Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buda far Cry 5 i na xbox 360
    • Jack1947
      NEbude ani na PS3 lol
  • Taky nechápu proč a poslední chvíli chtějí odstranit lootboxy... někde jsem četl že ta mapa má být 3 x větší než mapa ve Far Cry 4 tak to jsem zvědavej jak se s tím vypořádají *3*
  • Inquisitor
    Far Cry je sice pořád to stejný dokola, ale zřejmě to svoje příznivce pořád má. Je škoda, že se každá taková značka zacyklí a vůbec není snaha o změnu. Podle nich pouhá změna prostředí, ale s naprosto stejnýma mechanikama je dostačující. Ale dokud to sype. Jenom já znám pár lidí co jsou tak spokojený a stačí jim to ke štěstí. Je to ale škoda zahodit potenciál a značku na pouhou recyklaci.
    • Jde o to že výrůstají stále noví pařani který FC ještě nehráli nebo hráli jen předešlý díl a tak se to bude stále kupovat bez jakýhkoliv invencí, stačí držet krok po grafické stránce a být trendy. Takhle to dělá spousta firem.
      • Jack1947
        No ona ani ta grafika moc neoslní *7*
    • Dey terk uur jerbs!
  • Krescz
    a co na tom odkládaj? :D stejně to bude Far Cry 3 v jiném prostředí a s redneckama (They took our jeeebz!) *11*
  • TheGGG
    Ten FC 5 působí nudně až běda... směšný koncept, nudný gunplay, nudní nepřátelé, nudné prostředí, nudný příběh a téměř určitě i nudné mise... hlavně ti nepřátelé působí teda extrémě nezajímavě... to bude fakt sranda, střílet 30 hodin bandu huh huh zlých pravicových náboženských vidláků ve variantě, nátělník, košile, klobouk a kožená bunda... *6* *6* *6* a už teď vidím, že tam bude nějaký red neck s primitivním brněním, který pujde sejmout jen headshotem a jeden typ co výhradně hází zápalné lahve...
    • Jak ty geju
      • TheGGG
        bohnice dorazili... *1* vítej Mckr*ple...
    • Taky nechápu ten výběr lokace. Měli to hodit do Austrálie, která je vzhledem ke své úžasné fauně a ikonografii nepochopitelně přehlížená ve hrách, nebo na ostrov plný dinosaurů ala Jurský park, což vyhrálo v nějaké té hráčské anketě pár let zpátky. Tohle jde proti filozofii série (jmenuje se to Far Cry z nějakého důvodu) a nudnější by snad bylo jen zasazení mezi zombíky.
    • Tak se nech zaměstnat v Ubisoftu, třeba jim pomůžeš, protože minimálně tvoje přísvěky jsou neskutečně zábavné. *6*
      • TheGGG
        možná by pak ty hry měly i nějakou úroveń a kupovalo by to víc lidí, než jen ty aktuální braindead šííps...
        • Kdyz si spoustu lidi koupilo konzole, ktere byly v dobe vydani na urovni x let starych pc, tak se o ubisoft nebojim.
          • TheGGG
            exklusivitky... ty si na PC nezahraji...
    • pruhlednej troling
    • se tam daji chytat ryby *14*
  • Je to pěkně na ho... protože já jsem velký fanda far cry a to že si ubisoft dává tolik her naráz je ten hlavní důvod proč odložiují vydání her nechápu proč to nedělají po jedné hře a podle mého názoru by jim tak vše vycházelo podle plánu.
    • Možná protože mají více poboček a každý tým má zkušenosti s jiným druhem her?
      Možná protože nechtějí vsadit všechno na jednu kartu?
      Možná protože kdyby dělali všichni na jedné hře, tak by se polovina lidí dloubala v nose a čekali by než jim někdo připraví podklady?

      Ale kdo jsem já, abych zhodnocoval nápad odborníka.
      Zkus jim napsat a poradit jim, možná je to nenapadlo *3*.
      • jj, každým tým mrší jinou značku.
  • the crew 2 by mohli zrusit uplne,to je ubiblbost na ntu
  • Jsem zvědavej co na tom chtějí zlepšit :D Prostě si měsíc budeme muset počkat na Far Cry 5 :(
    • Co asi n4srali tam lootboxi a dalsi chujoviny za prachy a zjistili ze se jim mozna vyplati to prehodnotit.
      • to je UBISOFT takže práve potřebujou čas přidat tam víc lootboxu a upravit hru tak aby bez jejich koupeni ji bylo utrpeni dohrat *3*
  • V případě Far Cry 5 chtějí tvůrci využít měsíc času navíc k doladění posledních detailů, k vychytání posledních velkých bugů a vůbec k lepšímu dokončení hry, jak naznačují tvůrci na Ubi blogu.

    To si vážně ti pitomci stále myslí, že tohle jim někdo po několika "úspěšných" startech posledních Asasínů bude ještě věřit. *1*
  • Co kdyby se hráči rozhodli Ubisoft bojkotovat jeden rok od nich nic nekoupit?
    • To je stejný jako kdybych chtěl dostávat prachy za to když nebudu makat jinak to nejde je vidět kdo je tu BEZ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit