochopil co myslim, jsi zrejme prilis rozcilenej, nebo hloupej, oboji?

        A skutecne si nemyslim ze kdybych stravil třeba pet let doucovanim pro zakladni skoly ze bych napsal něco jiného nez ted. Takze to nejspis neudelam. Ale diky za radu. :)
  • AC jde mimo mě už nějaký ten pátek a FC4 sem dostal, ovšem pokud pokračování zásadně nezmění koncept zasadím se o to aby nedostalo šanci ani v podobě dárku. V loňském kalendářním roce sem za produkty Ubisoftu neutratil ani korunu a klidně se může stát že letos tomu bude také tak.
  • No já si myslím že po UNITY průse-ru se bude UBISOFT hodně divit jak klesnou prodeje novýho AC tento rok .. a dobře jim tak. ... UNITY vyhrálo cenu za nejlepší animace postav ... lol taková bugařina.
    • Ristoro
      Animace tam byly top. O level výš, než kdekoliv jinde.
      • V cutscénách ano + některý nový animace Arna pro parkouru + nepřátelský NPC (docela jsem koukal, když NPC proskočilo oknem z domu ven na ulici a začlo mě hledat :)). Jinak co se týče davu tak mám pocit, že koukám na úplně stejně odfláknutě nevyčištěný mocap data z dob AC1. Celej asset animací pro davový NPC jako je chůze, potažmu změna směru apod. by měli zahodit a udělat znova.
    • Pochybuju, AC je dost velká značka, takže nějakého velkého poklesu bych se neobával. Minimálně 6 mega kopií se tak jako tak prodá...
  • Když tady vidím ty kecy o ovcích a stádech, už kvůli těmto uživatelům doufám, že dotyční náhodou nehrají něco, co hrají i ostatní, protože jinak by z nich náhodou ty ovce mohly být taky...
    • Ristoro
      Podle mě jsou ti chytráci, co ostatním nadávají do ovcí, sami ovcemi. Potají hrají všechny mainstream hry, na které pak veřejně nadávají, aby si připadali jako rebelové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit