Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už ses proklikal na konec dragon age a the order? *1*
  • vyjde i na zole - check
    hra bude kravina - check
  • TheLordoftheNonsense
    Proč už od samého začátku je to úplná blbost? Příklady:
    SAS:Londýn Íránská ambasáda 1980
    Войска специального назначения: Beslan 2004
    SWAT: šikana hráčů "swatting" 2008-present
    Schválně, kteří z nich do toho nesedí.
    Jednoduché: SAS a SpecNaz jsou vojenské jednotky pro speciální operace
    SWAT jsou vytovřené úderné oddíly v rámci policie. Pod ministerstvem vnitra, ne obrany.
    Je to jako dávat na úroveň kvalitní pálenky hnusy jako Cider. Nebo jako mezi nejvýznamnější místa světa dávat Americkou Samou... no snad je jasné, co tím chci říct.
  • Jack1947
    Dobrej pokus ale mám 770GTX, to je jedno mně se to nezdálo už z traileru celé bakelitové a jestli si takhle představují akci... ještě taktickou tak fakt není o co stát.
  • Jo tečku jsi tam sice dal (gratuluju), ale tvá věta postrádá smyslu příteli. Začal jsi větu, ale nedokončil pointu věty. Nicméně to nemění nic na tom, že sis trochu spletl diskusi, tohle je o hře Rainbow Six, ne 2. SV a podobných úvahách.

    Nicméně já bych si to s chutí zkusil, do Alphy jsem se nedostal, ale taková hra mi to trošku chybí přiznám se. Starý R6 jsem měl moc rád..
  • Aby te vybrali tak jsi musel mit GTX760 a lepsi, coz u tebe rozhodne nehrozi.
  • Ta by byla pro tuhle hru az moc takticka.
  • No nevim ty sasku kdo poslal nemcum 40 000 vojaku
  • wenceslaus
    To já bych, po těch letech, zase nějakou hru, co by je překonala, rád.
    Tahle to ale asi fakt nebude. Škoda.
  • wenceslaus
    Dneska mi to myslí nějak pomalu. Už jsem si říkal: "Proč mluví o veřejný bezpečnosti? To bude nějaká provokace..."
  • DLC s URNOU nebude?
  • Jack1947
    VB,USA,SSSR (RUS) hmm nevím zdali by se cítila komfortně v jedné jednotce ale když jde o teroror musí se přeci spojit. Inu Nepřítel mého nepříele jemůj přítel. *4*
  • Jack1947
    Tam nahoře si to našemu východnímu bratovy celkem nandal, co je den blbec? *7*

    Kdybych to měl brát takhle , třeba že jsem dneska prohrával v SMITE/HOTS ( v hots jsem ale zase dal qadra! to se mi ve smite nepovedlo) ovbčas si řikám kurna kurna mají lidi mozek, pokud tam nejsou zrovna feeedeři jak dneska hablujicí španělsky a ještě nařknuvší ostatní z feedování... fakt občas sranda aspon online když něco hraje člověk ví že hrajou stále jen lidé, onehdá zase byli přesvědčeny že jsem rusák. Troll atp to už ignoruji *1*
  • Jack1947
    Ta "mise" byla dobrá no. *4* Tehdy ještě COD (potažmo BO1-BO2) mělo zajímavé mise a pak to spadlo do repetitivního tata škoda.
  • Myslel sem tu scénu ze singlu kde separatisti způsobí pád letadla z ruským prezidentem a předchází ho přestřelka na jeho palubě. Hráč hraje za agenta ruské tajné služby.
  • To je také typicky české vieš, chovať sa ako totálny povýšenecký chuj a blázon a pritom on sám vie, že je len jeden prachobyčajný asaociálny psychopatický mrzák.
  • Jakože škodolibost našich východních sousedů je skutečně vyhlášená, protože se dokonce kvůli nim jednu dobu nemohla ani pořádně utřít celá Republika, ale proč si na něho vystartoval tak hned z místa? Vždyť jenom řekl, že se mu nelíbí hra. :D
  • Kdyz se hadaj dva d*menti tak mas jen napsat neco jako "tak ja uz snad jen tu kavicku".
  • Tak mi rekni jak konci veta, ktera zacina "Názor někoho, jehož národ zradil kde koho", kde je nejaky konec? To jsem fakt zvedavy, a opovaz se to editovat



    *1* *1* *1*
  • Zavolajte niekto do Bohníc, že im pacient utiekol :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit