Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyjde i na zole - check
    hra bude kravina - check
  • DLC s URNOU nebude?
    • už ses proklikal na konec dragon age a the order? *1*
    • Ta by byla pro tuhle hru az moc takticka.
  • Keyz
    SAS, SWAT a Specnaz. To celé v jedné jednotce.

    To je taková blbost *15*
    • Jack1947
      VB,USA,SSSR (RUS) hmm nevím zdali by se cítila komfortně v jedné jednotce ale když jde o teroror musí se přeci spojit. Inu Nepřítel mého nepříele jemůj přítel. *4*
      • TheLordoftheNonsense
        Proč už od samého začátku je to úplná blbost? Příklady:
        SAS:Londýn Íránská ambasáda 1980
        Войска специального назначения: Beslan 2004
        SWAT: šikana hráčů "swatting" 2008-present
        Schválně, kteří z nich do toho nesedí.
        Jednoduché: SAS a SpecNaz jsou vojenské jednotky pro speciální operace
        SWAT jsou vytovřené úderné oddíly v rámci policie. Pod ministerstvem vnitra, ne obrany.
        Je to jako dávat na úroveň kvalitní pálenky hnusy jako Cider. Nebo jako mezi nejvýznamnější místa světa dávat Americkou Samou... no snad je jasné, co tím chci říct.
      • wenceslaus
        Dneska mi to myslí nějak pomalu. Už jsem si říkal: "Proč mluví o veřejný bezpečnosti? To bude nějaká provokace..."
  • Záběry přestřelky z alfy v letadle na mě působili jako deja vu CoD MW3, paradoxně nejvíc vizuálem a to vidím jako problém protože MW3 už tady s námi nějaký ten pátek je. Jinak se mi to jevilo jako další tuctová generická střílečka. Navíc Ubisoft není zrovna přeborníkem v zajišťování hladkého běhu online hraní. Po zkušenostech s fungováním MP v AC nebo FC moji důvěru v tomto směru nemají. Tohle může jedině překvapit protože na to nejhorší už sem připravený. *6*
    • Jack1947
      V letadle? na letišti nepleteš si to s MW2 to byla snad nejhranější mapa *1*
      • Myslel sem tu scénu ze singlu kde separatisti způsobí pád letadla z ruským prezidentem a předchází ho přestřelka na jeho palubě. Hráč hraje za agenta ruské tajné služby.
        • Jack1947
          Ta "mise" byla dobrá no. *4* Tehdy ještě COD (potažmo BO1-BO2) mělo zajímavé mise a pak to spadlo do repetitivního tata škoda.
  • Som rád, R6 Raven Shield a Rogue Spear ostanú neprekonané, po zahraní si tej alpha verzie to môźem smele povedať, hra je úplne otrasná obmedzená chujovina. A tá grafika...to vyzerá ako keby autori žili v roku 2008.
    • wenceslaus
      To já bych, po těch letech, zase nějakou hru, co by je překonala, rád.
      Tahle to ale asi fakt nebude. Škoda.
    • XXDarthVaderXX
      Až si to zkusím, budu komentovat. Názor někoho, jehož národ zradil kde koho(Maďary, Čechy, Němce(byli jste spojenci Třetí říše a Hitlera? byli! Pokud chce dokumenty, tak se obrať na naší národní knihovnu a tam tě jistě navedou, jestli to mají přesně oni či archiv...jak nabídka ze strany říše, tak i vzájemná spolupráce SR a Třetí říše je zdokumentovaná...podpora lidu byla v počátku veliká).
      • Jakože škodolibost našich východních sousedů je skutečně vyhlášená, protože se dokonce kvůli nim jednu dobu nemohla ani pořádně utřít celá Republika, ale proč si na něho vystartoval tak hned z místa? Vždyť jenom řekl, že se mu nelíbí hra. :D
        • To je také typicky české vieš, chovať sa ako totálny povýšenecký chuj a blázon a pritom on sám vie, že je len jeden prachobyčajný asaociálny psychopatický mrzák.
      • Ale ináč je všetko v poriadku v Bohnicích, máš pravidelným príjem antidepresív a vália? Odkiaľ sa tu títo totálne vypatlaní psychopati berú :D
        Ale aby som neostal len u tvojej diagnózy tak ti odporúčim preštudovať si zopár knižôčiek o histórií, kto a ako kolaboroval s náckami a ako češi zapredali vlastnú zem, lebo je viac než evidentné, že okrem toho, že si totálny blázon, tak si úplne mimo, čo sa týka vedomostí o dejinách východného nemecka.
        • No nevim ty sasku kdo poslal nemcum 40 000 vojaku
      • Tak nevim kdo z vas je blbejsi. Ale asi ty, protoze tu placas uplne mimo tema a vubec jsi nedokoncil vetu, kterou jsi nacal.

        *1* *1* *1*
        • Kdyz se hadaj dva d*menti tak mas jen napsat neco jako "tak ja uz snad jen tu kavicku".
        • To je väčšinou znak toho, že dotyčný má myšlienky úplne rozhárané, tzn. že je to psychopat, nič nezvyčajné pre takýto typ bláznov :)
        • XXDarthVaderXX
          Jde vidět, že býk bez kulí jsi pouze a jen tz *7* Věta je dokončená. Já tam tečku vidím. Nikde není psáno, že závorka musí být použita v půlce věty atp. Tudíž není vyloučeno, že ji nelze použít až na konci věty. Závorka odpovídá na Německo. Ono je občas našim východím sousedům a věčným stěžovatelům připomenout, co jsou zač, že mí drazí přátelé. A pokud se bavíme a nějakém dodržování tématu. Nevidím, že by lidé jako ty, se zrovna drželi tématu. Ja si rýpl a ty děláš to samé. Vidíš tam snad někde téma? Já tam téma nevidím. .
          • Jo tečku jsi tam sice dal (gratuluju), ale tvá věta postrádá smyslu příteli. Začal jsi větu, ale nedokončil pointu věty. Nicméně to nemění nic na tom, že sis trochu spletl diskusi, tohle je o hře Rainbow Six, ne 2. SV a podobných úvahách.

            Nicméně já bych si to s chutí zkusil, do Alphy jsem se nedostal, ale taková hra mi to trošku chybí přiznám se. Starý R6 jsem měl moc rád..
          • Zavolajte niekto do Bohníc, že im pacient utiekol :D
        • XXDarthVaderXX
          To co jsem načal jsem dokončil. Někdy by to chtělo použít hlavu. Odpovídal jsem jemu. Ty anonyme. Za monitorem můžeš urážet, ale osobně mají lidé jako ty tak maximálně naděláno v kalhotech. Nedráždí hada bosou nohou, kapiš? *5*
          • Tak mi rekni jak konci veta, ktera zacina "Názor někoho, jehož národ zradil kde koho", kde je nejaky konec? To jsem fakt zvedavy, a opovaz se to editovat



            *1* *1* *1*
  • Ty cihlo to je clanek. Takze vlastne id prvnich R6 vubec nic noveho co se skladby tymu tyce. Ty clanky by mohl alespon psat nekdo, kdo ma k temateci trochu vztah. Na games.cz to jde za posledni roky od desiti k peti.
  • Jack1947
    Ho ho ho, to jsou nám zprávy, já zatím čekám na tu betu. Která jak se zdá je tak nějak v nedohlednu.*7*

    JO, aha tak mne asi nevybrali beztak asi nebylo o co stát. Jak tak koukám.
    • Aby te vybrali tak jsi musel mit GTX760 a lepsi, coz u tebe rozhodne nehrozi.
      • Jack1947
        Dobrej pokus ale mám 770GTX, to je jedno mně se to nezdálo už z traileru celé bakelitové a jestli si takhle představují akci... ještě taktickou tak fakt není o co stát.
    • XXDarthVaderXX
      Podle diskuse zde bych to nebral tak vážně. Proboha, dokud jde o alfa, beta verze, tak může být zatím ještě dost věcí vypnuto. Ono je na testování lepší pustil low - medium nastavení grafiky, než něco co bude každou chvíli padat. Ale to se těžko řekne lidem, co betatestování berou pouze tak, že si něco zahrají a tím to končí.
      • Jack1947
        Tam nahoře si to našemu východnímu bratovy celkem nandal, co je den blbec? *7*

        Kdybych to měl brát takhle , třeba že jsem dneska prohrával v SMITE/HOTS ( v hots jsem ale zase dal qadra! to se mi ve smite nepovedlo) ovbčas si řikám kurna kurna mají lidi mozek, pokud tam nejsou zrovna feeedeři jak dneska hablujicí španělsky a ještě nařknuvší ostatní z feedování... fakt občas sranda aspon online když něco hraje člověk ví že hrajou stále jen lidé, onehdá zase byli přesvědčeny že jsem rusák. Troll atp to už ignoruji *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit